Okunma Sayısı: 9470
CANLI YORUMLAR

MODERN TUVALET RESTORANLARI

Atık madde, sevelim onu!

Besinlerin sindirilmesinden ve emiliminden sonra geriye kalan ve bağırsaklardan atılan atık madde…

B*ktan bahsediyorum.

Dünya üzerindeki her insanın (mankenler ve devlet başkanları dahil) yaptığı, hatta yapamayınca çok sıkıntılar çektiği tamamen doğal bir şey.

Oysa ki b*kun çok faydası var! Doğaya ihtiyaç duyduğu azot ve karbondioksiti sağlıyor, doktorlar onu inceleyerek hasta olup olmadığımızı anlıyor, kırsal kesimlerde insanlar ısınmak için kullanıyor, hatta ve hatta DNA testi bile yapılabiliyor (İşte tam da bu yüzden 2004’te İstanbul’da yapılan NATO zirvesine katılan Bush, Amerika’ya dönerken b*kunu da yanında götürmüştü. Çünkü incelenip genetik özellikleri belirlenirse, kişiye özel bazı ilaçlar veya zehirler üretilebilir ve bazı maddelere karşı hassasiyeti tespit edilebilirdi. Bütün devlet başkanları da aynını uyguluyor).

İnsanlar b*k kelimesini kötü şeyler için kullanıyorlar. Bu kelime kullanıldığında insanların suratında bir tiksinme ifadesi oluyor. Oysa devlet başkanları bile ne kadar değer veriyor b*ka.

Anlaşılan sadece başkanlar değil başka bir grup insan da b*klarına hak ettiği değeri veriyor. Modern Tuvalet Restoranı'na giden insanlar…

 

Restoran sandalye veya koltuk yerine klozet kullanıyor. Yemekler klozet ya da küvet şeklindeki küçük tabaklar içinde servis ediliyor.

Burada bitmiyor.

Dondurmalar b*k şeklinde müşteriye sunuluyor.

 

Ve o kadar çok tutuluyor ki bu restoranlar, Uzak Doğu’da neredeyse bölünerek çoğalıyorlar.

Görünen o ki bu insanlar b*klarıyla barışmışlar!

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
1
çiğdem coskun
Cevapla çiğdem coskun
09.09.2011 12:01:22
süper yaa, daha öncede bokun faydalarıyla ilgili bir animasyon seyretmiştim :) http://www.dailymotion.com/video/xcj0nh_bokun-faydalary-uzerine-bir-bok-guz_fun
Cevap Yaz
ozge1985
Cevapla ozge1985
18.08.2011 21:55:12
MEHTABIMMMM.......... BİŞEY DİYEMİYORUM SANA YAAAAAA... BENİM B.O.K.U.M HERYERDE NOLCEK SİMDİ AMAA :)) YEMEK YERINE SADE TABAK TENCERELER HOŞ BİR HEDIYELIK OLABILIR,BEN BEGENDIM BULURSAM ALICAM ,SANADA YOLLICAM :)))
Cevap Yaz
1

KATEGORİNİN HABERLERİ
CANİ ANNE SERBEST!
TUBA/MİRGÜN/EVRİM
MUHTEŞEM FİRUZE GÖBEK...
KADIN HOŞ AMA FRİKİK KÖTÜ
İLGİNÇ DÜĞÜNLER
YENİ SEZONDA TIRNAKLAR
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :