Okunma Sayısı: 21541
CANLI YORUMLAR

ERKEKLERDE RENK SEÇİMİ

Göz alıcı ve şık olmak için

Erkek giyiminde pantolon-gömlek veya pantolon-t shirt kombinelerinin  göz alıcı ve şık olabilmesi renk tercihine bağlıdır. Renk seçimi için dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar ise ten ve saç rengidir. Seçilecek rengin ten ve saç rengiyle uyumu kıyafeti ortaya çıkartır.

Ten rengi esmer ve buğday olanlar kırmızı, lacivert, koyu yeşil, mavi gibi canlı renkler ve beyazı tercih edebilirler. Koyu bir ten renginin üstünde canlı renkler her zaman kendini gösterir. Takım elbiselerinde ise kahvenin açık tonlarından ve kahverenginden uzak durmalılar, kahverenginde ısrarcı olanlar koyu kahve tonlarını tercih edebilirler. Koyu lacivert ve siyah takım elbiseler ile içine giyilen açık pudra rengi gömlekler şık olmak isteyen esmer ve buğday tenlilerin tercihi olmalı…

Açık tenli ve ten rengi açık buğday olanlar ise koyuya yakın renkleri tercih etmelidir, çok koyu renkler tezat oluşturur fakat koyuya yakın pastel renkler şık duracaktır. Açık buğday bir tene sahip olanlar da kırmızıyı tercih edebilirler. Takım elbise tercihlerinde de pastel renkler hoş duracaktır.

 

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ
İŞ GÖRÜŞMESİNDE NE Gİ...
ERKEK GİYİMİ STİL KUR...
SONBAHAR KAPIDA!
SİZİ BEĞENDİĞİNİ GÖSTEREN
EN İYİ YAZ KOKULARI
OJENİZ NE RENK OLSUN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :