Okunma Sayısı: 8219
CANLI YORUMLAR

ETKİLEYİCİ BİR GÜLÜŞ

Sizin de olabilir

Dişlerinin görünümünden memnun olmayan pek çok kişi sosyal ortamlarda rahat bir gülüş sergileyememekten muzdarip…

Dişlerdeki şekil bozuklukları, sararma ve diş etlerindeki problemler nedeniyle mutsuz olanlar için “gülüş tasarımı uygulaması” etkili sonuçlarıyla yepyeni bir gülüşe kavuşmanızı sağlıyor.

Hayalindeki gülüşe sahip olmak ve sonbaharı yeni bir gülüşle karşılamak isteyenleri bekleyen gülüş tasarımı için, öncelikle dişin, yüzün anatomik özellikleriyle uyumlu bir haritasının çıkarılması ve bu işin emin ellerde yapılması gerekiyor. Diş hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu konula ilgili görüşlerini paylaşıyor.

Bilgisayarda estetik görüntüleme tekniğiyle hayalinizdeki gülüşe kavuşun

Günümüzde gelişen teknoloji ve çağdaş tıp, diş hekimliğindeki estetik anlayışlarda da önemli gelişmeleri beraberinde getirdi. Bu gelişmelerden biri olan ve kişilerin hayallerini süsleyen dişlere sahip olmalarını kolaylaştıran bilgisayarda estetik görüntüleme tekniği, kişilerin tercihini kolaylaştıracak seçenekler sunuyor. Diş hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu, gülüş tasarımında kullanılan estetik görüntüleme tekniğiyle ilgili şu ifadelere yer veriyor: “Bu yöntemde ilk olarak diş hekiminiz tarafından öncelikle sizin yüz ve dişlerinizin çeşitli açılardan dijital fotoğraflarınız çekilmektedir. Daha sonra çekilen bu fotoğraflar, bu amaçla yazılmış bir program yardımıyla size çeşitli alternatifler sunmaktadır. Bu sistem sayesinde, yeni gülüş için yapılacak işlem sonrası başka uygulamalara gerek kalmayacaktır. Söz konusu uygulama, sonbaharı estetik açıdan tatmin edici bir gülüşle karşılamak için tek başına yeterli olacaktır.”

Direkt komposit uygulama ile sanat eseri dişler

Diş hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu, bu yöntemde dişlere doğrudan plastik bir dolgu maddesi uygulandığını ve dişlerin üzerinde bir heykeltıraş gibi çalışılarak yeniden yapılandırıldığını ifade ediyor. Kışlaoğlu, bu geri çıkarılabilir madde ile bir ya da iki gün geçirerek; aile, arkadaş gibi yakınların fikirlerinin alınabileceğini, ayrıca kişilerin kendi fotoğraflarını çekerek son kararı verebileceklerini de sözlerine ekliyor.

Geçici kaplamalar ile mükemmel sonuca adım adım

Geçici kaplamalar sayesinde, harika bir sonuç için emin adımlarla ilerlemenin mümkün olduğunu söyleyen Diş hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu, sözlerini şu şekilde sürdürüyor: “Kaplamalarınız hazırlanırken, geçici olarak gerçek dişlerinize yakın bir biçimde renklendirilmiş ve normal fonksiyonlarını yerine getirebilecek şekilde üretilen kaplamalar dişlerinizin üstüne takılacaktır. Sizi gerçekten mutlu edecek bir sonuca ulaşabilmek için bu kalıpları, üç ile altı hafta sürekli olarak kullanmanız önemlidir. Çünkü bu, yeni dişlerinizin son halini almadan önce bir çeşit final provası olacaktır. Böylece diş hekiminiz, sizin ağız yapınıza uygun ve rahat hissedeceğiniz dişlere sahip olmanızı sağlayacaktır.”

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
KEPÇE KULAK
20 DAKİKADA DEĞİŞİYOR
MEME REKONSTRÜKSİYONU
YENİ MEME OLUŞTURULMASI
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
FARKINDA MISINIZ?
BOTOKS MU?
BOTOKS MU DOPİNG Mİ???
ERKEKLER DE BOTOKS YAPTIRIR
KİM DEMİŞ YAPTIRMAZ DİYE?
ERKEKLERDE MEME BÜYÜMESİ
OP. DR.CİHAN UÇAR ANLATIYOR
PRP TEDAVİSİ NEDİR?
DAHA CANLI BİR CİLT İÇİN
KOL GERME ESTETİĞİ
SARKIKLIK KALMASIN!

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
SİLİKON ELDE PATLADI
İDEAL BACAKLAR İÇİN
2012 ESTETİK TRENDLERİ
GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ
İLGİLİ VİDEOLAR
GENİTAL ESTETİK
DOĞUM SONRASI MEME ESTETİĞİ
BURUN ESTETİĞİ
GÖZ ÇEVRESİ ESTETİĞİ
OJENİZ NE RENK OLSUN
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :