Okunma Sayısı: 8934
CANLI YORUMLAR

80'LERİN ATARİ OYUNU PACMAN

Şimdi mutfağınızda tutucu!

Çocukluğunda atari oyunlarında gönlümüze taht kurmuş Pacman oynamış genç anneler! Biraz nostalji yapmaya ne dersiniz?

Pacman'in o bilindik şirin ağzı bu sefer size mutfakta yardıma geliyor. O hain mavi rekli düşmanlardan kaçarken mutfağınıza sığınan Pacman artık size sıcak tavalarınızı, tencelerinizi ve tepsilerinizi tutmak için mutfakta yarım edecek. Bu kadar şirin bir yardımcıya sahip olmak herkese kısmet olmaz.

Ne zaman fırından cayır cayır yanan bir tepsi çıkaracak ya da ocaktan alev gibi bir tencere tutacak olursanız ellerinizi yakmadan tutmanız için hemen yardımınıza koşacak.

Aradan yıllar yıllar geçmesine rağmen 80'lerdeki cool havasını muhafaza eden Pacman, tutucu görevini üstlenirken de mutfağınıza neşe katıyor.

Fred & Friends tarafından dizayn edilen Pacman Sıcak Kafalar'ın fiyatı 39.90TL.

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BAK YILDIZ KAYIYOR!
ANNE VE BEBEKLERE ÖZEL
ANNEYE HEDİYEDEN FAZLASI
ANNE-KIZ ŞIKLIĞI
YAŞLANMAK GÜZELDİR
KISA SAÇ MODELLERİ
2013 KIŞ - ŞAPKA MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :