CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

29 EKİM HAFTASI

Rezan Kiraz yorumluyor
29.10.2012

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bu hafta yeni bir  haftaya başlıyoruz ve artık iş zamanı. Tatilden çıktık, rehavetten kurtulmalıyız. Bu hafta oldukça iyi görünüyor. Güneş Akrep burcunda, Venüs Terazi burcunda. Merküri burç değiştirdi ve Yay burcuna geldi. Bu iki burçta bizim dost burcumuz. Hayatımızda olumlu etkiler ve güzellikler olacak. Yeni imkanlar, bağlantılar olabilir. Yeni imkanlar, iş görüşmeleri olabilir. Yenilikler ve imkanlarımızın arttırılması yönünde birtakım gelişmeler olabilir. Bu hafta bizim için oldukça hareketli ve güzel bir zaman. Bu hafta fırsatları iyi değerlendirmeliyiz. Ancak Cuma gününe dikkat edelim. Çünkü bu dönemde duygusal patlamalara sebep olabilir. Ani bir kızgınlıkla hareket edebiliriz, sevdiğimiz birilerini kırabiliriz. Daha toleranslı olabiliriz. Sevdiklerimizi düşünerek hareket edersek, daha güzel bir hayat yaşarız. 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, artık ayın sonuna geldik. 29 Ekim haftasındayız. Bu hafta gökyüzünde Boğalar için oldukça iyi bir zaman olacak. Duygularınızı besleyecek, daha istikrarlı olacaksınız. Duygularınızdan emin olacaksınız. Belki, bazen önyargılı olabilirsiniz. Bu biraz negatif bir şey. Bu sizi bağlayıcı bir şey çünkü. Bu noktada biraz zarar görebilirsiniz. Bu dönemde Ay ve Satürn kavuşması var. Bu durum duygusal hayatınızı biraz zorlayacak. Kendinizle birtakım hesaplaşmalara girebilirsiniz. Geçmişle ilgili bazı durumları tekrar gündeme getirip, muhasebe yapabileceksiniz. Artık geriye dönmeyin, geçmişi kapatın, içinizde biriktirmeyin. Boğalar, bu durumdan kurtulun, ruhunuzu özgür bırakın.  

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bu hafta ortasına dikkat etmelisiniz. Haftanın ilk günü daha iyi ama Merkür ve Mars Yay burcunda. Çünkü İkizler burcunun karşısında duruyor. Yani Merkür ve Mars, sözünüzün, isminizin dedikodulara karışabileceğinin işaretini verebilir. Hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karşı dikkatli olmalısınız. Yani birtakım şeyleriniz kaybolabilir. Bunlara karşı dikkatli olabilir. Bazı şeyleri bir yerlerde unutabilirsiniz. Bu noktalara dikkat edin. Verdiğiniz bir şey geri gelmeyebilir. Borç verirsiniz, borcunu alamazsınız. Bunlar açısından durum biraz karışık görünüyor. Özellikle Çarşamba günü 19:00-24:00 arasında aldanma, aldatılma, kandırılma durumları yaşayabilirsiniz. Ne siz birilerini kandırın, aldatın ne de kimsenin sizi kandırmasına izin vermeyin. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bu hafta sizin için ne olabilir. Haftanın başı oldukça iyi. Perşembeye kadar zaman iyi geçecek. Bu dönemde ne yaparsanız yapın iyi geçecek. Canınız ne istiyorsa onu yapın. Hiçbir şekilde bir engelle karşılaşmayacaksınız. Perşembe günü engellemeler, sınırlamalar, sözlü konuşmalar, tartışmalar, sevdiklerinizle, eşinizle biraz polemiğe girebilirsiniz. Rekabet ortamına girebilirsiniz. Senin dediğin benim dediğim polemiğine girebilirsiniz. Size şunu tavsiye edebilirim; haftasonu özellikle ailenizle olan ilişkinizi bozmak, rencide etmek istemiyorsanız daha dikkatli olmalısınız. Dolayısıyla duygularınızı biriktirip, duygu patlamaları yaşamamalısınız. Eminim ki, siz birçok dengeyi koruyacak, kendinize  ve duygularınıza hakim olacaksınızdır. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, uzun zamandır hep size iyi şeyler söyledim. Geçen hafta biraz zorlanma ve tatsız olaylar yaşanmaya başladı. Bu haftada ufak tefek te olsa tadınız kaçabilir. Her şey iyi güzeldir ama dolunayda bir dönüşüm, değişim başlar. Dolunayın insan ve doğa üzerindeki değişimi, sizin de duygularınıza etki edebilir. Duygularınızla beraber duygularınız değişebilir. Özellikle Akrep burcunda oluştuğu için bu biraz yakıcı, yıkıcı olabilir. Böyle duygular içinde olmanızın bir faydası yok. Ani kararlar içinde olmayın, birden bire kesip atmayın. Bıçakla kesilmiş gibi hiçbir şey bitmez. Birden bire ani değişimlerden zarar görmemek için, özellikle sizde Pazartesi günü 19:00 ile 24:00 arasındaki olayları çok fazla tırmandırmayın. Ondan sonraki kısım gayet iyi görünüyor. 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, kim için neyi feda etmeniz gerektiğini, bazı şeyleri gözden geçirmeniz gerektiğini daha önce size söylemiştim. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ne için neyi feda ettiğinize dikkat edin. Bu hafta buna çok dikkat edin. Ay İkizler burcuna gelecek ve Merküri ile ay karşı karşıya gelecek. Kendi duygularınızdan emin olmayabilirsiniz, yabancı insanlar dikkatinizi çekebilir, birlikte olduğunuz insanların dışındaki bazı insanlara meyledebilirsiniz, oralara gönlünüz kayabilir dolayısıyla bunlar sizin mutluluğunuzu feda etmenize değer mi? Bunu iyice düşünmelisiniz. Bütün bunlar hep sizi endişelendirebilir. Ama haftasonu oldukça iyi olacak. Evinizde sakin, rahat, dingin ve huzurlu bir dönem yaşayacaksınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bu hafta sizin için sakin bir başlangıç yapabilirsiniz. Ekstra sizi etkileyen bir durum yok hafta başında. Hafta ortasında Venüs Terazi burcunda olacak ve burcun başında doğanlar Uranüs ile yapacağı açıdan dolayı bazen bazılarımız için sevgi konularında değişimler, dönüşümler ve ayrılıklar söz konusu olabilir. Ya da yenilik ve sürprizler de olabilir. Kalbi boş olanlar için sürpriz biçimde bir aşka yelken açabilirler. Eğer bir ilişki yaşıyorsanız da ya ilişkilerine yeni bir boyut kazandırmak durumunda kalacaklar ya da yoksa da başka bir ilişkiye meyledebilirler. Teraziler kolay kolay değişim yapmazlar, bir karar verdilerse ondan kolay kopamazlar. Zor seçerler ve en iyiyi bulurlar. Birisi ile iletişime geçtiyse onu en iyi olduğu, kendine layık bulduğu için tercih etmiştir ve bundan vazgeçmesi de kolay değildir. Başkasına ilgi duyan bir teraziyi bir daha geri getiremezsiniz. Sürpriz aşklar var diyorum kalbi boş olanlar için, var olanlar eğer ilişkilerini yenilemezlerse yeni bir ilişkiye doğru yelken açacaklar. 

AKREP BURCU

Sevgili Akrep burcu, Türkiye Cumhuriyeti'nin burcu ile aynı burçtasınız. Ay, Boğa burcunda olacak haftanın başında. Güneş Akrep burcunda olacak. Ay ile güneş karşı karşıya gelecek bu da dolunay demek. Ay duygular ve davranışlar demek, güneş erkek, akıl diyelim. İşte tüm bunlar karşı karşıya geliyor. Biz bazen içimizden geldiği gibi hareket ederiz, bazen de düşündüğümüz gibi hareket etmeyiz. Bu işte aslında özüne dön, aslına dönmeyle ilgilidir. Dolunayda işte bunu başaramıyoruz. Bir zıtlık, çelişki yaşıyoruz. Akrep burçları bu durumu bu ay yaşayabilir. Bu dönem daha akılcı ve mantıklı hareket etmemiz gereken bir dönem. Bu nedenle siz bu dönemde akıl yolundan ayrılmayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bu hafta gökyüzünde Merkür ve Mars Yay burcunda. Merkür iletişimler, haberler, insan ilişkileri, kişisel gelişimlerle alakalı. Merkür de yaşam enerjisi, içimizdeki arzuları temsil eder. Bu zaman diliminde durup dururken uzak doğu felsefelerine merak sarabilirsiniz. Size yabancı gelen birtakım fikirler, bilgiler, inançlar dikkatinizi çekebilir. Ya da Merkür, Yay burcunda el çabukluğu marifet deyip, birtakım hırsızlık olayları yaşanabilir. Birtakım şeyler ortadan kaybolabilir. Bunlara karşı dikkatli olun. Bu dönemde vizyonlar geliştirebilirler. Yine de Yay burçları bu haftanın ortasına dikkat etsinler. Salı ve çarşamba günü en riskil günleri olacak bu hafta. Konuşmalarınıza dikkat edin, boş konuşmamaya özen gösterin. Haftasonu istediğiniz gibi keyifli bir haftasonu geçirebilirsiniz. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, 29 Ekim haftasında iyi bir başlangıç var. Bu haftaya iyi başlayacaksınız. Belki bazılarınız hala tatilde olabilir, tatili devam ettiriyor olabilir. Çalışanlar ya da tatilde olanlar için sorun yok. Haftanın başı oldukça iyi, Perşembeden sonra aslında biraz problem başlayabilir. Venüs Terazi burcuna geliyor. Burcun başında doğanlar için Venüs'ün getirdiği bir ters etki var. Bu sevgi konusunda biraz güvensizliğe düşebilirsiniz. Yeterince sevilmediğinizi düşünebilirsiniz. Aradığınız sevgiyi bulamadığınızı düşünebilirsiniz. Bir ilişki yaşıyorsanız, bu ilişkiden daha emin olmak istiyor olabilirsiniz. Bazı kaygılarınız canınızı sıkabilir. Bu durum Cuma günü de devam edebilir. Yeterince sevilmediğinizi düşünür, kuşkularınızı büyütürseniz daha da karamsar olabilirsiniz. Kafanızda kurmamanızı öneririm. Böyle devam ederseniz, özellikle haftasonununda ilişkileriniz iyice kopma noktasına gelecektir. Bu noktada dikkat edin, başka sevgiler için bazen evdeki huzuru bozmaya değer mi bunu iyi bir düşünün. Aklı selim insanlar olduğunuz için doğru yolu seçeceğinizden eminim. Dimyata pirince giderken, evdeki bulgulardan olmayın. 

KOVA BURCU

Pazartesi günü özellikle 19:00 ile 24:00 arasına dikkat edin. Bu saatlerde dolunay oluşacak. Ay Boğa burcunda, güneşte Akrep burcunda. Bu konum Kova burçlarını ters etkileyebilir. Duygularınıza hiçbir şekilde baskı kurmayın. Birçok şeyin sizin üstünüze kar yığını gibi üzerinize gelebilir. Para konularında özellikle dikkatli olun. Cinsel dürtüleriniz konusunda dikkatli olun. Duygularınıza baskı kurmayın, tamamen de serbest bırakmayın. Birtakım istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sözlü davranış ve tacizlere karşı dikkatli olun. Pazartesi gününü geçirdikten sonra, bir hafta oldukça güzel geçecek. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, yeni bir haftadayız. 29 Ekim haftasında siz balıklar için pazartesi, salı ve çarşambaya dikkat edin. Perşembeden sonrası oldukça iyi bir zaman olacak. Pazartesi günü daha çekimser hale gelebilirsiniz. Seçenekleriniz artabilir. Siz zaten kararsız balık burcusunuz, dolayısıyla seçmek ve karar vermek konusunda zorlanabilirsiniz. Seçimleriniz bu noktada yanlış olabilir, yanlış birtakım düşüncelere kapılabilirsiniz. Perşembe günü olumlu bir etki yaşanacak.  Duygularınızı sanatla ifade ederseniz, daha  gerçekçi ve daha tatminkar cevaplar elde edeceksiniz. Bir şeyleri başarıyor olmanız özgüveninizi arttıracak. Tüm bunlara haftasonu ulaşabileceksiniz Pazar günü saat 13:00'a kadar olumlu bir etki üstünnde olacaksınız. 

 


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :