Okunma Sayısı: 6069
CANLI YORUMLAR

GÜZELLİK KARIN DOYURUYORMUŞ

İştah kapatıyor...

Besin tüketimi ile ilgili araştırmalar, kişilerin fiziksel güzelliğinin karşındakinin daha az yemek yemesine neden olduğunu ortaya koydu.

Yemek yenilen kişinin fiziksel güzelliğinin yemek tüketimindeki etkisi ile ilgili olarak Amerikada yapılan araştirmada kadınların yakışıklı bir erkek karşısında kesinlikle daha az yemek yedikleri sonucuna ulaşıldı.

Erkeklerin ise, karşı cinslerınde olduğu kadar olmasa bile, alımlı bir bayanın önünde daha az besin tükettiklerı belirtildi. Ayrica Amerikada yapılan bir diğer araştırmada ise, en az yemeğin tek başına yemek yenildiğinde tüketildiği belirtildi. Yemekte eşlik eden kişi sayısının bir olması halinde yüzde 40, kişi sayısının üç olmasi halinde yüzde 60' a yakın, yedi ve üzerinde kişinin eşlik etmesi halinde ise yüzde 90 oranında daha fazla yemek yenildiği tespit edildi.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
KURU BİR CİLDİNİZ VARSA
BU FORMULÜ DENEMELİSİNİZ
ÖZGÜR,TEZAT, KURAL TANIMAZ
BU YAZ SİZ HANGİSİSİNİZ?
DUDAKLARINIZI KORUYUN
BAKIMINIZI EVDE YAPIN
TARİH TEKERRÜR EDER...
VE YİNE İSPANYOL PAÇALAR!
DOĞUM SONRASI ANNE ESTETİĞİ
İDEAL SÜRE NE OLMALI?
FİRST LADY GÜL'ÜN TOPUKLARI
İNGİLİZ BASININDA
BİR PLANINIZ YOKSA
HADİ BİRAZ GÜZELLEŞELİM

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BOYUN VE YÜZ GERME
ESTETİK SADECE GÖRSEL...
GÖĞÜS DEKOLTESİ ESTETİĞİ
BU BAHAR NASIL ZAYIFL...
İLGİLİ VİDEOLAR
KOLTUK ALTI BOTOKSU
KİMYASAL PEELING
MEME BÜYÜTME (SİLİKON)
MAKYAJ YAPMANIN PÜF NOKTALARI
BİR KADININ ÇANTASINDA
HAMİLEYKEN SİZİ BEKLEYENLER
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :