Okunma Sayısı: 8036
CANLI YORUMLAR

KAYA'NIN ALTINDAN NE ÇIKTI?

Ne yazık ki...

Kaya Çilingiroğlu da çaptan düşen ünlüler kervanına katılmak mı istiyor?

Oysa ne kadar yakışıyordu konuşmayan, ciddi, sert tavırlı, mağrur Karadeniz erkeği duruşu. Sonra, sürekli sarhoş yakalanmaya, karısını aldattığı haberleriyle gündemi meşgul etmeye başladı. Tam, “Oh çekildi kendi ağır köşesine” derken futbol yorumlarıyla ekranlara patladı.

Daha kendi kafamızda uçuşan, “Neden, ama neden?” iç muhasebemizi çözemeden – hayır, şimdiki karısıyla değil - eski karısıyla ilgili yersiz bir açıklamayla kendini “Kaynana Semra” ya da “bbg Fatih” (var mıydı böyle biri?) noktasına getirmeye ne gerek vardı?

Konuşuyor, konuşurken, “aa ben karımı çok aldattım” diyor ve sonra, "Ama eski karımı, Feraye’yi değil" diye ekliyor. Oysa Kaya Çilingiroğlu'nu şöyle anmak da mümkündü;

Profesör bir babanın oğlu. Ne iş yaptığını net olarak bilemiyoruz, ancak iyi ve varlıklı bir aile. Ailenin ilk doğan erkek bebeğine, Kaya ismi vermek gibi bir gelenekleri var. Çok fazla konuşmayan, ağır başlı bir adam.

Türkiye’nin en ünlü ve güzel kadınlarından bir tanesiyle evlendi. Bu evlilik yürümedi. Boşandılar ama daima kızına iyi bir baba oldu, kızıyla hep ilgilendi. Bir evlilik daha yaptı ve yeni eşi fazla medyatik olmadığı için, şu an ilişkileri iyi gidiyor. Bu, eşinden bir oğlu oldu ve adını Kaya koydu. Kızı ve oğlu iyi anlaşıyor.

Bunlar hala geçerli de Kaya Çilingiroğlu için konuşulan şöyle;

Futbol yorumluyor,

Çok içiyor,

Şişede durduğu gibi durmuyor meret,

Ha bir de eski karısını nasıl aldattığından televizyon programlarında bahsediyor.

Bu mudur?

Ne yazık ki…

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
MAYA TAKVİMİ ÜNLÜLERİ
VE ŞANSLI ŞİRİNCE
TUBA/MİRGÜN/EVRİM
ŞAŞIRTAN SON YOK
ZAYIFLIĞI, HADİSE OLDU
GECEYE DAMGASINI VURDU
PINAR ALTUĞ AYAR VERDİ
IVANA SERT'İ SERT ELEŞTİRDİ
KADIN HOŞ AMA FRİKİK KÖTÜ
10 ÜZERİNDEN 8...
GENÇ SEVGİLİ KAZASI
HATİCE ASLAN AYRILMIŞ

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
1
çiğdem coskun
Cevapla çiğdem coskun
01.11.2012 16:40:08
aynen öyle, magazin haberi böyle olur, bayılıyorum bu köşeye
Cevap Yaz
1

KATEGORİNİN HABERLERİ
İZZET ÇAPA SORMAMIŞ AMA
GENÇ SEVGİLİ KAZASI
ÜLKELER VE GARİP ADETLERİ
OYUN GİBİ HÂLİMİZ
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :