Okunma Sayısı: 6755
CANLI YORUMLAR

BİRLİKTE ZAMAN GEÇİRMEK

7 farklı fikir

 

  • Bir tarih saptayın ve onu çok önemli bir randevu gibi ciddiye alın.
  • Günlük hayatın işleriyle tek tek ilgilenmeye ve başa çıkmaya çalışın. Bütün aileler bir sonraki haftayı planlamak zorundadır: Kim nereye gidecek, okul gezileri, alışveriş vs. Bu kolayca, birlikte geçireceğiniz tek zaman türü haline gelebilir. Pazar öğle yemeğinden önce, sonra veya yemek sırası pek çok insana uyar. Ancak bu noktada esas önemli olan, sizin için doğru zamanın saptanmasıdır.
  • Birlikte yapabileceğiniz değişik türde etkinlikler planlayın. Yürüyüş, sevişme, önemli bir ev ihtiyacının alınması, tatil planlaması, önemli bir mevzu hakkında çalışmak… Bunların hepsi ve daha fazlası yapmak isteyebileceğiniz şeylerdir.
  • Telefonların fişini çekin. Çocuklarınız varsa, bunun birlikte geçireceğiniz özel bir zaman olduğunu anlatın ve çok acil durumlar haricinde rahatsız etmemeleri gerektiğini onlara öğretin (bunu ayrıntılı olarak açıklamanız gerekebilir).
  • Sevdiğiniz bir yer tespit edin. Yılın farklı dönemlerinde başka başka yerler olabilir. Burası, ikinizin özel olarak hoşlandığı, “sizin” yeriniz olabilir.
  • Ne hakkında konuşmak istiyorsanız onu konuşun (Dikkat, ev idaresi konuları sohbete çok kolayca hâkim olabilir).
  • Gerçekçi olun. Başlangıç olarak birlikte sadece yirmi dakika geçirseniz de, daha önce bunu bile başaramamışsanız, doğru yolda ilerliyorsunuz demektir.

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
YARIYIL TATİLİ ÖNCESİNDE
ANNE BABALARA ÖNERİLER
İŞTE ÖRNEKLERLE İNCELEMELER
OKUL ÇAĞI GÜVEN OYUNLARI
DEĞER GÖRÜYORSA SORUN YOK!
ÇALIŞAN ANNENİN ZORLUKLARI
VİCDAN AZABINI BIRAKIN!
PAKTUNA:ÇÖZÜM TARAF OLMAKTA
KÜÇÜK PRENS VE PRENSESLERE
EN ŞIK BEBEK MODASI...
ÇOCUK YETİŞTİRME TARZLARI
ONU NEŞELENDİRECEK
KÜÇÜK İPUÇLARI
VELİLER DE DERS ALACAK
HENÜZ BEKLENTİ DÜZEYİNDE
KENDİNE NASIL GÜVENECEK?
BU ÖĞRENİLECEK BİR ŞEYDİR

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ÇOCUK YÜZÜNDEN TARTIŞMAYIN
TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE
NASIL BİR ANNE BABASINIZ?
ÇOCUĞUNUZLA BİRLİKTEYKEN
TOPLAYIN
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
KISA SAÇ MODELLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :