Okunma Sayısı: 7037
CANLI YORUMLAR

YALNIZ ERKEĞE UFAK TÜYOLAR

Konumuz: Pratik bilgiler

Artık bir kadınla birlikte yaşamıyorsunuz, eşinizden ayrıldınız ve evinizde daha ziyade onun tarafından sağlanmış olan düzene şimdilerde rastlamak pek mümkün değil. 

Ne var ki, düzen diye burun kıvırdığımız birtakım gerekliliklerin hayatımızı kolaylaştırdığı da yabana atılamaz. Dolayısıyla rutin işlerde pratiklik kazanmak pek çok durumda hayati bir önem arz ediyor. İşte yalnız babalara bizden birkaç öneri:

Ah ütü vah ütü:

Öncelikle, ütü yapmayı sevmeniz gerekmiyor. Sevgi meselesini dert etmeyin. Kadınların ütü yapmayı sevdiğini mi sanıyorsunuz? Ama işinizi kolaylaştıracak birtakım bilgilerle bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Gömleğinizin yakası eğer düğmeliyse, düğmelerini çözün ve düz olacak şekilde ütü masasına yatırın. Ütüyü güçlü buhar verme ayarına getirin ve ütüyü kaldırmadan yakanın başından ortasına doğru ütüleyin. 

Daha sonra sırasıyla manşeti, kolları ve gövdeyi ütüleyin. 

O rutubet yok mu!

Evin herhangi bir yerinden kötü kokular gelmeye başladı. Bir havasızlık ki sormayın gitsin. Böyle durumlarda sirke işe yarayabiliyor. Küf tutan yerlere dökülen sirke, onların çözülmesini sağlıyor. 

Kötü kokulardan devam...

Bir gece önce evinizde sohbet, muhabbet... Sigaralar içildi, ortam kalabalıklaştı, yemekler yendi. Tüm bu unsurlar kötü kokulara sebebiyet verdi: Herkes gittikten sonra evinizi bir güzel havalandırın. Ardından lambanın üzerine azıcık vanilya yağı sürün. Görün bakın, ışıkları yaktığınızda her yer nasıl da mis kokuyor!

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
EVLİLİKLER NEDEN BİTER
KADINLAR BU İŞE NE DİYECEK?
BU GEÇİŞ İÇİN HAZIR MI?
ONUN MEMNUNİYETİ ÖNEMLİ
ASLAN BURCU ÇOCUKLARI
TAKLİT YETENEĞİNE DİKKAT
YENİDEN İŞ HAYATI
UYGULANABİLİR HAZIRLIKLAR
KARINIZI SAKİNLEŞTİRMEK!
BEYLER SİZE BİR İYİLİK
ANNE-BABALIK UCUZ OLMAMALI
BOZUK AİLE TEHDİDİ
VELİLER DE DERS ALACAK
HENÜZ BEKLENTİ DÜZEYİNDE
OĞLUNUZU BÜYÜTÜRKEN
YARDIMCI ÖNERİLER
EYVAH ÇOCUĞUM AŞIK OLDU
HEMEN GARDINIZI ALMAYIN
MUTLU BİR İLİŞKİ İÇİN
KENDİ DİLİNİZİ GELİŞTİRİN

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BOŞANAN ANNE BABALAR
BABAYLA KIZIN MUTFAK KEYFİ
HAFTA SONU BABASI OLMAYIN!
BABA-ÇOCUK KAHVALTI
GÜZELLİK ÖLÇÜLERDE DEĞİL
O KADAR DA SEKSİ DEĞİLLER
FOTOĞRAFA DİKKATLİ BAKIN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :