CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

20 AĞUSTOS HAFTASI

Rezan Kiraz yorumluyor...
20.08.2012

KOÇ BURCU

Bu hafta Güneş hala Aslan burcunda ancak gökyüzündeki diğer gezegenler arasında bir takım değişiklikler olacak. Bu değişimler sizi yoğun bir şekilde etkileyeceği için hafta sonunda daha cesur, daha atak, daha girişimci olabilirsiniz. Ancak hafta başında özellikle Pazartesi ve Çarşamba gününe dikkat edin. Çünkü, bu günler bayram haftasında olduğu için daha pozitif olmaya çalışın.

BOĞA BURCU

Jüpiter, burcun ortalarında doğan kişileri bu hafta özellikle salı günü, günün ilk saatleri sizi etkileyebilir. Mesela olumlu düşünürsünüz ama aldığınız tepkiler bunu ters yöne götürebilir, iyi niyetle bir şeye başlayabilirsiniz ve sonucu negatif olabilir. Buna çok takılı kalmayın, güzel bir hafta sonu sizleri bekliyor.

İKİZLER BURCU

Bu hafta, Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek. Bu da sizin daha ayrıntılara inebilen, daha öğrenmeye açık, bilgiye aç biri olmanızı sağlayacak. Bu yüzden daha farklı hobiler, uğraşılar edinebilirsiniz özellikle hafta sonu bu anlamda konuşmalar, ortamlar içinde olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta, bayram haftası ancak sizin için sıkıntılı zamanlar yine de bayramı kendinize zehir etmeyin, her ne olursa olsun bir şeylerden etkilenmemeye çalışın. Burcun ortasında doğanlar, iyi niyetlerinin kullanıldığını görebilirler, kanunlar-yasalar yüzünden sorun yaşayabilirler. Ancak Çarşamba gününden sonra, bayramın da bitimi ile sizin bu sıkıntılarınız bitecek, her şey güzel olacak.

ASLAN BURCU

Bu hafta sizin için oldukça iyi geçiyor, güzel bir bayram sizi bekliyor. Tek dikkat etmeniz gereken olay Perşembe günü olabilir, haberler açısından dikkat edin ancak dolandırıcılar, hırsızlar açısından da dikkat edin.

BAŞAK BURCU

Haftaya güzel ve olumlu başlıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizi önemsiyorsunuz, sevgi veriyorsunuz ve sevgi almayı istiyorsunuz ama burada biraz abartı, yapaylık var. Belki de istemeden iyi, keyifli görünmek olayları karıştırabilir. İçinizden gelmiyorsa kimseyle dost gibi görünmek zorunda değilsiniz, istemiyorsanız istemediğiniz bir şeyi yapmayın. Çünkü yaparsanız, kendi içinizdeki dengeler bozulur bu yüzden dilediğiniz gibi davranın. Bu hafta Güneş, Başak burcuna geçecek ama Ay ile de sert açı yapacak. Özellikle Cuma ve Cumartesi günlerine dikkat edin, istenmeden verilen sevgi gösterileri size sorun yapabilir.

TERAZİ BURCU

Yaz tatili, bayram tatili yavaş yavaş biterken, çalışma hayatına dönmeden önce kendinizi yormadan enerji depolayın ki çalışma hayatına sıkı bir şekilde dönün. Burcun sonunda doğanlar için, Mars'ın olumlu bir etkisi var. Bu etki sizi her şey için istekli kılıyor ve her şeyi başarma gücü veriyor. Herkesten önce atağa geçebilir, her zorluğu aşabilirsiniz. Rekabete girebilir, Mars'ın olumlu etkisi sayesinde rekabetten kazançlı çıkabilirsiniz. Güneş, hafta sonu burç değiştirecek ancak sizin üzerinde olumsuz bir etkisi olmayacak aksine hafta sonunu daha çok bayram havasında geçireceksiniz.

AKREP BURCU

Tüm kızgınlıklarınızın, içinizde biriktirdiğiniz tüm kırgınlıklarınızın temizlenip gitmesi gereken bir zaman. Güneş, hafta sonunda burç değiştirecek ama bayram süresince Aslan burcunda seyredecek olması sizi olumsuz etkileyecek. Bu yüzden içinizdeki tüm kırgınlıkları silin ki önce siz mutlu olabilesiniz.

YAY BURCU

Biraz fazla iyimsersiniz, belki de bu iyimserliği fazla abartıyorsunuz. Eğer içinizden gelmiyorsa, kendinizi zorlamayın çünkü bu sizi yapaylaştırıyor. Bu nedenle özellikle Salı günü, günün ilk saatlerinde Jüpiter'in etkisiyle fazla abartılı olmayın. Hafta içinde Güneş burç değiştirerek Başak burcuna geçecek, bu durum sizi biraz zorlayacak. Bayramdan sonra biraz sıkıntılı bir hafta sonu olacak, o yüzden bayramı iyi değerlendirin.

OĞLAK BURCU

Siz çalışan, çalışarak mutlu olan, işteki başarılarıyla kendini var eden, o ortamda kendini huzurlu hisseden bir yapıya sahipsiniz dolayısıyla evde oturmak, bir şeyler yapmadan durmak ya da çok fazla insan ilişkileri, duygusal haller sizi keyiflendirmez. Bu nedenle, hafta sonu biraz sıkıntılı geçebilir ancak bayram sonrası her şey eski haline dönecek.

KOVA BURCU

İnsan ilişkilerini en fazla önemseyen, en hümanist burç olduğunuz için sizin olayları negatif değerlendirmeniz, negatif tepki almanız beklenilmez. Siz herkesi kucaklayan, herkese yüreğini, kalbini açan, çok insancıl olduğunuz için sevginizi tek bir kişiye odaklayamayan kova burcunusuz. Dolayısıyla bayram zamanı her ne kadar geleneksel olmasanız da bayramın en güzel şekilde geçmesi için her türlü hazırlığı, planı yaptınız ve yaşıyorsunuz. Bu hafta özellikle Perşembe günü saat 08:00-13:00 arasına hırsızlık gibi olaylar açısından dikkat edin.

BALIK BURCU

Bu hafta Venüs'ün etkisi üzerinizde, aradığınız, istediğiniz sevgi sinyallerini ya da sözcüklerini duyacaksınız ve mutlu olacaksınız. Ailenizin yanınızda olması, sevdiklerinizin etrafınızda olması sizi daha da çok mutlu edecek. Yine de bazen bu "herkesi bir araya toplama arzusu" sizin için ters etki yapabilir, çok fazla sevgi verirken sevginizle insanlara zarar verebilirsiniz. Bu yüzden bu dengeyi iyi kurmalısınız. Hafta sonuna doğru gökyüzünde gezegenlerin konumları değişecek, suya, gaza ve besin zehirlenmelerine dikkat edin. Bilmediğiniz sularda yüzmeyin.


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :