Okunma Sayısı: 10684
CANLI YORUMLAR

AMBULANS HİZMETLERİ

Bilmekten zarar gelmez

Yalnız ya da değil fark etmez, insan her zaman acil müdahaleye ihtiyaç duyabilir. Yine de yalnız yaşıyorsanız hele de çocuğunuzla yalnızsanız acil durumda aranacak numarayı bilmelisiniz.

112 Acil ambulans hizmetini devlet sunuyor. Her ne kadar yavaş geldiği söylense de yine de Türkiye’nin neresinde olursanız olun arayabileceğiniz numara 112.

Yaşadığınız ildeki özel bir ambulans şirketinin telefonunu da bilmenizde fayda var.

Hem güvenebileceğiniz ve size hızla ulaşabileceğini düşündüğünüz ambulans şirketinin isim ve telefonunu hem de ücret politikalarını öğrenmekten zarar gelmez.

Bu bilgi için Sarı Sayfalar internet rehberinden arama yapabilirsiniz: YELLOW PAGES

Bu telefon numaralarını kolay ulaşabileceğiniz bir yerde tutmanızda fayda var. Buzdolabının üzerine yapıştırabilir ya da telefonun hemen yanında tutabilirsiniz.

Cep telefonunuza da kaydetmeyi unutmayın.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
OFF! TUVALET KAĞIDI B...
BOŞANAN ANNE BABALAR
YALNIZ BİR ANNEYSENİZ
EVLİLİK BİTTİ, YOLA DEVAM
YENİ YILDA DENEYİN
KISA SAÇ MODELLERİ
2013 KIŞ - ŞAPKA MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :