Okunma Sayısı: 9493
CANLI YORUMLAR

ŞIK VE KARİZMATİK DAMATLAR

Fit, dinamik smokinler

Yenilikçi koleksiyonlarıyla erkeklerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayan Ramsey, özel smokin ve takım elbise tasarımları ile de erkeklere en özel günlerinde şık, karizmatik, dikkat çekici ve fit damatlar olma fırsatı veriyor.

Erkek modasının öncü markası Ramsey, şık ve stiline önem veren erkeklerin en özel gününde de onlara karizmatik ve dikkat çekici olma fırsatı veriyor. 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ndaki smokin ve takım elbiseleriyle gelinlerin zerafetine yakışan damatlar ortaya çıkaran Ramsey, dünya evine girecek erkeklerin ilk tercihi olmaya aday…

Takım elbisenin şık duruşunu koruyarak yüzde 50’ye varan hafiflik sağlayan Zero Weight teknolojisini smokine de uygulayan Ramsey, bu sayede düğünlerinde damatları şık ve modern olmalarının yanı sıra daha dinamik, daha hafif ve daha fit hale getiriyor.

Vücuda mükemmel şekilde oturan ve bedenin doğal hareketlerine uyum sağlayan takım elbise ve smokinlerde klasik damat şıklığı korunurken yenilikçi detaylar da dikkat çekiyor.

Aksesuarlarla tamamlanan şıklık

Ramsey’in 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda smokin ve takım elbise alternatifleri, şık gömlek, özel tasarım yelek, papyon-kuşak, kravat ve yine özel hazırlanan yaka çiçekleri, ayakkabı, kol düğmesi gibi aksesuarlarla zenginleştirildi.

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN
İNDİRİM AVANTAJLARI...
OBEZİTE, BEL FITIĞI NEDENİ
SON 10 YILDA BÜYÜK ARTIŞ
KREDİ BORCU ÖDEYENLERE
MÜJDE GİBİ KARAR
BU BAHAR NASIL ZAYIFLIYORUZ
SON TEKNOLOJİK GELİŞMELER
MAKYAJ ÖNCESİ
GERGİN YÜZ MASKESİ
CİNSEL HASTALIKLAR
DUYMAYAN KALDI MI?
ÇİLEK KOKTEYLİ
TAZE NANEYLE SÜSLEYİN
AYAKKABINIZ SİZİ ANLATIYOR!
EMİNİZ TAHMİNİNİZDEN FAZLASINI..
2011 MAYO VE BİKİNİ MODELLERİ
POPOYU ÖRTERKEN AÇAN MODELLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ERKEK MODASINDA DAR KESİM
ERKEKLER İÇİN ŞIK SEÇİMLER
GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ
2012 SONBAHAR KOLEKSİYONU
İLGİLİ VİDEOLAR
SAÇINIZ ÇEKİLİRSE
BİLEĞİNİZDEN TUTUP SÜRÜKLERLERSE
ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
ENSENİZDEN YERE YIKMAYA ÇALIŞIRLARSA
ÇOCUKLAR BUNLARA BAYILACAK
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
HAMİLEYKEN SİZİ BEKLEYENLER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :