Okunma Sayısı: 6882
CANLI YORUMLAR

BİRLİKTE ZAMAN GEÇİRMEK

7 farklı fikir

 

  • Bir tarih saptayın ve onu çok önemli bir randevu gibi ciddiye alın.
  • Günlük hayatın işleriyle tek tek ilgilenmeye ve başa çıkmaya çalışın. Bütün aileler bir sonraki haftayı planlamak zorundadır: Kim nereye gidecek, okul gezileri, alışveriş vs. Bu kolayca, birlikte geçireceğiniz tek zaman türü haline gelebilir. Pazar öğle yemeğinden önce, sonra veya yemek sırası pek çok insana uyar. Ancak bu noktada esas önemli olan, sizin için doğru zamanın saptanmasıdır.
  • Birlikte yapabileceğiniz değişik türde etkinlikler planlayın. Yürüyüş, sevişme, önemli bir ev ihtiyacının alınması, tatil planlaması, önemli bir mevzu hakkında çalışmak… Bunların hepsi ve daha fazlası yapmak isteyebileceğiniz şeylerdir.
  • Telefonların fişini çekin. Çocuklarınız varsa, bunun birlikte geçireceğiniz özel bir zaman olduğunu anlatın ve çok acil durumlar haricinde rahatsız etmemeleri gerektiğini onlara öğretin (bunu ayrıntılı olarak açıklamanız gerekebilir).
  • Sevdiğiniz bir yer tespit edin. Yılın farklı dönemlerinde başka başka yerler olabilir. Burası, ikinizin özel olarak hoşlandığı, “sizin” yeriniz olabilir.
  • Ne hakkında konuşmak istiyorsanız onu konuşun (Dikkat, ev idaresi konuları sohbete çok kolayca hâkim olabilir).
  • Gerçekçi olun. Başlangıç olarak birlikte sadece yirmi dakika geçirseniz de, daha önce bunu bile başaramamışsanız, doğru yolda ilerliyorsunuz demektir.

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
BOŞANMADA MEDYA ETKİSİ
İNTERNET ORTAMI YANILTICI
PAKTUNA:ÇÖZÜM TARAF OLMAKTA
9 YAVRUYA YUVA ARANIYOR!
6 HAFTALIK BOXER KIRMASI
ONUN BİR ADI VAR
ANNECİM DİYE SEVMEYİN
MİNİK KARARLAR, MİNİKLERİN
KENDİ KENDİNE YETEBİLMEK
BABA - KIZ İLİŞKİSİ
NASIL BİR BABASINIZ?
EYVAH ALDATILIYORUM
KANITLAYACAK 16 DELİL
İYİ BAKICI NASIL OLUR?
ÇOCUKLARI SEVMELİ
FAZLA KAZANIYORSANIZ
AMAN DİKKAT GÖZÜNÜZÜ AÇIN
YATAĞIN HANGİ TARAFI
ZAFER KADINLARIN

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ÇOCUKLA ALIŞVERİŞ
SORUNLARA YAKLAŞIMINIZ
ÜVEY ANNE YA DA BABA
ONUN BİR ADI VAR
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
VÜCUT SÜSLEMESİNDE AŞIRILIK
EN İYİ YAZ KOKULARI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :