CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

27 AĞUSTOS HAFTASI

Rezan Kiraz yorumluyor...
27.08.2012

KOÇ BURCU

Bu hafta çok umutlu olmayın ama yine de hayat devam ediyor ve her şeyin istediğimiz gibi olması bizim elimizde. Haftanın ilk günlerinde Oğlak burcundaki Ay, özellikle burcun başında ve sonunda doğanları zorlayacak. Geçmişle olan problemler, yaşlı insanlarla olan sorunlar, uzun vadeli, bitmeyen işler, sıkıntılar, kaygılar pazartesi sendromu gibi sıkıntılı bir zaman geçirebilir. Çarşamba günü Ay'ın Kova burcuna geçişiyle biraz daha rahatlayacaksınız. Kaygılı, kuşkulu, dertlerden kurtulmuş ve ruhunuz rahat olacak.

BOĞA BURCU

Ağustos'un son haftasında gökyüzünden size müjdeli haberler var. Herkes için Pluton gezegeni olumsuz etkiler oluşturabilir ama sizin için öyle değil. Bu hafta hayatınızda değişim anlamında ne olacaksa bilin ki sizin için iyi olacak, bu anlamda hiçbir zaman yeniliğe karşı durmayın.

İKİZLER BURCU

Ağustos ayı biterken, siz hala tatil-iş, okul-eğlence, dışarıdaki hayat-evdeki hayat gibi ikilemler, zıtlıklar içindesiniz. Bu hafta Pazartesi gününden itibaren Cuma gününe kadar iş anlamında oldukça iyi. Yapmanız gereken tüm işleri Cuma gününden önce yapmaya çalışın. Cuma günü Ay'ın Balık burcuna geçişi, İkizler-Balık ilişkisi sizi daha büyük çelişkiler, kararsızlıklar içine düşürebilir. Bu yüzden Cuma gününden sonrası biraz karışık ama Cuma'ya kadar hayatınızda her şeyi yerli yerine koyun.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta sizin için biraz karışık. Bazılarınız için sıkıntılı bir zaman, bazılarınız için de gelecek bir zaman var. Haftanız ve gökyüzü karışık, bunun için siz net olun, sadeleşmeye çalışın. Haftanın en güzel günü, Cuma günü. Cuma günü hayallerinize kavuşabilirsiniz, dilediğiniz bir şeyi elde edebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Güneş, burç değiştirerek Aslan burcundan Başak burcuna geçti ve Güneş'in Aslan burcundayken elde ettiğiniz enerjiyi ölçülü kullanın, zamana yayın. Cuma günü 08:00-13:00 saatleri arasında biraz sevimsiz geçebilir ama sizin için Çarşamba ve Perşembe günleri güzel geçecek. Bu günlerde sizin için sürprizler var, önemli işlerinizi bu zamana ayarlayın. Düşündüğünüzden daha iyi olanaklar elde edeceksiniz, sağlık konusunda bir tedavi görüyorsanız olumlu ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle olacaksınız.

BAŞAK BURCU

Bu hafta Venüs gezegeninin güzel etkisiyle Pazartesi gününe başlıyorsunuz. Pazartesi günü sosyal ilişkiler, toplantılar ve görüşmeler için iyi bir zaman bunu değerlendirebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri de iş için yoğunlaşabileceğiniz günler, belki iş değişikliği ya da olumlu yönde konum değişikliği yaşabilirsiniz. Cuma günü bir duygusal çöküş yaşabilirsiniz, aldatıldığınızı zannebilirsiniz, zanlarla hareket ederseniz yanlış yapabilirsiniz. Hafta sonu biraz daha sevimsiz geçebilir, bu nedenle duygularınıza yenilmeyin, mantığınızla hareket edin.

TERAZİ BURCU

Bu hafta Ay'ın Oğlak burcunda olması, sizin için Salı günü saat 16:00'a kadar sevimsiz bir zaman oluşturuyor. Sonrasında rahat bir dönem var, özellikle zamanı iyi kullanmak, zamanın size getirdikleri, iş tecrübeleri, eğitim konuları gündeme gelebilir. Cuma günü verdiğiniz kararları değiştirmek isteyebilirsiniz ancak dikkat edin, bir karar verdiyseniz orada kalmak daha iyi olabilir. Hafta sonu gökyüzündeki gezegenlerin ters etkilerini, aldığınız kararları eğer bozarsanız hemen hissedeceksiniz.

AKREP BURCU

Bu hafta sizin için güzel geçecek, müjdeli haberler alabilirsiniz. 1 hafta boyunca, negatif hiçbir şey almayacaksınız. Ancak bunu kendinize koz olarak alıp, olayların üstüne gereksiz yere giderseniz, olayları gereğinden fazla yoğunlaştırırsanız o zaman altından kalkamayacak noktaya gelebilirsiniz. Bu yüzden her şeyi dozunda yaşayın.

YAY BURCU

Bu haftanın ilk günlerinde gökyüzünden size olumsuz etki yok, aksine hem ileriye dönük hem de geçmişe dönük iyi ilerlemeler var. Hem gelecek için yaptığınız planlarda iyi gelişmeler var, hem de geçmişte yaptığınız işlerle ilgili olumlu şeyler var. Dolayısıyla bu durumu geçmiş ve geleceği sanki bir zaman dilimine sıkıştırmış ve oraya hükmediyormuş gibi algılayın. Ancak Cuma gününe geldiğimizde, Ay Balık burcuna geçecek, siz zaten değişken, yerinde duramayan, çift karakterli burçlardan birisiniz. Ay'ın Balık burcuna geçişi, sizin bu çift karakterli oluşunuzu etkileyebilir, bu değişkenlik içinde çelişkiler olabilir. Etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Bu hafta gökyüzündeki değişimler sizi olumlu etkilemeyecek, hoşlanmadığınız değişimler oluşabilir. Bu dönemde uzun vadeli planlar yapmayın, uzun bir gelecek için harekete geçmeyin. Yeniliğe açık olun, her şeyin değişebileceğini bilmelisiniz. Evrenin saati ile sizin saatiniz çakışabilir, bu nedenle sabırlı olmalısınız. Hafta içinde tüm işlerinizi bitirin, hafta sonuna bırakmayın.

KOVA BURCU

Gökyüzündeki değişimler ortamı hararetlendirebilir, kırgın olduğunuz insanlar üzerinize gelebilir. Hafta ilerlerken bir sorun kalmayacak. Siz olaylara sevgiyle, kendinize olan inancınızla yaklaşırsanız, sorunsuz bir hafta geçirmiş olabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sizin için güzel bir hafta başladı. Olaylar sizi mutlu edecek, tatmin edecek boyutlarda. Sizi hayal alemine götürecek olaylar, gelişmeler söz konusu. Hafta sonuna doğru, Ay Balık burcuna gelecek ve bu durum daha da olumlu olacak, sanatsal işler daha çok etrafınızda olacak. Bu hafta bir Dolunay oluşacak, bu Dolunay özellikle burcun başında doğanlar için önemli. Bu noktada dikkatli olup, zıtlaşmamaya, içinizden geldiği gibi davranmaya özen göstermelisiniz. Kadın-erkek ilişkilerinde çelişkiler olabilir. Dolunayın etkisi üzerinizde birkaç zaman olacaktır, bu nedenle bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor.

Rezan Kiraz'ın yorumlarını izlemek için tıklayın... 


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :