Okunma Sayısı: 6642
CANLI YORUMLAR

SAÇLARINIZ GERİ GELSİN

Sadece bir günde...

Handan Acıkök, tek seansta saç dökülmesine kesin çözüm sağlandığını açıkladı. Tek seansta maximum miktarda saç kökü ekilmesinin mümkün olduğunu açıklayan Türk Hair Trans Genel Direktörü Handan Acıkök, saç transferinin yapıldığı ense bölgesinde yeterli saç kökü olması durumunda ikinci bir seansa ihtiyaç duyulmaksızın bir seferde saç ekimi işleminin başarılı ile gerçekleştirilebildiğini söyledi.

Saç ektirmeyi düşünenlerin kendilerini uzman ekiplere emanet etmesi gerektiğinin altını çizen Acıkök, saç ekimine ilişkin merak edilen soruları yanıtladı.

En az 9 saat süren operasyonda kişilere öncelikle lokal anestezi uygulandığını belirten her hangi ağrı ya da sızı duyulmadığını söyledi. Ense bölgesinin sağ ve sol bölgesinden eşit oranda alınan saç köklerinin gerekli bölgelere ekilmesinden önce ayna karşısında bir planlama yapıldığını ifade eden Acıkök, ense bölgesinden maximum sayıda saç kökü alındığını ve bu saç köklerinin ekim işleminin tek seansta tamamlanabildiğini söyledi. Kişinin saçını nasıl tarıyor ise ona göre saç kanalları açıldığının ve doğal görünüm elde edilebildiğinin altını çizen Acıkök, operasyonların hastane ortamında ve plastik cerrahlar gözetiminde yapılması gerektiğini ifade etti.

Ömür Boyu Garantili

Ense bölgesinde bulunan saç köklerinin ömür boyu dökülmediğini hatırlatan Türk Hair Trans Genel Direktörü Handan Acıkök, ekilen saçların da benzer şekilde dökülme riski taşımadığını söyledi.

Saç ekim işlemini gerçekleştiren uzmanların en az 10 yıl deneyime sahip olması gerektiğini belirten Acıkök şöyle konuştu:

“Ekim işleminin ikinci seansa bırakılmadan tek seferde tamamlanmasını tavsiye ediyoruz. Eğer uzman ve deneyimli bir ekibiniz varsa ve saç transferinin yapıldığı ense bölgesi müsaitse operasyonu bir seferde tamamlamanız mümkün. Operasyonun her aşamasında, alanında uzman, deneyimli kişilerin görev alması başarıyı doğrudan etkileyen bir unsur. Örneğin Türk Hair Trans’ta her uzman kendi işini yaptığı için maximum performansı sergileyebiliyor. Dolayısıyla tek seansta başarı için iyi bir ekip çalışması gerekiyor diyebiliriz”

Saçsızlık problemi yaşayan insanları, yeterli ölçüde araştırma yapmadan karar vermemeleri konusunda uyaran Acıkök, başvurulan merkezlerde uzmanından süreç hakkında gerekli bilgilerin alınması ve tedavi gören örnek hastalarla görüşülmesi yönünde tavsiyelerde bulundu.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
EL ESTETİĞİ
OP. DR. CİHAN UÇAR
AŞILAMA YÖNTEMİ İLE
DOĞAL BURUN ESTETİĞİ
ESTETİK BURUN AMELİYATI
DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
BEDEN TAKINTISI
TRAVMA NEDENİ OLABİLİYOR
DOLGU UYGULAMASI
NELER YAPILABİLİR?
BÖLGESEL ZAYIFLAMA
PÜF NOKTALARI
KEPÇE KULAK
20 DAKİKADA DEĞİŞİYOR
KULAK ESTETİĞİ
KEPÇE KULAK SENDROMU
AYRIK VE KIRIK DİŞLER
LAMİNA TEDAVİSİ
ETKİLEYİCİ BİR GÜLÜŞ
SİZİN DE OLABİLİR

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BOTOKS MU?
İDEAL BACAKLAR İÇİN
GÖBEĞİ ERİTMEK MÜMKÜN MÜ?
2012 ESTETİK TRENDLERİ
İLGİLİ VİDEOLAR
GENİTAL ESTETİK
DOĞUM SONRASI MEME ESTETİĞİ
BURUN ESTETİĞİ
GÖZ ÇEVRESİ ESTETİĞİ
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
2012-2013 SONBAHAR-KIŞ
YAŞLANMAK GÜZELDİR
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :