Okunma Sayısı: 8339
CANLI YORUMLAR

ANNELİĞİN ÖTESİNDE

Nasıl bir ebeveynsiniz?

Alternatifanne.com'un kurucusu Gülüş Türkmen'in yeni kitabı, "Anneliğin Ötesinde" çıktı. Kendi ülkesinde, farklı gözlüklerle bakan biri olarak anne olunca yaşadığı kültür şoklarını apayrı bir ilgil alanı olarak gören ve Türk annesinin alternatifinin kendini geliştirmek, eğitmek, hayatını disipline sokmak olduğunu düşünüyor. 

Gülüş Türkmen yeni kitabı, "Anneliğin Ötesinde"de ebeveynlik anlayışları hakkındaki tecrübelerini, deneyimlerini ve fikirlerini paylaşıyor. 

Bebek sahibi olunca daha önce hiç bilmediğiniz felsefe akımları mı keşfettiniz? Çocuğunuzla ilgili yaptığınız her eylemin bir jargonu ve belli bir uygulama şekli olduğunu mu okudunuz? Küçüğünüzü modern dünyanın tehlikelerinden korumaya çalışırken yorulduğunuzu mu hissediyorsunuz? Yoksa söylenenlere kulak asmadan, annelik içgüdülerine güvenmeye mi karar verdiniz?

Bu sorulardan birine "evet" cevabı verdiyseniz sizi tebrik ederiz, demek ki bilinçli bir ebeveynsiniz.

Bu kitap sizin için yazıldı. Çünkü farkında olarak ya da olmayarak, günümüzün moda ebeveynlik anlayışlarıyla flört etmektesiniz. Mademki çocuğunuzla ilgili son moda kararlar alacaksınız, bu kararların hangi topluluklar tarafından desteklendiğini, avantajlarını olduğu gibi sakıncalarını da öğrenmek istemez misiniz?

Bu kitap ağaçların üzerine çıkıp ormana bakmanıza, belki daha önce hiç görmediğiniz bir açıdan durum değerlendirmesi yapmanıza yardımcı olacak.
Annelik tarzınız, yaşam tarzınızdır. Gelin, önünüzdeki yol sizi hayalinizdeki anne modeline götürüyor mu, bir bakalım. 

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
OJELERİNİZİ KOLAYCA KURUTUN
HESAPLI VE HIZLI KURUTUYOR
NEDİR BU MUCİZE BB KREM?
KREMLERİN İDDİASI BÜYÜK AMA
DEKOLTENİZ ÇİZİLMESİN
GÖĞÜS ARASI SÜTYENİ...
HAMİLELERİN ÇATLAK KABUSU
KREM UMUT OLABİLİR
SAÇ BAKIM YAĞI
BOYA VE FÖNDEN YIPRANMIŞSA
ÇAMAŞIRDA MÜKEMMEL TEMİZLİK
TANITIMI PINAR ALTUĞ'DAN...

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ARTIK MUTFAKLAR ANKASTRE
BENİ UNUTMA YÜZÜĞÜ
ŞARAPLIK MI BU?
UZUN VE DOĞAL KİRPİKLER
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
YETERİNCE ZENGİNSENİZ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :