Okunma Sayısı: 11663
CANLI YORUMLAR

UZUN VE DOĞAL KİRPİKLER

Mucize gerçek oluyor

Dermokozmetik alanında son yılların en büyük buluşu piyasaya çıktı.  ÉEOSE Laboratuvarlarında uzun süren AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen Kaş ve Kirpik serumu ile artık daha uzun kirpiklere ve daha anlamlı bakışlara sahip olabilirsiniz… Kaş ve Kirpik Serumu ile yıllardır beklediğiniz mucize gerçeğe dönüşüyor.

Her kadının hayali uzun ve gür kirpikler  artık hayal değil. Gerçek kirpiklerinizin doğallığını bozmadan, uzamasına ve gürleşmesine yardımcı olan markaKaş ve Kirpik Serumu kullanımından sadece 2 hafta sonra kirpik uzunluk ve yoğunluğunu ortalama %25 artırıyor. Etkinliği klinik testlerle de kanıtlanmış. ÉEOSE Serum, kirpiklerinizde 6. haftanın sonunda ise %72’lere varan bir yoğunluk sağlıyor. Kaşların yoğunlaşması için de kullanılabilen ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu içeriğindeki Akıllı Peptide Molekülleri ile cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri uzatmada ve gürleştirmede etkili oluyor.

Günde sadece bir kez sıvı bir eyeliner gibi sürülen ÉEOSE serum, kirpik köklerine etki ederek 3’lü bir etki gösteriyor. ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kısa kirpikleri uzatma, zayıf ve cılız kirpikleri güçlendirip kalınlaştırarak dolgunlaştırma ve yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını arttırıp kirpikleri gürleştirmeye yardımcı oluyor.

Bu özel ürünü tüm eczanelerde bulabilirsiniz.

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
OJELERİNİZİ KOLAYCA K...
HAMİLELERİN ÇATLAK KABUSU
YIKANABİLİR BEBEK BEZLERİ
BİR OCAKTAN FAZLASI
BAZILARI KASLI SEVER
MİNİKLERİN BOYUT ZİYARETİ
YETERİNCE ZENGİNSENİZ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :