Okunma Sayısı: 8228
CANLI YORUMLAR

DOLABINIZ HEP DAĞINIK MI?

Yüzde 60 yer açın!

Biz kadınlar alışveriş yapmaya bayılırız. Sürekli yenilerini aldıkça da dolabımıza giysilerimiz sığmaz olur. Bir günümüzü dolap düzenlemesine ayırırız, her şey yerli yerinde ve düzenlidir. Fakat bir hafta sonra dolaplarımızın içi yine çarşamba pazarına döner. Çünkü yeterince yer yoktur.

Bu durumda size yerden kazandıracak bir ürün bulduk:

Wonder Hanger.

Wonder Hanger dolabınızda %60 oranında yer açıyor ve kıyafetlerinizi daha düzenli ve kırışmadan asmanızı sağlıyor. Küçük evi ya da küçük dolabı olanlar için, kıyafetlere yer kalmamış olan dolabında yer açmak isteyenler için harika bir ürün.

Paketin içinden 8 tane askı modülü ve 10 tane kanca çıkıyor. Yani 40 adet askıyı asabiliyorsunuz.

Fiyatı mı? 10 lira bile değil!

 

 

 

 

 

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ÇOCUKLARA ÖZEL BANYOLAR
MODERN BANYO VE MUTFAKLARA
BULAŞIKLARI HALA ELDE Mİ
BANYONUZDA BAMBU ŞIKLIĞI
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
BAZILARI KASLI SEVER
2012 YILINA DAMGA VURAN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :