Okunma Sayısı: 7982
CANLI YORUMLAR

ÖFKE KONTROLÜ MÜMKÜN MÜ?

Ya da gerek var mı?

Öfke, uygun bir şekilde ifade edilemediği zaman öfke patlamalarına sebep oluyor; bu da, ruhsal, fiziksel, ilişkisel ve toplumsal pek çok güçlüğe yol açıyor. Öfke patlamaları, ailevi, mesleki, akademik yaşamın birçok alanında, güncel hayatın olağan bir şekilde akmasına engel olduğu gibi, bireylerin işlevselliklerini düşürüyor, fizyolojik ve psikolojik sağlığı olumsuz yönde etkiliyor.

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, kişinin hayatına birçok olumsuzluk yükleyen öfkenin sağlıklı şekilde kontrol altına alınması için “Öfke Yönetimi Becerilerini Kazanmak” konulu bir bilgilendirme toplantısı yapacak.

DBE uzman terapistleri tarafından yürütülen "Öfke Yönetimi" çalışmalarının katılımcılarla paylaşılacağı bu toplantıda; öfke duygusunun tanınması, fark edilmesi ve işlevsel bir şekilde ifade edilmesi için gerekli olan “Öfke Yönetimi Becerileri”nin nasıl kazanılacağı konuları ele alınacak.

DBE Yetişkin ve Aile Merkezi’nden Uzman Klinik Psikolog Dilek Doğu ve Uzman Klinik Psikolog Tuba Akyüz tarafından gerçekleştirilecek toplantıda, öfke ile ilgili bilgi ve deneyimlere yer verilecek.

13 Aralık 2011 tarihinde düzenlenecek toplantı 16.00 – 17.30 saatleri arasında, DBE Eğitim Salonları-Nişantaşı’nda gerçekleştirilecek.

DBE Bilgi Paylaşım Toplantısı’na öfke yönetimi ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

Konu ve katılım hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim adresleri:

0212 233 01 10/212 
Müge Tekin

 

ntvmsnbc

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ERGENLİK DÖNEMİNDE
DAVRANIŞ BOZUKLUĞUNDA ARTIŞ
İŞ STRESİNİ AZALTMANIN YOLU
GÜLÜMSEMEKTEN GEÇER
MUCİZE BİR GÜN İÇİN
10 ALTIN ÖNERİ
KANSER TEDAVİSİNDEN SONRA
YENİ YAŞAMA UYUM İÇİN
AŞK BİR HASTALIK MI?
GEÇİCİ DELİRME DURUMU!
BUNU DUYMAK İÇİN YAŞAMAYIN
AYRILIK SONRASI....
SAÇI DEĞİŞTİRMEK YETMEZ
HANGİ YALAN DAHA BEYAZ?
EN ÇOK SÖYLENEN YALANLAR
MEVSİMSEL DEPRESYON ÜÇLÜSÜ
2 KİŞİDEN BİRİ DEPRESYONDA
BİTMEYEN REKABET
NEDEN ANLAŞAMIYORUZ

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ANTİDEPRESANDA REKOR RAKAM
TÜKETİM ÇILGINLIĞI ESARETİ
HANGİ YALAN DAHA BEYAZ?
DEĞİŞTİRMEDEN ANLAMAK...
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
VÜCUT SÜSLEMESİNDE AŞIRILIK
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :