Okunma Sayısı: 12214
CANLI YORUMLAR

SESSİZ DOLAP VE ÇEKMECELER

Adres: Häfele

Bir çekmece ya da dolap kapağı, küçük bir dokunuşla, kendiliğinden, yavaşça ve sessizce kapanıyorsa, artık:

- Çekmece içindeki malzemelerin yerleri sarsıntıdan değişmiyor,

- Çocukların elleri sıkışmıyor ve yaralanma riskleri ortadan kalkıyor,

- Kapaklar açık kalmıyor ve unutulmuyor,

- Çekmece ve kapaklar çarptıkça arızalanmıyor ve yıpranmıyor,

- Dolap içlerindeki malzemeler çekmece ve kapaklar aralık kalmadığı için tozlanmadan temiz kalıyor,

- Çekmeceler ve kapaklar çarparak kapanmadığı için gürültü olmuyor, demektir!

Mobilya, kapı donanımları ve aksesuarları konusunda sektör lideri olan Häfele, çağı yakalayan yenilikçi ürünleriyle yaşam alanlarına performans ve estetik kazandırıyor. Häfele, çekmece ve dolap kapaklarının yavaşlayarak kapanmasını sağlayan donanımları ile yaşam alanlarına dinamizm getiriyor; yeni ve üstün bir teknolojinin konforu en mütevazı evlerde bile kendini hissettiriyor.

*** 

Häfele ürünlerinden bahsetmek gerekirse;

Sessiz kapanan kapaklar için HUWIL - SESSiZ HAREKET, YÜKSEK TEKNOLOJi…

Ahşap ve alüminyum çerçeveli, kalkar ve kalkar-katlanır kapaklara uygun üretilen Huwil elektrikli makas donanımları; programlanabilir uzaktan kumandalı açma düğmesi, sessiz açılım ve entegre yavaş kapanma özelliği mevcut. 

MAXI

75, 90 veya 110° açılma özelliğine sahip MAXI, ahşap kapaklar ve alüminyum çerçeveli kapaklara uygulanabilir. Sahip olduğu hidrolik destekli donanım kapak açılırken devreye giriyor. Sonradan eklenecek piston vasıtasıyla yavaşlatıcılı yapmak mümkün.

FREE

Entegre yavaş kapanma mekanizması sayesinde sessizce kapanıyor. Bir parmağın dokunuşuyla 90° açılma özelliğine sahip FREE, üç yönde ayar imkânı sunuyor. Menteşe gerektirmeden kolayca monte edilebiliyor.

E-SENSO

Programlanabilir uzaktan kumandalı açma düğmesi ile, çift kanatlı kapaklara elektrikli açma kapama işlevi sağlayan E-SENSO, sessiz çalışma ve engelle karşılaştığında otomatik durma özellikleri taşıyor.

E-STRATO

Tek kanatlı ahşap ve alüminyum çerçeveli kapaklarda paralel hareket sağlayan E-STRATO elektrikli makas donanımı, programlanabilir, uzaktan kumandalı açma-kapama özelliği taşıyor.

E-VERSO

Ahşap kapaklar ve alüminyum çerçeveli kapaklar için diyagonal hareket sağlayan E-VERSO, elektrikli makas donanımı elektrik kesintisinde manual olarak çalışıyor. Her iki yönde önüne engel gelince otomatik olarak duruyor.

 

Sessiz kapanan çekmeceler için MOOVIT - MODULER TASARIM, KUSURSUZ UYUM…

Moovit modüler çekmece sistemleri yenilikçi tasarımıyla her tip mekâna ve mobilyaya kolayca uyarlanabiliyor. Yüksek taşıma kapasitesi, dekoratif bordürleri, tam açılım özelliği, verimli alan kullanımı, hızlı montaj ve demontaj çözümleri sunuyor.

MUTFAKTA

Yüksek taşıma kapasiteli, tam açılımlı Moovit çekmece sistemleri mevcut. Tezgah altı dolaplara uyarlandığında, özellikle çatal bıçaklar için geniş iç hacme sahip çekmeceler elde etmek mümkün.

SALONDA

Moovit modüler çekmece sistemleri, özel çekmece içi aksesuarları ve dekoratif bordürleri sayesinde uyumlu renk ve doku kombinasyonları yaratıyor. Bir büfe ya da kütüphane, Moovit çözümleriyle hem estetik hem de işlevsel!

BANYODA

Makyaj malzemeleri, bakım ürünleri ve diğer gereçler, Moovit’in suya dayanıklı çekmece içi organizasyonlarıyla hijyenik ortamda saklanabiliyor. Bol seçenek sunan bordürler, estetik görünüme de katkıda bulunuyor.

OFiSTE

Ofis mobilyaları için tasarlanan CD/DVD’lik ya da dosya askı sistemleri, çalışma ortamlarının verimini artırıyor. Çekmece yanakları 90° olduğu için çekmece içlerinde maksimum kullanım alanı sağlıyor.

LABORATUVARDA

Moovit’in çekmece içi bölümlemeleri, laboratuvar gereçlerine göre de uyarlanabiliyor. Yüksek teknoloji ürünü raylar çekmecelerin dengeli çalışmasını; hava basınçlı yavaş kapanma mekanizması ise çekmece içerisindeki ürünlerin birbirine çarpıp zarar görmesini engelliyor.

MAĞAZADA

Moovit güvenlikli merkezi kilit sistemi ve özel tasarlanmış çekmece organizasyonlarıyla, mağazalarda ürün sergilenen dolaplara da kolayca monte edilebiliyor. Çekmece iç yüksekliğini artırıcı yan paneller depolama kapasitesini artırıyor.

 

 


 

 


 

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
AYAK AĞRISINI GEÇİŞTİRMEYİN
KADINLARI BEKLEYEN TEHLİKE
ŞAŞILIK KADER DEĞİL
YAŞI KÜÇÜKSE ÇÖZÜM VAR!
RÜYALARINIZDAN KORKMAYIN
KAYGILARINIZI GİDERİN!!!
PEPEE OYUNCAKLARI ÇIKTI
ZEKÂ OYUNLARINDAN BİSİKLETE
ANKSİYETE NEDİR?
BEDENSEL BELİRTİLERİ NELER?
ÇOCUKLAR DISNEY GİYİYOR
ADİDAS'TAN RENKLİ İLKBAHAR
ŞIK VE SANATSAL BANYOLAR
DURAVİT, ECE VE SEREL'DEN
KOZMETİĞİ RAHAT OKUYALIM
AMBALAJLARA REVİZE
ÇOCUĞUNUZ SİZİN AYNANIZ
ONUN GÖZÜNDEN SİZ...

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BİRKAÇ KÜÇÜK İPUCU
KALE İLE ŞIK BANYOLAR
BANYODA YARATICILIK V...
MODERN, KONFORLU MUTFAKLAR
İLGİLİ VİDEOLAR
SAÇINIZ ÇEKİLİRSE
BİLEĞİNİZDEN TUTUP SÜRÜKLERLERSE
ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
ENSENİZDEN YERE YIKMAYA ÇALIŞIRLARSA
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
YENİ YILDA DENEYİN
BAZILARI KASLI SEVER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :