Okunma Sayısı: 8162
CANLI YORUMLAR

ÖFKE KONTROLÜ MÜMKÜN MÜ?

Ya da gerek var mı?

Öfke, uygun bir şekilde ifade edilemediği zaman öfke patlamalarına sebep oluyor; bu da, ruhsal, fiziksel, ilişkisel ve toplumsal pek çok güçlüğe yol açıyor. Öfke patlamaları, ailevi, mesleki, akademik yaşamın birçok alanında, güncel hayatın olağan bir şekilde akmasına engel olduğu gibi, bireylerin işlevselliklerini düşürüyor, fizyolojik ve psikolojik sağlığı olumsuz yönde etkiliyor.

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, kişinin hayatına birçok olumsuzluk yükleyen öfkenin sağlıklı şekilde kontrol altına alınması için “Öfke Yönetimi Becerilerini Kazanmak” konulu bir bilgilendirme toplantısı yapacak.

DBE uzman terapistleri tarafından yürütülen "Öfke Yönetimi" çalışmalarının katılımcılarla paylaşılacağı bu toplantıda; öfke duygusunun tanınması, fark edilmesi ve işlevsel bir şekilde ifade edilmesi için gerekli olan “Öfke Yönetimi Becerileri”nin nasıl kazanılacağı konuları ele alınacak.

DBE Yetişkin ve Aile Merkezi’nden Uzman Klinik Psikolog Dilek Doğu ve Uzman Klinik Psikolog Tuba Akyüz tarafından gerçekleştirilecek toplantıda, öfke ile ilgili bilgi ve deneyimlere yer verilecek.

13 Aralık 2011 tarihinde düzenlenecek toplantı 16.00 – 17.30 saatleri arasında, DBE Eğitim Salonları-Nişantaşı’nda gerçekleştirilecek.

DBE Bilgi Paylaşım Toplantısı’na öfke yönetimi ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

Konu ve katılım hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim adresleri:

0212 233 01 10/212 
Müge Tekin

 

ntvmsnbc

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
PAMUK İPLİĞİNDEN HAYATA
CAN ATAKLI'NIN YAZISINDAN..
MEVSİMSEL DEPRESYONLAR
DAHA ÇOK SONBAHARDA GÖRÜLÜR
HER ŞEYİN TEMELİ AİLE
PROF. DR. DOKSAT ANLATIYOR.
MUTLU OLMAK İÇİN
7 SAAT ŞARTI!!!
NEDEN ESTETİK AMELİYAT?
PSİKOLOJİK BOYUTU
ANTİDEPRESANDA REKOR RAKAM
4KİŞİDEN BİRİ DEPRESYONDA
ŞİZOFRENİ HANGİSİNİN ÜRÜNÜ?
BÜNYENİN Mİ ÇEVRENİN Mİ?
BİLMEMİZİ İSTEMEDİKLERİ
ERKEKLERİ ELE VERECEK 16ŞEY
ERGENLİK DÖNEMİNDE
DAVRANIŞ BOZUKLUĞUNDA ARTIŞ

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
DÜŞÜNCELER TAKINTI OLMASIN
AŞK BİR HASTALIK MI?
HANGİ YALAN DAHA BEYAZ?
İNTERNET BAĞIMLISI MI...
O KADAR DA SÜPER DEĞİLLER
YENİ SEZONDA TIRNAKLAR
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :