Okunma Sayısı: 9452
CANLI YORUMLAR

KARA YATAN ÇOCUKLAR

Süper kar montları

Columbia 2012 kış kar montları Türkiye’de az seçenekle satışa çıktı. Yurt dışında çocuklar için çok daha farklı ve güzel modeller varken nedense Avrupa piyasasına daha sınırla ürünle geliyorlar hep. Bu yıl da geçen yıllarda olduğu gibi birkaç parça çocuk montundan birini seçmek gerekecek anlaşılan.

Ürünleri su-rüzgar-soğuk geçirmemek konusunda o kadar güvenilir olmasa bu kapris de bu montlar da çekilmez. Pazardan alsanız bunlardan şıkını alırsınız ama o kadar sağlamlar ki, çocuğunuz yıllarca giysin taş gibi durur yine…

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BAHARLA RENKLENEN ÇOCUKLAR
ERKEK ÇOCUK GİYDİRMEK...
STİL SAHİBİ MİNİLERE
ÇOCUKLAR YAZA HAZIR
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
2013 BAROK DESENLERİN YILI
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :