Okunma Sayısı: 7043
CANLI YORUMLAR

ÇOCUK OYUNCAĞINA KAVUŞSUN

Oyuncak Müzesi atölyesi

Tarihin çocuk yanını görmeye var mısınız?

Şair-yazar Sn. Sunay Akın tarafından kurulan ve 23 Nisan 2005 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan İstanbul Oyuncak Müzesinde binlerce oyuncak sergiliyor. 2009 yılında Uluslar Arası Müzeler Birliğine (ICOM) üye olan ve 2011 ile 2012 yıllarında "Avrupa’nın En iyi Müzesi" ödülüne aday olan bu özel müzede sergilenen oyuncaklardan bazıları 5-17 Nisan 2012 tarihleri arasında CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde olacak.

Sergilediği oyuncaklarla dünyadaki örnekler arasında da ilk sıralarda yer alan bu müzede düşlerin ve bilimin tarihi, oyuncakların diliyle anlatılıyor. Bu sergiye bir elinizde çocuğunuz ile geleceksiniz ve ayrılırken diğer elinizden çocukluk anılarınız tutacak.

Geçmişten günümüze oyuncakların gelişimini ve tarihten nasıl etkilendiğini görmek isteyen tüm ziyaretçiler, 17 Nisan 2012 tarihine dek CarrefourSA Maltepe Park İstanbul Oyuncak Müzesi Sergisine katılabilirler.

"Biliyorum, yan yana değiliz ama, senin için yaptığım bu oyuncakla düşlerimizde birlikte oynayabiliriz." diyenler, "Bir Sana, Bir Bana" projesiyle oyuncak bulacak kadar şanslı olmayan çocukları oyuncaklara kavuşturmak için CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek atölyelere ücretsiz olarak katılabilirler.

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
GÖZLERİ BOZUK MU?
NASIL ANLAŞILIR?
6 YENİ FİLM VİZYONDA
BEYAZ PERDEDE BU HAFTA
DİNİN YARIŞMAYLA İLGİSİ NE?
ABSÜRT EUROVİSİON HABERİ!
DRAM VE KOMEDİ SEVİYORSANIZ
BU FİLMİ KAÇIRMAYIN
ÖDÜLÜNÜZ YİYECEK OLMASIN!
İŞTE ALTERNATİFLERİNİZ...
İNTERNET BAĞIMLISI MISINIZ?
ARTIK TEDAVİSİ MÜMKÜN...
ÇOCUKLARDA PORNOBAĞIMLILIĞI
AİLELER KONUŞMALI
4 YAŞTA YÜZDE 100 OKULLAŞMA
BAKANLIK HEDEFİNİ AÇIKLADI
GÜNCEL AMA ZAMANSIZ
BEKAR ANNE VE BABALAR
SOSYAL MEDYA KONUŞULDU
"SAMİMİ,NET VE ÖZGÜN OLUN"

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
KARANLIKLA IŞIK BULUŞUYOR
DÜNYANIN EN ZOR İŞİ AMA
"AİLELERİN SINAVI"
EBEVEYN TUZAKLARI KON...
İLGİLİ VİDEOLAR
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 1
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 2
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 3
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 4
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :