Okunma Sayısı: 7669
CANLI YORUMLAR

ÇAMAŞIRDA MÜKEMMEL TEMİZLİK

Tanıtımı Pınar Altuğ'dan...

Dünya pazarları hakkındaki bilgilerini kullanarak tüketicilerin gereksinimlerini saptayan, araştırma ve geliştirme stratejilerini buna göre şekillendiren Alman devi Henkel, hanımların temizlikte bir numaralı tercihi olan Persil markasını yenilemeye devam ediyor. Çamaşırda mükemmel temizliğin ülkemizdeki en önemli temsilcisi Persil’in ürün yelpazesine, Persil Expert Color Jel ile yepyeni bir ürün daha eklendi. Persil Expert Color Jel’in basın tanıtımı ise marka yüzü Pınar Altuğ Atacan’ın katılımı ile gerçekleşti.

Persil Expert Color Jel ile renkler hep hayatınızda kalır...

Renklilere özel sıvı çamaşır deterjanı Persil Expert Color Jel, leke çıkarıcı enzimli özel formülü sayesinde lekesiz mükemmel temizlik sağlarken, defalarca yıkamadan sonra bile renkli çamaşırların parlak renklerini ve dokularını korumalarına yardımcı oluyor. Ürünün sıvı formülü, suyla temas ettiği anda çözülmeye başlıyor, böylece makinede ve çamaşırların üzerinde deterjan kalıntısı bırakmıyor.

Toz deterjanların iki katı çamaşır yıkayabilen, aynı zamanda hayatımızdaki renklerin kalıcı olmasına hizmet eden Persil Expert Color Jel’in basın tanıtımı da yine renkli oldu.

Organizasyon, Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörü Didem Şekerel Erdoğan’ın açılış konuşması ile başladı. Didem Şekerel Erdoğan, Persil markası ile deterjan pazarına sürekli yenilikler sunduklarını belirtti ve tüketici ihtiyaçlarına yönelik geliştirdikleri inovasyonlar ile sıvı deterjan segmentindeki liderliklerini daha da güçlendireceklerini vurguladı. Persil Color Expert Jel lansmanını, Türk hanımlarının özellikle renkli çamaşırlarda yaşadıkları soruna bir çözüm olarak yaptıklarını vurgulayan Didem Şekerel Erdoğan, bu ürün ile birlikte pazara damgasını vuracak bir hamle yaptıklarını iletti.

Daha sonra Persil Ürün Müdürü Beçhan Sayıner, genel marka tanıtımı ile birlikte ürün sunumunu gerçekleştirdi. Beçhan Sayıner, Türk tüketicilerinin renkli kıyafetleri çok sevdiğini fakat karşılaştıkları en büyük problemlerden birinin renkli çamaşırlardaki lekeleri çıkarmaya çalışırken, çamaşırların renklerinin solması olduğunu belirtti ve yeni Persil Expert Color Jel ile bu soruna bir çözüm getirdiklerini vurguladı.

Pınar Altuğ Atacan’ın söz almasının ardından, Renk Uzmanı İkbal Oakley eşliğinde renklerin hayatımızdaki önemi, gruplandırılması ve hayata yansıması gibi konular, sezonun moda renkleri ile birlikte davetlilere anlatıldı. Etkinliğin gerçekleştirildiği Divan Kuruçeşme de konsepte uygun olarak rengarenk balonlarla ve şekerlemelerle süslendi.  

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
OJELERİNİZİ KOLAYCA KURUTUN
HESAPLI VE HIZLI KURUTUYOR
ANNELİĞİN ÖTESİNDE
NASIL BİR EBEVEYNSİNİZ?
DEKOLTENİZ ÇİZİLMESİN
GÖĞÜS ARASI SÜTYENİ...
NEDİR BU MUCİZE BB KREM?
KREMLERİN İDDİASI BÜYÜK AMA
HAMİLELERİN ÇATLAK KABUSU
KREM UMUT OLABİLİR
SAÇ BAKIM YAĞI
BOYA VE FÖNDEN YIPRANMIŞSA

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
YIKANABİLİR KADIN PEDLERİ
İZİNİ BELLİ ETMEK İSTEYEN
BİTMEYEN OYUN
MİNİK VANTİLATÖRLER
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
YAŞLANMAK GÜZELDİR
HAMİLELERİN YENİ MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :