Okunma Sayısı: 7832
CANLI YORUMLAR

YİNE MEHMET ALİ ERBİL

Yine gaf...

Mehmet Ali Erbil Kıbrıs’ta (yine) bir otel+kumarhane karışımında (yine) bir sebeple bulunuyor ve çıkışta etrafını (yine) çeviren kameramanlara (yine) bir espriler yapmak durumunda kalıyor ve (yine) pot kırıyor.  

Yine affedilecek…  

Yine de….  

Kendisi komik olmak uğruna canlı yayında birisinin pantolonunu indirmişti. (Biz de böyle bir gülme anlayışı var evet. Hani böyle hanzoca bir şekil…. Kıçı göründü ehihehüiehekiki… Bizce komik bu… Evet…)

“AAA çok ayıplamıştık” ve bir müddet iş bulamamıştı ve sonra ağda reklamından televizyon showlarına yatay geçiş yapıp, yine gündeme oturdu. Bu seferki icratı; “Kumarda karı kazandım, Kıbrıslı karı” söylemi oldu.  

Yine ayıplandı.  

Yine unutulacak…

Böyle durumlarda, böyle şeyler söyleyen adamlar olduğunda, hep aynı sahne canlanıyor gözümün önünde.  

Yıl 19.. bilmem kaç. Zuhal Olcay’ı izliyorum. Filmin adı, "Dünden Sonra Yarından Önce" Müzik, Onno Tunç. Çok güzel bir girişi var parçanın. Zuhal Olcay elinde bavul, apartmanın merdivenlerinden çıkıp kapıyı çalıyor. Kapıyı başka bir kadın açıyor. Zuhal Olcay bavulu kadına veriyor. Kadın, “Ben kazandım yani” diyor. Çünkü bavul Zuhal Olcay’ın kocasına ait. Kadında karısına rağmen araya giren sevgili.

Zuhal Olcay, “Evet diyor sen kazandın.”  

“Ama neyi?”  

Sevgili, “Duayen sunucumuza” ben de şöyle sormak isterim (Mümküse fonda müzik başlasın)  

Sen “karı” kazandın da, o kadın ne kazandı peki?  

 

Yazı: Mehtap Erel 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
ONUR TORAMAN'IN RÖPORTAJI
İNSAN DEĞİLİZ!
HİÇBİRİMİZ...
MUHTEŞEM FİRUZE GÖBEK DANSI
SEKSİ DANS DEYİNCE...
TÜRK ANNESİ ONA ÖZENİYORMUŞ
ON NUMARA PR ÇALIŞMASI

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ÖMÜR GEDİK ALBÜM ÇIKARDI
ATEŞİN DÜŞTÜĞÜ YER!
KAYINVALİDELERDEN DEMEÇLER
LADY GAGA VE PROTEST KLİP!
İLGİLİ VİDEOLAR
HAYAT DEDİĞİN NEDİR?
İLGİNÇ DÜĞÜNLER
TOPLAYIN
YAŞLANMAK GÜZELDİR
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :