Okunma Sayısı: 9306
CANLI YORUMLAR

HAKKIMIZDA NE PLANLIYORLAR?

Biraz casusluk yaptık

Sizin için biraz casusluk yaptık sevgili hanımlar ve erkeklerin gizli dünyasına girdik. Kadınları tanımak ve anlamak üzerine verdikleri mücadeleden bazı sonuçlarla çıkmışlar. Peki, neler yaparlarsa bizleri kendilerine bağlayacaklarını düşünüyorlar? Onları “vazgeçilmez bir sevgili” yapacağına inandıkları şeyler neler? Bir kısmı doğru olsa da….

...Gülmeye hazır mısınız?

Önce arkadaş olun. Asla tavlamaya çalışmayın. Onunla “sevgili” olarak ilgilenmediğinizi düşünmesini sağlayan. Sonra yavaş yavaş flört etmeyi deneyin. Bu onu şaşırtacaktır ve kadınlar şaşırmayı severler.

Onunla samimi olmak için heyecanlanacağı bir yere götürün. Bu bir korku filmi ya da eğlence parkı olabilir. Korkması, size sarılması için zemin yaratın.

Kalabalığa sokun ve burada birbirinizi kaybetmemek için yürürken elinden tutun.

Yatak odasında hassas noktalarını keşfedin ve asla bencil davranmayın, önce onun mutluluğunu düşünün.

Ayrılmaya karar verdiyseniz suçu üzerinize alın. “Sana fazla bağlanmaya başladım”. “Arkadaşlığını kaybetmek istemediğim için burada durup vazgeçelim” gibi cümlelerle gönlünü alarak ayrılın.

Ee, ne diyorsunuz, hangilerinde haklılık payı var?

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
9 MADDE VAR Kİ...
KADIN ERKEĞE FARK ATAR!
ERKEKLERİN SIRLARI
KADINLARIN BİLMEDİKLERİ!
2012 YILINDA BURÇLAR
KOÇ, BOĞA VE İKİZLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
İZZET ÇAPA SORMAMIŞ AMA
YILIN DÜĞÜNÜYMÜŞ!
HEP BERABER TECAVÜZ
EROTİK SERMAYENİZİ KU...
EN İYİ YAZ KOKULARI
HAMİLELERİN YENİ MODASI
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :