Okunma Sayısı: 10056
CANLI YORUMLAR

KARA YATAN ÇOCUKLAR

Süper kar montları

Columbia 2012 kış kar montları Türkiye’de az seçenekle satışa çıktı. Yurt dışında çocuklar için çok daha farklı ve güzel modeller varken nedense Avrupa piyasasına daha sınırla ürünle geliyorlar hep. Bu yıl da geçen yıllarda olduğu gibi birkaç parça çocuk montundan birini seçmek gerekecek anlaşılan.

Ürünleri su-rüzgar-soğuk geçirmemek konusunda o kadar güvenilir olmasa bu kapris de bu montlar da çekilmez. Pazardan alsanız bunlardan şıkını alırsınız ama o kadar sağlamlar ki, çocuğunuz yıllarca giysin taş gibi durur yine…

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
EN KÜÇÜK MODA İKONLARI
ERKEK ÇOCUK GİYDİRMEK...
ERKEK ÇOCUKLARA ŞORT ...
ÇOCUK MODASINA
FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
HAMİLEYKEN SİZİ BEKLEYENLER
KISA SAÇ MODELLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :