Okunma Sayısı: 8529
CANLI YORUMLAR

BEBEKLERİN EN GÜZEL HALLERİ

Hiç büyümeseler dedirtiyor

Anne Geddes'in çektiği yaratıcı fotoğrafların her biri tablo gibi nitelendirilebilinir. Amerika’da anne adayları ve bebeklerinin yaşama yolculuğunu yıllardan bu yana fotoğraflayarak belgeleyen Anne Geddes, çalışmalarını kitap haline getirdi.

Dünyanın önde gelen fotoğraf sanatçılarından biri kabul edilen Anne Geddes, anne adaylarının hamileliklerinin ilk aylarından doğum gününe, hatta isteyen annelerin doğumlarını objektifi ile kare kare görüntülerken, dünyaya ‘merhaba' diyen bebeklerin de ilk günden itibaren fotoğraflıyor. Çektiği fotoğrafları tablo gibi nitelendirilen tarafından.

Anne Geddes, büyük ilgi çeken fotoğraf karelerinin de yer aldığı ‘Beginnings' (Başlangıçlar) isimli kitabında birbirinden güzel 140 çalışmasına yer verdi.

Bebekleri kuş yuvasında, yumurta içerisinde başta olmak üzere oldukça değişik ortamlarda görüntüleyen Anne Geddes’in isteyen ailelerin anne ve bebeklerinin çektiği fotoğraflarını takvim ve özel albümler haline getirdiği de belirtildi.  

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
BEBEĞE HOŞGELDİN PARTİSİ
BÜTÇENİZ HAZIR MI?
HAMİLELİKTE 36. HAFTA
BEBEĞİNİZİN YERİ DARALIYOR
BEBEKLER NASIL ÖĞRENİYOR?
GÖRMEK Mİ DUYMAK MI?
İKİZLERE UYKU TERBİYESİ
VARDIR BUNUN DA BİR YOLU...
BİBERON MAMASI SEÇERKEN
NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
ÜLKER HERO BABY
BÖLGEDE "KAŞIK MAMA ÜSSÜ"
RUTİN EPİZYOTOMİ GEREKSİZ
DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ'NE GÖRE
ÇOCUKLARIN BAŞLICA 7KORKUSU
BİR BEBEK NELERDEN KORKAR?
BEBEKLERE ÖZEL YATAKLAR
DESTEK, KONFOR, GEÇİRGENLİK

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BEBEK BANYOSU
BEBEK DOĞMADAN ÖNCE H...
BEBEĞİNİZİN İLK HEDİYESİ
BEBEK AYAKKABISI YAPMAK
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
YAŞLANMAK GÜZELDİR
2013 KIŞ - ŞAPKA MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :