Okunma Sayısı: 8571
CANLI YORUMLAR

YENİLİKÇİ BİR HEDİYE

Yaratıcılıkları artıyor

Çocuklarının yaratıcılıklarını geliştirirken bir yandan da eğlencenin kapılarını aralamak isteyen aileler için Genius’tan yenilikçi bir hediye seçeneği. Genius’un en yenilikçi tableti Kids Designer II çocuklar bir yandan kendilerini geliştirirken bir yandan da eğlencenin tadını çıkaracaklar.

Beynin sağ yarısının gelişmeye başladığı 3-8 yaş arasındaki çocuklar için tasarlanan 5” x 8” grafik tablet Kids Designer II ile çocuklar yazı yazma, çizim yapma ve boyamanın yanı sıra oyun da oynayabiliyorlar. Gelişme çağındaki çocuklar Kids Designer II’yi kullanarak günlük hayat becerilerini öğrenerek geliştirebilirler. Grafik tablet ayrıca yaratıcılıklarını ve tepkilerini de geliştirerek beynin sağ ve sol yarısının dengeli gelişmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda fare olarak da kullanılabilen Kids Designer II, özel geliştirilmiş oyun yazılımı ile çocukların renkler, şekiller, matematik, mantık gibi konularda kendilerini geliştirmelerini sağlar.

Kids Designer II ile birlikte gelen oyun yazılımı sayesinde çocuklar düşüncelerini ifade ederek hayal ettiklerini yaratabilecekleri gibi eğlence amacıyla tasarlanan oyunlarla güzel vakit geçirebilirler.

Kids Designer II tableti kurmak ve kullanmak da çok kolay. Ses açma ve kapama tuşları, oyunlara anında erişim sağlayan giriş tuşu, 5” x 8” çalışma alanı ile ayarlanabilir kalemlik ve kablosuz kaleme sahip olan grafik tablet, dikkat çekici tasarımı ile çocuklarınız için harika bir hediye olacak.


Son Kullanıcı Fiyatı:160 TL

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
YAZ UYKUSUNA HAZIRLIK
SEVİLEN KARAKTERLER
UCUZLUK ZAMANI!
ÇOCUKLAR YAZA HAZIR
2012 YILINA DAMGA VURAN
HAMİLELERİN YENİ MODASI
2013 KIŞ - ŞAPKA MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :