Okunma Sayısı: 7368
CANLI YORUMLAR

ÇOCUK OYUNCAĞINA KAVUŞSUN

Oyuncak Müzesi atölyesi

Tarihin çocuk yanını görmeye var mısınız?

Şair-yazar Sn. Sunay Akın tarafından kurulan ve 23 Nisan 2005 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan İstanbul Oyuncak Müzesinde binlerce oyuncak sergiliyor. 2009 yılında Uluslar Arası Müzeler Birliğine (ICOM) üye olan ve 2011 ile 2012 yıllarında "Avrupa’nın En iyi Müzesi" ödülüne aday olan bu özel müzede sergilenen oyuncaklardan bazıları 5-17 Nisan 2012 tarihleri arasında CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde olacak.

Sergilediği oyuncaklarla dünyadaki örnekler arasında da ilk sıralarda yer alan bu müzede düşlerin ve bilimin tarihi, oyuncakların diliyle anlatılıyor. Bu sergiye bir elinizde çocuğunuz ile geleceksiniz ve ayrılırken diğer elinizden çocukluk anılarınız tutacak.

Geçmişten günümüze oyuncakların gelişimini ve tarihten nasıl etkilendiğini görmek isteyen tüm ziyaretçiler, 17 Nisan 2012 tarihine dek CarrefourSA Maltepe Park İstanbul Oyuncak Müzesi Sergisine katılabilirler.

"Biliyorum, yan yana değiliz ama, senin için yaptığım bu oyuncakla düşlerimizde birlikte oynayabiliriz." diyenler, "Bir Sana, Bir Bana" projesiyle oyuncak bulacak kadar şanslı olmayan çocukları oyuncaklara kavuşturmak için CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek atölyelere ücretsiz olarak katılabilirler.

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
İYİ BAKICI NASIL OLUR?
ÇOCUKLARI SEVMELİ
ÇOCUKLARDA UYKU PROBLEMİ
SIK SIK UYANIYOR MU?
BANYONUZDA BAMBU ŞIKLIĞI
ÖZNELLİK ARAYANLARA
YURTDIŞI EĞİTİM İMKANI
TERCİH VE KAYIT GÜNLERİ
YARA BANDI TARİH OLUYOR
JEL DÖNEMİ BAŞLIYOR
ÇOCUK OBEZİTESİNE ÇÖZÜM
ÇÖZÜMÜ ÇOK KOLAY
DAHA CANLI BİR TEN İÇİN
BOL BOL SEBZE VE MEYVE
ÇOCUĞA SEBZE-MEYVE DESTEĞİ
NELER 1 PORSİYON SAYILIR?

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
"BİZ BURADAYIZ" DİYECEKLER
EBEVEYN TUZAKLARI KON...
PERA MÜZESİ DÜNYAYA AÇILDI
23 NİSAN'DA ÖZGÜRLÜK PARKI
İLGİLİ VİDEOLAR
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 1
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 2
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 3
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 4
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
2012 YILINA DAMGA VURAN
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :