Okunma Sayısı: 6435
CANLI YORUMLAR

SAÇLARINIZ GERİ GELSİN

Sadece bir günde...

Handan Acıkök, tek seansta saç dökülmesine kesin çözüm sağlandığını açıkladı. Tek seansta maximum miktarda saç kökü ekilmesinin mümkün olduğunu açıklayan Türk Hair Trans Genel Direktörü Handan Acıkök, saç transferinin yapıldığı ense bölgesinde yeterli saç kökü olması durumunda ikinci bir seansa ihtiyaç duyulmaksızın bir seferde saç ekimi işleminin başarılı ile gerçekleştirilebildiğini söyledi.

Saç ektirmeyi düşünenlerin kendilerini uzman ekiplere emanet etmesi gerektiğinin altını çizen Acıkök, saç ekimine ilişkin merak edilen soruları yanıtladı.

En az 9 saat süren operasyonda kişilere öncelikle lokal anestezi uygulandığını belirten her hangi ağrı ya da sızı duyulmadığını söyledi. Ense bölgesinin sağ ve sol bölgesinden eşit oranda alınan saç köklerinin gerekli bölgelere ekilmesinden önce ayna karşısında bir planlama yapıldığını ifade eden Acıkök, ense bölgesinden maximum sayıda saç kökü alındığını ve bu saç köklerinin ekim işleminin tek seansta tamamlanabildiğini söyledi. Kişinin saçını nasıl tarıyor ise ona göre saç kanalları açıldığının ve doğal görünüm elde edilebildiğinin altını çizen Acıkök, operasyonların hastane ortamında ve plastik cerrahlar gözetiminde yapılması gerektiğini ifade etti.

Ömür Boyu Garantili

Ense bölgesinde bulunan saç köklerinin ömür boyu dökülmediğini hatırlatan Türk Hair Trans Genel Direktörü Handan Acıkök, ekilen saçların da benzer şekilde dökülme riski taşımadığını söyledi.

Saç ekim işlemini gerçekleştiren uzmanların en az 10 yıl deneyime sahip olması gerektiğini belirten Acıkök şöyle konuştu:

“Ekim işleminin ikinci seansa bırakılmadan tek seferde tamamlanmasını tavsiye ediyoruz. Eğer uzman ve deneyimli bir ekibiniz varsa ve saç transferinin yapıldığı ense bölgesi müsaitse operasyonu bir seferde tamamlamanız mümkün. Operasyonun her aşamasında, alanında uzman, deneyimli kişilerin görev alması başarıyı doğrudan etkileyen bir unsur. Örneğin Türk Hair Trans’ta her uzman kendi işini yaptığı için maximum performansı sergileyebiliyor. Dolayısıyla tek seansta başarı için iyi bir ekip çalışması gerekiyor diyebiliriz”

Saçsızlık problemi yaşayan insanları, yeterli ölçüde araştırma yapmadan karar vermemeleri konusunda uyaran Acıkök, başvurulan merkezlerde uzmanından süreç hakkında gerekli bilgilerin alınması ve tedavi gören örnek hastalarla görüşülmesi yönünde tavsiyelerde bulundu.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ETKİLEYİCİ BİR GÜLÜŞ
SİZİN DE OLABİLİR
BOTOKS MU?
BOTOKS MU DOPİNG Mİ???
İĞNESİZ GENÇLEŞME
DAHA GENÇ DAHA GÜZEL
PRP TEDAVİSİ NEDİR?
DAHA CANLI BİR CİLT İÇİN
DOLGU UYGULAMASI
NELER YAPILABİLİR?
BEDEN TAKINTISI
TRAVMA NEDENİ OLABİLİYOR
İŞİNİZE GÖRE KIRIŞIYORSUNUZ
PEKİ NASIL KORUNALIM?
AYRIK VE KIRIK DİŞLER
LAMİNA TEDAVİSİ

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
DOĞUM SONRASI YENİLENİN
GÖZ ÇEVRESİ ESTETİĞİ
UNI EYE DISC GÖZ MAKY...
BÖLGESEL ZAYIFLAMA
İLGİLİ VİDEOLAR
GENİTAL ESTETİK
DOĞUM SONRASI MEME ESTETİĞİ
BURUN ESTETİĞİ
GÖZ ÇEVRESİ ESTETİĞİ
İLGİNÇ DÜĞÜNLER
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :