Okunma Sayısı: 8864
CANLI YORUMLAR

BEBEKLERİN EN GÜZEL HALLERİ

Hiç büyümeseler dedirtiyor

Anne Geddes'in çektiği yaratıcı fotoğrafların her biri tablo gibi nitelendirilebilinir. Amerika’da anne adayları ve bebeklerinin yaşama yolculuğunu yıllardan bu yana fotoğraflayarak belgeleyen Anne Geddes, çalışmalarını kitap haline getirdi.

Dünyanın önde gelen fotoğraf sanatçılarından biri kabul edilen Anne Geddes, anne adaylarının hamileliklerinin ilk aylarından doğum gününe, hatta isteyen annelerin doğumlarını objektifi ile kare kare görüntülerken, dünyaya ‘merhaba' diyen bebeklerin de ilk günden itibaren fotoğraflıyor. Çektiği fotoğrafları tablo gibi nitelendirilen tarafından.

Anne Geddes, büyük ilgi çeken fotoğraf karelerinin de yer aldığı ‘Beginnings' (Başlangıçlar) isimli kitabında birbirinden güzel 140 çalışmasına yer verdi.

Bebekleri kuş yuvasında, yumurta içerisinde başta olmak üzere oldukça değişik ortamlarda görüntüleyen Anne Geddes’in isteyen ailelerin anne ve bebeklerinin çektiği fotoğraflarını takvim ve özel albümler haline getirdiği de belirtildi.  

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
YÜKSEK ATEŞ HAVALESİ
ÖNCE SAKİN OLMAK GEREKİR...
3 YAŞINDAN BÜYÜKSE
VE HALA SİZİNLE UYUYORSA
KÜÇÜK PRENS VE PRENSESLERE
EN ŞIK BEBEK MODASI...
İYİ BİR BAKICI
BULMANIN İNCELİKLERİ...
GÜVEN, BEBEKLİKTEN GELİR
PRATİK EGZERSİZLERLE
BEBEKLER YANLIŞ BESLENİYOR
"GIDA PÜRELERİ YAPMAYIN"
DOWN SENDROMUNA YENİ TEST
MÜDAHALE GEREKTİRMİYOR
BİR BEBEĞİN UYKUSU
EMMEK, KORUNMAK, DOKUNMAK..
HAMİLELİKTE 33. HAFTA
BEYNİ HIZLA BÜYÜYOR!

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
HEM BEBEĞİNİZE HEM Sİ...
BEBEK AYAKKABISI YAPMAK
BEBEK DOĞMADAN ÖNCE H...
IMPS & ELFS
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
BİR KADININ ÇANTASINDA
2012 YILINA DAMGA VURAN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :