CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

24 EYLÜL HAFTASI

Burcunuz ne diyor?
24.09.2012

KOÇ BURCU

Eylül ayını bitiriyoruz, sonbaharı da iyice hissetmeye başladık. Pazartesi günü saat 21:00 ile gece yarısına kadar olan süre içinde, burcun sonunda doğan Koç burçlarını biraz keyifsiz anlar bekliyor. Olmadık işler, sıkıntılar, problemler baş gösterebilir. Tam bir şey elde etmişken bir anda iş durabilir, olan bir işiniz olmayabilir, bunlar yaşanabilecek olası olaylar. Salı günü durum değişiyor ve her şey keyifli, siz mutlusunuz, ortam güzel, beklediğiniz gelişmeler oluşuyor ve istemediğiniz kadar keyifli sonuçlar elde edeceksiniz. Neyi tutsanız, her şey sizin için verimli ve bolluk içinde geçecek. Ancak Cuma gününe geldiğimizde, gökyüzü kararıyor ve bizler için endişe, kaygı verici olaylar olabilir. Bütün hazırlıklarınızı buna göre yapın, siz kendinizi koruyun.

BOĞA BURCU

Bu hafta siz planlı olun ve kendi keyfinizi oluşturmak için ekstra olarak harekete geçin. Bilin ki, bazı şeyler sizin kontrolünüzün dışında gelişebilir ve bunlar da sizin istemediğiniz sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle, sizin gökyüzündeki bu durumu değiştirecek planlar içinde olmanız gerekiyor. Ama üzülmeyin bu durumlar geçecek, sabırlı ve dirençli olun. Kimseyle zıtlaşmayın, rekabete girmeyin. Hızlı hareket etmeyin, kendinizi küçük ev kazalarına karşı koruyun. Hafta ortasında Çarşamba günü, Kova burcundaki Ay, Venüs gezegeni ile sert açı yapacak ve burcun son gününde doğanlar ilişkilerini koparma noktasına gelebilirler. Ancak biraz beklerseniz, bu olayın soğuması, tekrar duygularınızın eski hale dönmesine neden olacak. Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri güzel geçecek ama Cuma gününe ilişkiler açısından kötü geçebilir, kendi kendinize kalın, evinizde oturun, çok fazla insanlar içinde olmayın.

İKİZLER BURCU

Bu hafta genel olarak iyi bir gökyüzü konumu yok ama sizin için hiçbir şekilde endişe ya da kaygı verecek bir durum yok. Jüpiter'in İkizler burcunda olması, sizin tüm negatiflerinizi olumluya dönüşterecek, her şey sizin için iyi olacak. Yalnızca Perşembe günü saat 07:00-12:00 arasında çok fazla hayal kurmayın, olmadık işlerin peşinde koşmayın, ne olduğunuzu bilin ve kimseye yerine getiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Duygularınızı kontrol edin, bilmediğiniz sulara dalmayın, kendi işinizde gidin, ne kadar geliştiğinizi ve keyifli olacağınızı göreceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta sizin için güzel başlayacak. Ay'ın, Oğlak burcundan geçişi sizi biraz sarsabilir, çünkü değişiklik-yenilik istiyor ama bunu yapabilecek gücünüz var mı bu size bağlı, sizin maddi olanaklarınıza bağlı. Pazartesi günü beklemediğiniz bir olay biraz endişe ve kaygı duymanıza sebep olabilir, belki işle ilgili bir ayrılık, ama yerine yeninin gelmesi için yapılan bir şey. Ama siz yeniye bakmak yerine, eskiye üzülürsünüz. Gözünüzü eskiden ayırın, yeniye doğru bakın, mutluluğu orada göreceksiniz. Hafta ortası iyi geçecek ama hafta sonu özellikle koçlar, yengeçler, teraziler ve oğlaklar için keyifsiz geçebilir. Burcun ilk günlerinde doğanlar, biraz daha sabırlı ve dikkatli olunuz.

ASLAN BURCU

Bu hafta gökyüzünde ilginç ve bir o kadar da sert rüzgarlar görüyoruz. Endişeler, kaygılar, kopma noktaları, beklenilmeyen gelişmeler olabilir ancak sizin için güzel bir hafta olacak. Hafta sonu siz bu riski almıyorsunuz, sadece Mars'ın Akrep burcunda oluşu cinsel ilişkilerinizi ya da kızgınlık, yapılan kötü hareketleri unutmama veya nefret gibi olayları hayatınıza müdahale etmesine, ilişkide yaşanan bu tür olayların hayatınızı karartmasına izin vermeyin. Kiminle ilişkiniz olduğuna dikkat edin, gizli saklı hiçbir işin içine girmeyin.

BAŞAK BURCU

Bu hafta gökyüzü sizin için oldukça iyi. Tüm burçlar içinde en ürkek, en sakin duran burç, sizin burcunuz ama bu hafta Mars'ın etkisi sizi daha girişken, daha ısrarcı yapıyor. İsterseniz özel hayatınızda, isterseniz iş hayatınızda, isterseniz eğitim hayatınızda bu enerjiyi güçlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Hafta ortasında kaygılarınız, kuşkularınız, endişeleriniz olabilir ancak bunların sizi üzmesine, hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin. Hafta sonu, Mars'ın üzerinizdeki etkisi devam edecek, o enerjiyi kullanın.

TERAZİ BURCU

Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Bu hafta, hafta başında burcun sonunda doğanların bıkkınlık, kaygı, korku, gelecek endişesi duyabilir. Yaşlı insanlarla, bilgi insanlarla hiçbir şekilde çatışmaya girmeyiniz, onlara olan saygınızı koruyun. Hafta ortası gayet verimli bir çalışma hayatınız olacak, istediğiniz olumlu sonuçları elde edeceksiniz. Hedefiniz 1 bile olsa, 1 isteyip belki 2 belki 3 alacaksınız, verimli bir hafta ortası geçireceksiniz. Hafta sonu Güneş, Terazi burcundayken diğer burçlarla-gezegenlerle olan açı burcun başında doğanları olumsuz etkiliyor. Hafta sonunu geçirmek için sabırlı olun, sevdiklerinizle, ailenizle kendinizi iyi hissedeceğiniz ortamlarda bulunun.

AKREP BURCU

Bu hafta gökyüzündeki gezegenlerin sert açısından siz fazla etkilenmeyeceksiniz. Mars gezegenin, burcunuzda olması ve özellikle hafta başında Venüs ile yapacağı sert açı, ilişkilerinizi bozmak anlamına gelebilir. Çok fazla ben merkezci olabilirsiniz, ani hareketler yapabilirsiniz, kızgınlıkla konuşabilirsiniz. Bu durum hem iş hem de gönül ilişkilerinizi bozabilir, ilişkiye daha çok cinsel yönden değer verebilirsiniz, bir takım beklentiler içine girebilirsiniz, bu ilişkinizi bozabilir. Çok fazla kendinizi düşünerek hareket ederseniz, her şeyin kendi etrafınızda dönmesini beklersiniz diğer insan üzerinde bir bıkkınlık oluşabilir. Mars enerjinizi kontrol edebilirseniz ve bu enerjiyi olumlu bir şekilde değerlendirirseniz; yeni girişimler, yeni projeler için harekete geçebilirsiniz. İş alanında bu enerjiyi değerlendirirseniz, daha iyi konumlarda olacaksınız. Hafta sonunu iyi bir şekilde geçirin.

YAY BURCU

Bu hafta gökyüzünden sizin için güzel etkiler var. Belki yeni bir iş anlaşması, belki yeni bir arkadaşlık kurabilirsiniz, eğitim ve dil-lisan ile ilgili işler hafta ortasında yaşanabilir. Ancak Ay'ın Kova burcundan geçip, Neptün Balık burcuna geldiğinde Ay ile Neptün kavuşumu olacak, bu biraz haftayı sevimsizleştirebilir. Hayalleriniz ve duygularınız birbirine girebilir. Hangi gerçek, hangisi hayal bir karmaşa oluşabilir. Anne ile ya da hayatınızdaki başka kadınlarla bir takım sorunlar yaşabilirsiniz. Hafta sonu diğer burçlar için olumsuz geçerken, sizin için gayet güzel geçecek. Beklemediğiniz kişilerden iltifatlar, hediyeler alabilirsiniz, yeni olan şeyler ilginizi çekecek ve hayatınıza yeni bir güneş doğacak.

OĞLAK BURCU

Bu haftayı sizin için Perşembe gününden öncesi ve sonrası olmak üzere ikiye bölelim. Perşembe gününden öncesi gayet güzel geçerken, Cuma günü her şey sanki tam tersine dönüyor. Ancak bu durum, burcun ilk günlerinde doğanları etkiliyor. Bu nedenle Cuma gününe kadar tüm işlerinizi halledin ve hafta sonu kendini nerede iyi ve güvende hissedeceksiniz orada olun ki bu hafta sonunu daha rahat geçirebilesiniz. Aksi halde kaygılar, korkular, yaşanan bir takım olaylardan duyacağınız vesveseler sizi mutsuz kılabilir.

KOVA BURCU

Bu hafta başında, belki de hafta sonundan gelen bir etkiyle kendinizi ikili ilişkileriniz açısından çok mutlu hissetmeyebilirsiniz, bazı kırgınlıklarınız olabilir ama siz bunu yenebilecek güçtesiniz. Çarşamba gününe geldiğimizde, biraz dikkatli olun. Beklemediğiniz yerlerden, size uymayan teklifler gelebilir, tacizler, bir takım can sıkıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu noktada kimseye fırsat vermeyin, bu süreç saat Çarşamba günü 15:00'dan sonra riskli bir devre, bu yüzden akşam evinizde olursanız kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Hafta sonunuz oldukça iyi geçecek.

BALIK BURCU

Bu hafta sizin için oldukça güzel geçiyor. Bütün bir hafta kendinizi rüyalar aleminde hissettirecek kadar güzel bir hafta yaşayabilirsiniz. Kendinizi ayaklarınız yerden kesilmiş, havalarda uçarken bulabilirsiniz. Bunları tersine dönüştürecek olaylar içine girmeyin. Eğer olayları abartırsanız, "daha çok" hevesine kapılırsanız, hırslanırsanız her şeyin bir anda ölçüsü kaçıp, olayların rengi değişebilir. Sadece size sunulan bu güzelliklerden haz alarak haftayı yaşayın, ne mutlu size.


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :