CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

15 EKİM HAFTASI

Burcunuz ne diyor?
15.10.2012

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, gözyüzünde yeni ay oluşuyor. Bu hafta yeni ay terazi burcunda olacak. 13-23'ü arasında doğanlar, yeni ay koç burçları için tersmiş gibi görünse de, yeni doğumlar, yenilikler herkes için iyidir. İyiden kötü bir şey doğmaz. Yeni ay burcun sonunda doğan koçlar, teraziler, oğlaklar, yengeçleri oldukça iyi etkileyecek bu ay boyunca. Bu ay yeniliklere açık olun. Ben her yeni ayda  dilek diler, dua ederim. Yeni ayı siz de önemseyin.  Güzel bir hafta sizi beklesin.

BOĞA BURCU 

Bu hafta sizin için oldukça iyi. Yaşam kalitenizi güzelleştiren, maddi ya da manevi gelişmeler yaşanabilir. Parasal anlamda ve sevgi ilişkilerinizde güzelleşmeler olabilir. Fırsatlar doğabilir. Bu hafta aslında Terazi burcunda oluşacak yeni ay sizi pek etkilemeyecek. Dilinize hakim olamadınızsa, istemediğiniz şeyler konuştuysanız, ilişkilerinizi gereksiz yere gerdiyeseniz işte bu hatalarınızı telafi etme zamanı. Kırığınız sevdiklerinizin gönlünü kazanabilirsiniz. İş olanaklarınızı bu zamanlarda tatlı dilinizi kullanarak belki bir terfi ya da zam elde edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 

Sevgili İkizler, geldik 15 Ekim haftasına. Yeni ay terazi burcunun sonunda doğacak. Bundan dolayı birincil derecede olumlu etkilenmesenizde yine de size etkileri olacaktır. Siz de yeni birtakım işlere girişebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken noktalar olabilir. Aşk ve ikili ilişkilerinizde karşı tarafın çok önemsenmeyen davranışlarını görüp, kafanızda kurmanız ilişkinizi bozabilir. Var olan ilişkileriniz koruyun, riske atmayın.

YENGEÇ BURCU 

Terazi, Yengeç , Koç ve Oğlak burçları bu yeni aydan olumlu etkilenecekler. Ay sizin zaten yönetici planetiniz olduğu için, hazır yeniay varken siz de bunun için dilek dileyin ve dua edin. Mazi sizin için önemli ama yeni bir şey daha dünyanıza renk katsın diyoruz. Eskiyi bırakmadan yeniye de açılmak gelsin hayatınıza. Bu hafta, cumartesi gününe dikkat edin. Burcun başında doğanlar, biraz kaygı ve kuşku yaşayabilir. Burcun başında doğanlar, sevdiklerinizle, ailenizle vakit geçirin. Güç toplamanız için kendinizi en rahat, en keyifli hissettiğiniz mekanlarda, ortamlarda olmalısınız.

ASLAN BURCU 

Sevgili Aslanlar, 15 Ekim haftasında hiç negatif, olumsuz bir etki yok. Her şey sizin için olduça güzel gelişecek. Haftanın en güzel zamanı sizin için pazartesi, salı ve perşembe çok güzel geçecek. Hayatınıza sürprizler yenilikler gelebilir. Beklemediğiniz kişilerden haberler, teklifler gelebilir. Onlarla iletişiminiz hareketleriniz artabilir. Uzak yerlere seyahat etme imkanınız artabilir. Bu hafta her şey sizi mutla etmek için anlaşmış. Bir sonraki haftaya sarkacak olan planlarınız olabilir.

BAŞAK BURCU 

Sevgili Başaklar, 15 Ekim haftasında gökyüzünde haftasonuna yakın cuma da dahil olmak üzere bazı gerilimli anlarınız olacak. Korkmayın tüm gün tüm hafta böyle geçmeyecek ama bazı anlarınız gerilimli olabilir. Sizin eleştrilireniz, kritik etmeniz, beğenmeniz daha çok duygu dünyanızda olabilir. Yaşam kalitenizi kritik edebilirsiniz.Kendi bulunduğunuz ortamlardan ve hallerden memnnun olmayabilirsiniz. Ben daha iyi imkanlarda ve şartlarda yaşamaya layığım gibi düşünceler hakim olabilir ama bunların hepsi gelip geçici. Ama siz daha endişeli, kaygılı bakarsanız olayları daha kötü görürsünüz. Daha iyimser ve sıcak olarak değerlendirirseniz bundan az etkilenirsiniz.

TERAZİ BURCU 

Güzel bir şeyler oluşuyor. Yeni ay burcun sonunda doğanları etkileyecek. Yenilikler, fırsatlar oluşabilir, bunları şimdiden değerlendirin. Birtakım isteklerinizi, arzularınızı, planladıysanız mutlaka hayata geçirin. Bu dönemi iyi değerlendirin. Cumartesiye kadar her şey olumlu gelişecek ama cumartesi günü hayatın yenilenmesi, değişimi, kararsızlıklarla ilgili bir değişim yaşanabilir. Bu değişimler biraz sancılı olabilir, kabullenmekte zorlanabilirsiniz ama atlatacaksınız. Unutmayın ki, değişim zordur ama iyidir. Lütfen kararlarınızı geciktirmeyin. Hızlı hareket edin, doğru karar verin.

AKREP BURCU 

Bu hafta, siz Akrepler için iyi bir hafta. Bu kadar olumlu, her şeyin bu kadar iyi seyrettiği zaman dilimini uzun zaman bulamayabilirsiniz. Şartlar, olanaklar, imkanlar böylesine güzelken sizin de hareketli olmanız gerekiyor. Çok konuştuğunuz için ağzınızdan çıkan birtakım sözler işlerinizi bozmuş olabilir. Yaptığınız sözleşmeler istediğiniz gibi sonuçlanmış olabilir. Bunların hepsini, bu hafta derleyip toplayabilirsiniz. Geçmişi ve geleceği istediğiniz konuma getirebilirsiniz, bu güç siz de var. Bütün bunları yapabilecek güç var sizde. Türkiye Cumhuriyeti'nin haritası da Akrep burcu. Akrebin gücü ve iktidarı, bireysel insanlarında da bu var. Lütfen zorlukları yenmek için harekete geçin. Herkes her şekilde sizi onurlandırıcak.

YAY BURCU 

Haftanın ortasında ay, yay burcuna gelecek. Aynı zamanda marsta Yay burcunda olacak. Ay, duygular ve evimiz. Kadınlık duygularımız, dürtülerimiz demek. Mars ile ay burcunun kavuşması, özellikle dişi Yay burçlarında annelik dürtülerini arttırabilir. Anne ile olan ilşkiler artabilir. Anne ile olan ilişkiler artabilir. Evle ilgili değişimler, dönüşümler olabilir. Dekorasyon değişebilir, yeni şeyler alabilirsinz. Yeni insanlar hayatınıza girebilir, duygularınızı değiştirecek olaylar gelişebilir. Uzak diyarlarla ilişkiler artabilir. Kadınlık duygularınız yoğunlaşabilir. Bazılarınızın dikkatli olması gerekir. Hararetli, ateşli hastalıklara karşı dikkatli olun. Eğer hastalıklar varsa bu noktada dikkatli olmanızda fayda var. Bu hafta size en güzel tavsiyem; evin içindeki hareketleri kontrol altında tutun.

OĞLAK BURCU 

Sevgili Oğlaklar, bu hafta başında yeniay doğuyor. Ayın yeniay olması, karanlık olması, dolunay olması insanlar üzerinde çok etkin olabilir ve hemen gözleniyor. Bir şey söylüyorsunuz, hemen oluşabiliyor gözlemleyebiliyorsunuz. Ay terazi burcunun sonunda yeniay oluşturacak. Dolayısıyla Oğlak burcunun sonunda doğanları etkileyecek. İş dünyasında önemli gelişmeler olailir. Yeni projeler, iş imkanları, terfiler olabilir. Eğitimle ilgili olanlar için yeni birtakım sorumluluklar getirebilir. Oğlak burçlarının daha çok yükümlülükleri artacak. Bu kötü bir şey değil, aksine iyi bir şey. Haftasonunda ay oğlak burcunda olacak. Bu kez oğlak burcunun başında doğanların mülk alım satımı ile bazı endişeleri kaygıları olabilir. Kemik ya da iskelet yapısı ile ilgili kaygılarınız olabilir.

KOVA BURCU 

Sevgili Kova'lar 15 Ekim haftası oldukça iyi geçiyor. Aslında kova burçları uçuk kaçıktır ama bazen de çok hümanist halinizle kendisi çok iyi olsa dahi, etrafında gördüğü olaylardan kederlendiğini biliyorum. Siz dışarı çıkıyorsunuz biz bakıyorsunuz, kedi yavrusuna birisi kötü davranıyor ya da bir ağacı kesiyorlarsa ya da bir başka insanın yaşadığı dram sizi duygusal çöküntüye sürükleyebilir. İşte böyle şeyleri yaşamayacağınız bir hafta olacak. Bazen yapılan iyilikler insanın ayağına zincir olabilir. Ayağnıza bağlayabilir, yaptığınız iyilik sizi zor duruma düşürebilir. Siz hümanizm ve iyimserlik duygularınızı herkesle paylaşabilirsiniz.

BALIK BURCU 

Sevgili Balıklar, 15 Ekim haftasına geldiğimizde, özellikle haftanın ortası sizin için biraz kritik olabilir. Haftanın ilk günleri iyi ama sonrasında Venüs sizin için biraz ters açı oluşturabilir. Sizin duygularınız çabuk değişiyor. Zıtlıklar ve çelişkiler duygu dünyanızı karıştırıyor. Bu sebeple bir problem yaşayabilirsiniz. Sizin duygusal karmaşanız diiğer insanlara yansıyabilir. Ve dolayısıyla ipler kopma noktasına gelebilir, her şey arap saçına dönebilir. Hafta ortasında dikkatli olun. Randevularınızı hafta ortasına getirmezseniz daha rahat ve kolay bazı krizleri rahatlıkla atlatabilirsiniz. Olmadık hayaller kurmayın. İnsanlarla aranıza mesafe koymayın. Siz rahat olun her şey daha iyi olacak.

 


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :