CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

22 EKİM HAFTASI

Rezan Kiraz yorumluyor...
22.10.2012

KOÇ BURCU

Bu hafta, dikkat etmeniz gereken şey bazen her şeyin iç içe girebileceğidir. Yani siz karanlığı aydınlatmak için karanlığa bir kapı açarsınız ve aydınlığa karanlıktan negatif bir şeyler gelebilir. Bunu şunun için söylüyorum; güzel bir bayram haftasında ailenizle, sevdiklerinizle birlikteyken ve bu kadar kişi hareket halindeyken yaşanmasını hiç istemediğimiz olaylar (trafik canavarı gibi) hareketin sonucu olarak artabiliyor. Bu hafta Ay burcunuzda olacak. Bu nedenle çok dikkat etmeniz gerekiyor. Her şey acelecilikten kırılıp, dökülebilir.

BOĞA BURCU

Bu hafta Güneş burç değiştirecek ve Terazi burcundan ayrılarak Akrep burcuna geçecek. Akrep burcunda yöneten Mars ve Pluton. Güneşin Akrep burcunda olması, bir de üstüne Satürn'ün burç değiştirip Akrep burcuna geçmesi, ikisinin kavuşumu sanki Güneş tutulması gibi. Güneş tutulmasında mutluluk azalıyor, krizler, problemler, ekonomik krizler yaşanabiliyor. İşte tüm bunlar biz bir bayram havasındayken oluşabilecek şeyler. Toplu halde dua etmeli ve iyi düşünmeliyiz ki çocuklarımıza iyi bir dünya devredelim. Sizin için aslında güzel bir hafta ama yine de dikkatinizi özellikle Perşembe gününe çekiyorum. Satürn'ün etkisi sizi kaygılı, karamsar ve negatif düşüncelere sevk etmesin. Sabırlı olun, sadece sevgi kazanacak, bu noktada bunu bilin, bunu düşünün.

İKİZLER BURCU

Bu hafta gökyüzüne baktığımızda Güneş bur değiştirerek Akrep burcuna geçiyor. Akrep burcu, Türkiye'nin de burcu olduğu için bizi genel olarak yani Türkiye'yi etkileyen bir durumdayız. Akrebi yöneten Mars ve Pluton olduğu için daha çok kazalara açık olabiliriz, dikkatli olmakta fayda var. İkizler burcunun bu haftası çizelgelerde çok günlük güneşlik değil. Gökyüzünde gezegenlerin açısı sizin kaba saba davranmanıza neden olabilir ya da böyle ortamlarda bulunabilirsiniz. Siz kendi halinizde, sakin bir bayram geçirmeye özen gösterin.

YENGEÇ BURCU

Sizin için iyi bir hafta. Yengeç, bir ev burcu olduğundan aile, çocuklar, ev, insanın sevdikleri, yurt, yuva her şey yengeç burcuyla anlatıyor. Dolayısıyla yurdumuzda ve ailemizde birtakım olaylar oluşabilir ama bunların hepsi özellikle bu hafta içinde iyi. Çünkü yengeçler ailesine, sevdiklerine değer verirler. Bayramı sevdikleriyle, ailesiyle geçirecek yengeç burçları ailesiyle oldukları için kendilerini güvende hissedecekler, özgüvenleri artacak, güvenleri ve güçleri arttıkça da hayatlarını güzel idame ettirecekler.

ASLAN BURCU

Geçtiğimiz haftalarda sizin için tahtalara vurulacak kadar güzel geçmişti ama bu hafta o kadar olmasa da iyi. Yani birden bire her şey çok iyi giderken kötüye düşmeyeceksiniz. Bu bayram haftasında Güneş burç değiştirecek. Güneş Terazi burcundayken daha sosyal ilişkileriniz, daha ılımlı bakışlarınız vardı ancak Akrep burcuna geçtiğinde sizi biraz daha hırslandırabilir. Daha benmerkezci, daha kaba saba olabilirsiniz. Güneş'in Akrep burcunda Satürn ile buluşması, bir anlamda Güneş tutulması gibi. Bu yüzden lütfen dikkatli olun, mutluluğunuza gölge düşürecek hiçbir oluşumun içinde olmayın. Hiç kimse sizin hayatınıza müdahale etmesin, kimsenin gölgesinde kalmayın. Lütfen kendi dünyanızın efendisi olduğunuzu hatırlayın ve o doğrultuda hareket edin. Alnınız açık, yüzünüz pak olmalı. Hafta sonunda da aceleci olmayın, kazalara davetiye çıkartmayın.

BAŞAK BURCU

Bayram haftasında sevdiklerinizle bir şeyleri paylaşırken, bazı değerleri paylaşacağız derken evdeki dengeleri bozmamaya özen gösterin. Olayları abartmamaya çalışın. Çok fazla kurguladığınız, büyüttüğünüz olaylar olmaması için dikkat edin.

TERAZİ BURCU

Bu hafta gökyüzünde gezegenler arasında değişim var. Güneş burç değiştirecek ve Terazi burcundan Akrep burcuna geçecek ve bu önemli bir şey. Satürn'ün de burcunuzdan ayrılmasıyla daha rahat ve esnek bir şekilde hayata bakıyorsunuz. Bu hafta gökyüzü sizin açınızdan güzel ancak hafta sonuna doğru Ay, Koç burcuna gelecek ve bu noktaya dikkat etmeniz lazım. Aceleci olabilirsiniz, hızlı hareket edebilirsiniz, kaba saba olabilirsiniz. Biraz daha sakin kalın, daha dikkatli davranın.

AKREP BURCU

Bu hafta Güneş, Satürn ve Merkür gezegenleri burcunuzda ve sizin için önemli bir dönemdesiniz. Güneş-Satürn kavuşumu çok keyifli bir zaman değil, bu kavuşumda doğan çocuklarda sağlık sorunları çıkabilir. Güneş, sağlık, sıhhat ve mutluluk anlamına gelirken Satürn de bunu engelleyen güçtür. Dolayısıyla sizin mutluluğunuzu engellemek isteyen kişiler, olaylar olabilir. Kendinizi bu noktada iyi hissetmeyebilirsiniz ama bu hafta bayram haftası olduğuna göre siz herkese iyi yürekle sevginizle, tatlı dilinizle yanaşmalısınız. Yapacağınız birtakım konuşmalar ortak oluşturulmak istenen sevgi alanını yıpratabilir. Türkiye'de Akrep burcu olduğu için dış politikaya dikkat etmeli, yapılan konuşmalarda dikkatli olunmalı.

YAY BURCU

Yay burçları çok sosyal, dışa dönük, gezgincidir. Aynı zamanda da felsefeye meraklı çok derin düşünen bir yapıya sahiptir. Siz yay burçları için böyle özel zamanların manası sizin için çok önemlidir. Bayramda belki günün manasını içeren dinsel konuşmalar, tartışmalar yapabilirsiniz ama şunu unutmamalısınız ki hiç kimse kimseyi değiştiremez, ancak kişi kendi isterse değişebilir. Bu yüzden kendi fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmek için baskı uygulamayın. Aile, dost sohbetlerinde tartışmaları abartmadan kimseyi kırmamaya özen gösterin.

OĞLAK BURCU

Hafta sonunu dahi zor geçiren, çalıştığında mutlu olan siz Oğlak burçları için bu hafta tatil nedeniyle zor geçecek. Ama aileniz, sevdikleriniz bu durumdan son derece mutlu olacak. Gökyüzünde diğer burçlar için söz konusu olan negatifliklerin hiçbirinin size bir etkisi yok. Siz haftanızı kolay geçirebilmeniz için kendinize bir uğraş bulun ki geçireceğiniz 1 hafta size 1 ay gibi gelmesin.

KOVA BURCU

Kurban Bayramı haftasında siz Kova burçları Şeker Bayramı'nda olduğunuz kadar mutlu olamıyorsunuz. Çünkü en çok hümanist olan, en çok doğa sevgisi olan burç Kova burcu. Dolayısıyla bayramı yaşarken kesilen kurbanlar için buruk geçirebilirsiniz. Bu hafta Jüpiter etkisiyle olumlu düşünmenizi sağlayacak. Ancak Koç burcundaki Ay'ın vereceği itici güç sizin için iyi olacak. Buradan alacağınız enerjiyi tatil sonrasında iş hayatınıza yansıtabilirsiniz.

BALIK BURCU

Egosu en düşük olan, en çok sevgiyi burç olan siz Balık burçların böyle bayram zamanları sizlerde coşku oluşturabilir, daha da hassaslaştırabilir. Bu hafta, hafta ortasında Ay balık burcunda olacak. Bazı zıtlıklar yaşayabilirsiniz, yaşayacağınız kararsızlıklar, belirsizlikler sevdiklerinizle birtakım zıtlaşmalar yaşamanıza sebep olabilir. Bu nedenle ne istediğinizi karşı tarafa net olarak aktarın, açıkça ifade edin. Buna dikkat ederek davranırsanız daha mutlu, daha tatminkar bir hafta geçirebilirsiniz.

 


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :