Okunma Sayısı: 7125
CANLI YORUMLAR

ÇOCUK OYUNCAĞINA KAVUŞSUN

Oyuncak Müzesi atölyesi

Tarihin çocuk yanını görmeye var mısınız?

Şair-yazar Sn. Sunay Akın tarafından kurulan ve 23 Nisan 2005 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan İstanbul Oyuncak Müzesinde binlerce oyuncak sergiliyor. 2009 yılında Uluslar Arası Müzeler Birliğine (ICOM) üye olan ve 2011 ile 2012 yıllarında "Avrupa’nın En iyi Müzesi" ödülüne aday olan bu özel müzede sergilenen oyuncaklardan bazıları 5-17 Nisan 2012 tarihleri arasında CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde olacak.

Sergilediği oyuncaklarla dünyadaki örnekler arasında da ilk sıralarda yer alan bu müzede düşlerin ve bilimin tarihi, oyuncakların diliyle anlatılıyor. Bu sergiye bir elinizde çocuğunuz ile geleceksiniz ve ayrılırken diğer elinizden çocukluk anılarınız tutacak.

Geçmişten günümüze oyuncakların gelişimini ve tarihten nasıl etkilendiğini görmek isteyen tüm ziyaretçiler, 17 Nisan 2012 tarihine dek CarrefourSA Maltepe Park İstanbul Oyuncak Müzesi Sergisine katılabilirler.

"Biliyorum, yan yana değiliz ama, senin için yaptığım bu oyuncakla düşlerimizde birlikte oynayabiliriz." diyenler, "Bir Sana, Bir Bana" projesiyle oyuncak bulacak kadar şanslı olmayan çocukları oyuncaklara kavuşturmak için CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek atölyelere ücretsiz olarak katılabilirler.

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
SINIRLARI BELİRLEMEK
RUTİNLER VE KURALLAR
TIRNAKLARI KISA TUTUN
YAZ İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ
ÇOCUKTA ÖKSÜRÜK NÖBETİ
NEYİN HABERCİSİ?
DUVARLARDA DÖRT MEVSİM
MEKÂNLARA DEKORATİF DOKUNUŞ
BURUN TIKANIKLIĞINA DİKKAT
ÖĞRENMESİNİ ENGELLEYEBİLİR
SEBZEYİ VETO EDİYORSA
YİYECEĞİN İÇİNE GİZLEYİN!
10 KASIM'DA ANLAMLI KOŞU
ÖĞRENCİLER ATATÜRK'Ü ANACAK
KADIN BU KADAR MI GÜNAHKÂR?
EMBRİYO SPEKÜLASYONU...

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
KADIN GİRİŞİMCİLER
SUALTINDA KUĞU GÖLÜ BALESİ
ÇOCUĞUNUZA BURS İMKANI
BOYUT YAYIN GRUBU
İLGİLİ VİDEOLAR
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 1
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 2
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 3
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 4
GÜZELLİK ÖLÇÜLERDE DEĞİL
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
KISA SAÇ MODELLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :