Okunma Sayısı: 7231
CANLI YORUMLAR

ÇOCUK OYUNCAĞINA KAVUŞSUN

Oyuncak Müzesi atölyesi

Tarihin çocuk yanını görmeye var mısınız?

Şair-yazar Sn. Sunay Akın tarafından kurulan ve 23 Nisan 2005 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan İstanbul Oyuncak Müzesinde binlerce oyuncak sergiliyor. 2009 yılında Uluslar Arası Müzeler Birliğine (ICOM) üye olan ve 2011 ile 2012 yıllarında "Avrupa’nın En iyi Müzesi" ödülüne aday olan bu özel müzede sergilenen oyuncaklardan bazıları 5-17 Nisan 2012 tarihleri arasında CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde olacak.

Sergilediği oyuncaklarla dünyadaki örnekler arasında da ilk sıralarda yer alan bu müzede düşlerin ve bilimin tarihi, oyuncakların diliyle anlatılıyor. Bu sergiye bir elinizde çocuğunuz ile geleceksiniz ve ayrılırken diğer elinizden çocukluk anılarınız tutacak.

Geçmişten günümüze oyuncakların gelişimini ve tarihten nasıl etkilendiğini görmek isteyen tüm ziyaretçiler, 17 Nisan 2012 tarihine dek CarrefourSA Maltepe Park İstanbul Oyuncak Müzesi Sergisine katılabilirler.

"Biliyorum, yan yana değiliz ama, senin için yaptığım bu oyuncakla düşlerimizde birlikte oynayabiliriz." diyenler, "Bir Sana, Bir Bana" projesiyle oyuncak bulacak kadar şanslı olmayan çocukları oyuncaklara kavuşturmak için CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek atölyelere ücretsiz olarak katılabilirler.

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ÇOCUKTAN AŞIRI BEKLENTİ
ABARTIYOR MUYUZ?
2012'DE UNİSEX KOKUN
KADIN VE ERKEĞE TEK PARFÜM
ADET DÖNEMİNE BİTKİ ÇAYLARI
SORUNA GÖRE ÇEŞİTLER
ŞOKLANMIŞ EMBRİYOLAR
KARDEŞ GETİRİR Mİ?
ÇOCUĞUNUZUN I.Q'SU İÇİN
KAYITLAR TAMAM
ÇOCUĞUNUZ HANGİ OKULDA?
KENDİNİ SEYRET!
ÇOCUĞUN GÖZÜNDEN SİZ
ERKEK VE KIZ ÇOCUKLARI
SOSYAL GELİŞİMDEKİ FARKLAR
AKRAN ZORBALIĞI
ÇOCUĞU ZORLUYOR

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
"BİZ BURADAYIZ" DİYECEKLER
KARANLIKLA IŞIK BULUŞUYOR
PERA'DA ÇOCUK ATÖLYELERİ
EĞLENCELİ CUMARTESİLER
İLGİLİ VİDEOLAR
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 1
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 2
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 3
ALAADİN'İN LAMBASI - BÖLÜM 4
O KADAR DA SEKSİ DEĞİLLER
VÜCUT SÜSLEMESİNDE AŞIRILIK
FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :