CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

13 AĞUSTOS HAFTASI

Rezan Kiraz yorumluyor...
13.08.2012

KOÇ BURCU

Bu hafta, gökyüzünde Ay yengeç burcuna geçiyor. 15 Ağustos Çarşamba günü saat 13:00’a kadar sürecek bu geçişte Koç burcunun dikkatli olması gerekiyor. Çünkü gezegenlerin birbiri ile ters açı yapacak olması hayatı kökten ilgilendiriyor, bu zamana kurduğunuz, içinde kendinizi güvende hissettiğiniz yapı birden değişebilir ya da değişim için zorlanabilirsiniz. Yengeç burcunda Ay; bireyler için ev, toplum için vatan demektir. Bu süreçte bireyler için yuvayla, aileyle ilgili; toplum için Türkiye’yle ilgili bir takım sevimsiz olaylar yaşanabilir. Bu durumda olaylara karşı direnmek yerine, yıpranmamak için olanları kabullenmelisiniz. Çarşamba günü saat 13:00dan sonra tüm bunlar yaşanmamış gibi, hafta sonuna doğru sakin ve güzel bir zamana geçip, sıkıntılarınızı unutacaksınız.

BOĞA BURCU

Bu hafta Ay Yengeç burcunda, Güneş Aslan burcunda ama Ay yengeçten sonra Aslan burcuna geçecek ve Yeni Ay oluşacak. Yeni Ay’ın doğumuyla birlikte her şey değişecek ancak Yeni Ay’dan öncesi ölü,karanlık Ay’dır. Ay’ın ölü olduğu bu dönem kötü bir dönemdir, bu zamanda iyi bir işe başlanmaz, duygular ön plana çıkmaz, davranışlar kontrol altına alınmak istenir. Ay’ın Yengeç burcunda olması, gezegenleri ters açı yapması ve ölü Ay döneminden sizin burcunuz etkilenmiyor ancak Yeni Ay’dan burcunuz olumsuz bir şekilde etkilenecek. Yeni işlere başlamayın, var olan işlerinizi devam ettirin ve sağlınıza dikkat edin.

İKİZLER BURCU

Haftaya son derece rahat bir şekilde giriyorsunuz, hafta içi özellikle iyi geçecek, her şey daha abartılı ve verimli olacak. Ay’ın Aslan burcuna geçmesi ve Yeni Ay’ın oluşumu sizin için oldukça olumlu bir dönem, bu zamanda yeni bir işe girecekseniz, her şeyin düşündüğünüzden daha verimli ve daha iyi geliştiğini göreceksiniz. Ancak Cumartesi günü özellikle günün ilk saatlerinde Ay’ın Başak burcundan geçecek olmasından dolayı dikkatli olun, uyandığınızda gördüğünüz rüyanın, kabusun etkisiyle iyi kalkmayabilirsiniz. Bilmediğiniz, anlam veremediğiniz bir olay tadınızı kaçırabilir ama kısa sürede bu durumu atlatıp, hafta sonunu keyifli bir şekilde geçireceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta Ay’ın Yengeç burcunda olması, Aslan burcuna geçerek Yeni Ay’ı oluşturması ve tipik bir Ay insanı olmanız öncelikle sizi etkiliyor. Çarşamba günü saat 13:00’a kadar olan zamanda sizin için olumlu değil, bu yüzden çok fazla plan yapmamaya, hayati konularda düşünmemeye çalışın ve dışarıdaki olaylardan etkilenmemek adına kendi kabuğunuza çekilerek pasifize olun ve bekleyin. Gökyüzündeki konum değişimleri ve Yeni Ay dönemi size yeni heyecanlar, yeni mutluluklar getirecek. Sosyaliteniz artar, Ay’ın Yengeç burcundaki halinden dolayı olan güvensizlik gidecek ve kendinize olan güveninizi kazanacaksınız. Haftanız iyi geçecek.

ASLAN BURCU

Hafta ortasında Ay ve Güneş kavuşum yapacak, bu kavuşum mucizevi bir şey gibi algılanır ve insanı olmadık güzelliklere götürür. Bu yüzden Yeni Ay sempatik bir durum ve sizi olumlu bir şey şekilde etkileyecek. Bu hafta, sizin için her alanda pozitif bir dönem olacak, bu yüzden bu Yeni Ay dönemini iyi değerlendirin, istediğiniz şekilde oluşturun çünkü bir yıl boyunca bir daha belki de böyle bir şansınız olmayacak.

BAŞAK BURCU

Yeni Ay dönemi sizi olumlu etkileyecek ve size yeni umutlar, yeni heyecanlar, yeni istekler getirecek, duygularınız, davranışlarınız daha ahenkli olacak. Güneş içimizdeki istekleri anlatır, Ay da bu isteklerimizin davranış biçimine işaret eder. Bazen içimizden gelen şeylerle davranışlarımız farklı olur. Bu Yeni Ay, size içinizden geldiği gibi hareket etme şansı getiriyor, bu da mutluluğunuzu etkileyecek. Son derece iyi bir hafta geçireceksiniz ancak hafta sonunda her şey çok iyi giderken iyiliği de abartmayın, iyi niyetinizi fazla sergilerseniz, sevginizi fazla verirseniz kullanılabilirsiniz, bu noktada abartıdan uzak durun.

TERAZİ BURCU

Ağustos ayının sonuna doğru gelirken, Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi ve diğer gezegenlerin birbiri ile etkileşimi bu haftaya zorluklarla başlamanıza sebep olacak. Haftanızı Çarşamba günü saat 13:00 öncesi ve sonrası olarak düşünün. Öncesi korkulu, güvensiz, stresli, endişeli, kuşkulu, hiçbir şey yapmak istemeyen bir hal içinde olabilirsiniz. Yeni Ay oluştuktan sonra sanki görülmeyen bir el her şeyi temizleyecek ve size pırıl pırıl bir hafta sonu verecek. Dilediğiniz insanla görüşmeyi ya da dilediğiniz gibi bir bayram tatili planlayabilirsiniz.

AKREP BURCU

Ay’ın Yengeç burcundaki hareketi sizi etkilemediğinden, haftaya güzel hayaller ve yeni projeler, yeni düşüncelerle başlayabilirsiniz. Sezgileriniz, öngörüleriniz artacaktır. Ancak Çarşamba günü biraz tadınız kaçacak. Ay’ın Karanlık Ay olması sizi biraz negatife götürecek, sağlık konusunda biraz sorunlar oluşabilir. Mutlulukta ve yaşam kalitesinde düşüş olabilir. Ay’ın Aslan burcuna geçişi ve Yeni Ay’ın oluşumu da sizi pek olumlu etkilemeyecek, bu ay için sağlık konularına dikkat etmeli ve mutluluğunuz için ekstra gayret etmeli ve kendinizi daha iyi hissetmek için her şeye olumlu bakmalısınız.

YAY BURCU

Bu hafta Karanlık Ay ve ardından oluşacak Karanlık Ay’ın sizin üzerindeki etkileri çok olumsuz değil. Diğer burçların aksine siz gökyüzündeki bu olaylardan inadına daha iyi etkilenir gibi daha neşeli daha keyiflisiniz. Erkeklerle anlaşmanız, babanız ile anlaşmanız, daha olgun ve bilgin kişilerle anlaşmanız daha da kolaylaşıyor. Sürprizlere açıksınız, hediyelere açıksınız hediye alabilir ya da hediye verebilirsiniz. Sizi şaşırtacak bir takım olaylar gelişebilir, etrafınızdaki sosyaliteniz artıyor ve günlük işlerinizi çok daha kolay yapabileceksiniz. Ancak Cumartesi günü gökyüzündeki gezegen etkileşimleri yüzünden güne iyi başlamayabilirsiniz. Gördüğünüz bir rüya ya da duyduğunuz ya da yaşamak istemeyeceğiniz bir olay duygularınızı alt üst edebilir, gerçek ile hayal birbirine karışabilir ama günün ilerleyen saatinde bunu da yeneceksiniz.

OĞLAK BURCU

Haftanın ilk yarısında, güçlü olmak zorundasınız. Her türlü donanımınızı ve teçhizatınızı alın çünkü haftanın ilk yarısı, zor ve güç olaylar sizi bekliyor. Haftaya güçlü başlamak zorundasınız. Ay Yengeç burcundayken negatif olacak ve Ay Karanlık Ay olduğunda düşünceleriniz sevimsiz ve negatif olacak, bu yüzden her zorluğa rağmen tüm bunları yenebileceğinize inanmanız gerek. Haftanın ikinci yarısında tüm bunların hepsini yenmiş olarak, her şeyi düzene koymuş olarak gelecek ve hafta sonu bir bayram programına girerek her şeyi, herkesi planlamış olarak bayrama hazır olacaksınız.

KOVA BURCU

Bu hafta gökyüzünde olacak etkileşimler sizi etkilemiyor, bu yüzden rahatsınız. Siz daha uzun soluklu işlere bakın, biraz daha soğukkanlı olun ve olayları olgunlukla karşılayın. Yine de ne olursa olsun emniyeti, güveni elden bırakmayın, ayaklarınız yere sağlam bassın. Her şey iyi gidiyor ve her şey iyiyken bunu korumak da fayda var. Çünkü siz kova burçları hayatınızda her an yenilik ve değişim istediğiniz için iyi giden bir şeyi bu amaçla istemeden değiştirebilirsiniz. Bu yüzden bu hafta durumunuzu koruyun ve hiçbir şeyi bozmayın.

BALIK BURCU

Gökyüzündeki Venüs ve Neptün gezegenlerinin hareketleri sizi oldukça olumlu etkiliyor. Sevgi dünyanız çiçekler açıyor, hayal dünyanız gelişiyor. Kreatif işleri olanlar bu süreci iyi kullanırsa, güzel işler başarabilir. Hayal dünyanız, yarattığınız düş dünyanız profesyonel anlamda yaşam kalitenizi yükseltecek maddi olanakları da beraberinde getirir bu yüzden bu dönemi iyi değerlendirin çünkü tüm bunlar sizin gelecekte yaşam kalitenizi yükseltecek maddi olanaklara dönüşecek.

 

Burç yorumlarınızı izlemek için tıklayın... 


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :