Okunma Sayısı: 7408
CANLI YORUMLAR

ÖFKE KONTROLÜ MÜMKÜN MÜ?

Ya da gerek var mı?

Öfke, uygun bir şekilde ifade edilemediği zaman öfke patlamalarına sebep oluyor; bu da, ruhsal, fiziksel, ilişkisel ve toplumsal pek çok güçlüğe yol açıyor. Öfke patlamaları, ailevi, mesleki, akademik yaşamın birçok alanında, güncel hayatın olağan bir şekilde akmasına engel olduğu gibi, bireylerin işlevselliklerini düşürüyor, fizyolojik ve psikolojik sağlığı olumsuz yönde etkiliyor.

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, kişinin hayatına birçok olumsuzluk yükleyen öfkenin sağlıklı şekilde kontrol altına alınması için “Öfke Yönetimi Becerilerini Kazanmak” konulu bir bilgilendirme toplantısı yapacak.

DBE uzman terapistleri tarafından yürütülen "Öfke Yönetimi" çalışmalarının katılımcılarla paylaşılacağı bu toplantıda; öfke duygusunun tanınması, fark edilmesi ve işlevsel bir şekilde ifade edilmesi için gerekli olan “Öfke Yönetimi Becerileri”nin nasıl kazanılacağı konuları ele alınacak.

DBE Yetişkin ve Aile Merkezi’nden Uzman Klinik Psikolog Dilek Doğu ve Uzman Klinik Psikolog Tuba Akyüz tarafından gerçekleştirilecek toplantıda, öfke ile ilgili bilgi ve deneyimlere yer verilecek.

13 Aralık 2011 tarihinde düzenlenecek toplantı 16.00 – 17.30 saatleri arasında, DBE Eğitim Salonları-Nişantaşı’nda gerçekleştirilecek.

DBE Bilgi Paylaşım Toplantısı’na öfke yönetimi ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

Konu ve katılım hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için iletişim adresleri:

0212 233 01 10/212 
Müge Tekin

 

ntvmsnbc

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
İŞ STRESİNİ AZALTMANIN YOLU
GÜLÜMSEMEKTEN GEÇER
BİLMEMİZİ İSTEMEDİKLERİ
ERKEKLERİ ELE VERECEK 16ŞEY
DÜRÜSTLÜĞÜN SAĞLIĞA ETKİSİ
NE ALAKASI VAR DEMEYİN!!!
MOBİNG NEDİR?
NELER MOBİNGE GİRER?
ALIŞVERİŞ HASTALIK MI?
PROF. DR. DOKSAT ANLATIYOR.
BİTMEYEN REKABET
NEDEN ANLAŞAMIYORUZ
KARAMSARLIK HASTALIĞI
HAYATINIZI GÖLGELEMESİN
DÜŞÜNCELER TAKINTI OLMASIN
TAKINTILAR SİZİ BUNALTMASIN

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
"KAÇ YA DA DÖVÜŞ TEPKİSİ"
İLİŞKİNE İYİ BAK
DÜŞÜNCELER TAKINTI OLMASIN
MOBİNG NEDİR?
2013 BAROK DESENLERİN YILI
MİNİKLERİN BOYUT ZİYARETİ
O KADAR DA SÜPER DEĞİLLER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :