CANLI YORUMLAR
REZAN KİRAZ
REZAN KİRAZ
Astrolog

30 TEMMUZ HAFTASI

Sizi ne bekliyor?
30.07.2012

Sevgili Koçlar,

Güneş burç değiştirdi ve Aslan burcuna geldi. Bu, sizin için iyi bir zaman. Burcun başında doğanlar, pazartesi ve salı günlerine dikkat etsinler çünkü Ay Oğlak burcundan geçecek. Bu, şu demek: Hayatın değişmesiyle ilgili konular tekrar gündeme gelecek, yoğunluk kazanacak. Sonra Ay ilerleyip Kova burcuna gelecek; yani Güneş'le Ay karşı karşıya gelecek, dolunay oluşacak. Dolunaydan önceki hâl, bizim için, dileklerimizi dilemek için iyi bir zamandır. Özellikle burcun başında doğanlar için hayat biraz zorlaşıyor; birtakım değişiklikler olacak, istemediğiniz zor durumlar oluşabilir. O nedenle dolunaydan önce lütfen dileklerinizi dileyin, dualarınızı edin, girişimlerde bulunun. Bu noktada oldukça iyi bir iç huzur bulursunuz ve bu size iyi gelecektir, sizi rehabilite edecektir. Çarşamba gününden sonra zaman sizin lehinize gelişiyor. Beklediğinizden çok daha iyisini hazırlayacak size zaman. Hiç aklınızda olmayan, olayların çözümünü sağlayan birtakım yeni bilgiler edineceksiniz. İlişkileriniz son derece iyi gidiyor; sevildiğinizi bileceksiniz, seveceksiniz; bunun huzurunu ve mutluluğunu yaşayacaksınız.

Sevgili Boğalar,

Aslan burcunda ilerleyen Güneş sizin için çok şey vaat etmiyor. Siz sakinliği seven insanlarsınız. Bu sakinliği bu hafta hissedeceksiniz. Pazartesi gökyüzünde oluşan açılar, sizi değişime zorlayacak; fakat bu olumlu yönde olacak. Siz aslında sabit toprak grubu olarak buna çok yatkın değilsiniz ancak ne olur değişime açık olun; görün bakın hayat sizin için çok daha keyifli olacak. Karşınıza çıkan sürprizleri ve yenilikleri reddetmeden önce bir düşünün, alıcı gözle bakın. Farklı şeyleri algılayacaksınız. Kova burcuna gelecek Ay, Merkür ve Güneş'le ters açı yapacak. Karşınıza bilmediğiniz, hiç duymadığınız birtakım konular gelebilir. Hiç düşünmediğiniz fikirler, yenilikler sizin için olumlu sonuçlar vermeyebilir. Beklediğiniz haberler zamanında gelmeyebilir, yanlış haberler alabilirsiniz. Perşembe günü biraz keyifsiz geçebilir; kendinizi sağlıksız, güçsüz, isteksiz hissedebilirsiniz. Ama cumartesi günü Neptün'ün hayalgücüyle Jüpiter'in olumlu yansımalarıyla o sakinlik yerini neşeye ve eğlenceye bırakacak.

Sevgili İkizler,

Cuma gününe kadar sizin için her şey iyi gidecek. Bu zamana kadar ne istiyorsanız onu yapın: Yeni işler, yeni sorumluluklar, yeni kazançlar edinebilirsiniz. Sürpriz hediyeler olabilir, birileri sizin için sürprizler yapabilir, eğlence düzenlenebilir. Geçmişten gelen birtakım çalışmaların olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. Yaşlı ve tecrübeli insanların tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Tüm bunlar, sizin lehinize sonuçlar verecek. Cuma günü, özellikle burcun başında doğanlar, Ay Balık burcuna geldiğinde dikkat etsinler. Ay ve Neptün kavuşum haline geliyor. Ay, duygularımızı ve sıvı sistemimizi yönetiyor. Aşırı sıvı tüketimine dikkat edin. Ya da çok sıcaklarda kalırsanız vücudun su kaybından dolayı hastalıklar söz konusu olabilir. Aman buna dikkat edin. Lütfen aşırı sıcaklara karşı vücudun sıvı dengesini korumayı ihmal etmeyin. Bunu en önemli iş olarak kabul edin.

Sevgili Yengeçler,

Güneş, burcunuzdan çıktı ve Aslan burcuna geçti ama Ay Oğlak burcunda. Bu ne demektir? Ay, sizin zıt burcunuzda. Dolayısıyla burcun başında doğanlar pazartesi ve salı günleri Uranüs'ün, Pluton'un, Satürn'ün ve Mars'ın ters etkileri altında olacaklar. Satürn geçmiş zaman, Mars an, Uranüs gelecek, Pluton da hayatın bütünü demektir. Bunlarla ilgili birtakım olaylar oluşuyor ve zaten varolan bir şeyin hızlandığını, güçlendiğini, daha etkin olduğunu görüyoruz. Hayat daha yoğun ve tempolu akıyor. Sizin kontrol edemediğiniz tempoyla gelişiyor, siz biraz ağır kalıyorsunuz. Hedefinize direkt olarak, kısa yoldan gitmeyi seçmelisiniz. Böylece daha az zaman kaybedersiniz ve daha az yıpranırsınız. Bu haftayı, biraz bunları düşünerek, planlayarak, kendi kabuğunuzdan çıkarak yaşamaya çalışın. Hafta sonu, Ay'ın Balık burcuna gelmesiyle birlikte, siz de gevşeyecek ve rahatlayacaksınız. Aradığınız sevgi kırıntılarını fazlasıyla alacaksınız.

Sevgili Aslanlar,

Güneş sizin burcunuzda. Öncelikle size sağlıklı, başarılı, mutlu bir yaş diliyorum. Ay Kova burcunda, yani karşıt burcunuzda. Dolunay var: İşte bu, biraz ortamı gerecek. Duygusal hayatınız ve istekleriniz karşı karşıya gelmiş olacak. İstediklerinizle duygularınız örtüşmeyecek. Davranışlarınız farklı olabilir. Kadınlarla erkekler zıtlaşabilirler. Eğer karşı cinsinizle problemler varsa, bunları sakın abartmayın. Özellikle çarşamba günü, Ay'la Merkür'ün kavuşumu size ters yansıyacağı için sözler canınızı acıtabilir. Gururunuzu ve kibirinizi biraz sindirirseniz daha iyi ilişkiler kurarsınız. Popülaritenizi kaybetmemiş olursunuz. İyi bir hafta, iyi bir yıl olacak.

Sevgili Başaklar,

Bu hafta her şeyi net görebileceğiz. Sizin araştırmacı, belirsizliklerden hoşlanmayan, her şeyin net olmasını istediğiniz huyunuza uygun bir zaman. Güneş Aslan'da, bütün manzarayı size olabildiğince net gösterecek. Siz de hayatınızda bu netlikle kararlar verebilirsiniz. Lütfen detaylar arasında kaybolmayın ve büyük resme bakın. Güzel bir hafta, sadece sevgi ilişkilerinde de titizliğiniz aşırı sorun yaratabilir. Herkesi kusurlarıyla kabul ederseniz işleri daha yolunda, daha sağlıklı götürebilirsiniz. Sorunları abartmadan, sevgili ilişkilerinizi de riske etmeden hafta sonunu geçirmeye gayret edin.

Sevgili Teraziler,

Salı gününden sonra Teraziler için gerçekten güzel bir zaman olacak. Burcun sonunda doğanlar, pazartesi ve salı günleri zamanla ilgili olan konularını halletmek durumundalar. Lütfen hiçbir şeye takılmayın, geride kalmayın. Korkulardan, endişelerden kendinizi kurtarın. Burcun ortasında doğanlar da iyi bir planlama ve iyi bir zamanlamayla başarıyı yakalayacaklardır. Burcun başında doğanlara da diyoruz ki: “Her değişimden zarar gelmez.” Değişimde de, harekette de bereket olabilir. Değişimi yaşayın, sizdeki değişimler etrafınıza da olumlu yansısın. Çarşamba gününden sonrası, sizin için son derece iyi. Yeni haberler, yeni bilgiler gelecek; kendi gelişiminizi tamamlayacaksınız. Hafta sonu, Ay'ın Balık burcunda olması, sizi daha şanslı kılıyor. Daha büyük sevgiler ve duygusal anlar yaşanacak. İkili ilişkiler ve arkadaşlık ilişkileriniz açısından iyi bir hafta sonu geçireceksiniz.

Sevgili Akrepler,

Hafta sizin için iyi başlıyor; pazartesi ve salı sizin için güzel zamanlar. Bu iki günü, pazartesi sendromuna kapılmadan iyi geçirmeye bakın. Haftanın en önemli işini pazartesi ve salı günleri halletmeye bakın. Çarşamba günü iletişim konusunda işler karışabilir, sorunlar çıkabilir. Bilgisayarlarda, cep telefonlarında, haberleşme araçlarında bozulmalar olabilir; randevularınız sarkabilir. Dolayısıyla, bütün bunlar olayları karıştırabilir. Onun için siz, önemli işlerinizi çarşambaya bırakmayın. Perşembe günü keyifsiz ve isteksiz olabilirsiniz. Hafta sonu tatil planı yapmak sizin için iyi olacaktır. Hafta sonu Ay'ın Balık burcunda olması ve deniz kenarında, açık alanda geçecek bir hafta sonu sayesinde güç toplayacaksınız. Ailenizin yanında olduğunuz ve onlardan aldığınız enerjiyle yeni haftaya başlayacağınız bir ortam seçin.

Sevgili Yaylar,

Hafta iyi başlıyor: Oldukça istekli, heyecanlı ve hareketlisiniz. Hayata iyi bakıyorsunuz, olaylar da sizin için iyi gelişiyor. En önemli günler pazartesi ve salı; mutlaka değerlendirilmeli. Uranüs, yenilikler ve sürprizler getiriyor. Geçmişle ilgili sorunlar çözülüyor. Yaşlı insanlarla iletişiminiz güzel; iş ilişkileriniz iyi gidecek. Yeni iş elde edebilirsiniz. Fakat hiçbir işinizi cumaya bırakmayın; hafta sonu sizin için riskli gözüküyor. Duygu dünyanız sizi hiç istemediğiniz yönlere götürebilir. Sevgisizlik canınızı yakabilir. Hafta sonu kendi kendinize kalın. En güzel şey kendinize zaman ayırmak olsun.

Sevgili Oğlaklar,

Pazartesi ve salı günü sizin için önemli. Uzun süreli, geçmişten gelen, yarım kalmış tamamlanmamış olaylar devam ediyor. İşle ilgili sorunlar çıkabilir. Bilin ki, gökyüzü değişecek, sizdeki etkisi de değişecek. İşlerin altında ezilmeden, olayları büyütmeden halletmeye çalışın. Hafta sonu size oldukça iyi gelecek; her şeyin bir çözümünün olduğunu bileceksiniz. Hafta sonu sorunlarınıza sezgileriniz, bilginiz veya aile desteğiyle çözümü bulacaksınız. Ama hafta biraz gerilimli.

Sevgili Kovalar,

Hafta sizin için iyi başlıyor, güzel şeyler var. Venüs İkizler burcunda ve size şans getiriyor, Güneş Aslan burcunda, buradan da olumlu etkiler söz konusu. Kendinizi daha popüler ve sosyal hissedeceksiniz, hayranlarınız çoğalıyor. Ancak çarşamba günü, Kova burcuna gelen Ay Merkür'le ters açı yapıyor; burada olaylar biraz karışabilir. İletişim araçlarında sorun çıkabilir; dolayısıyla haberleşmelerde aksamalar olabilir. Telefonlarınız gereksiz yere, hiç durmadan çalabilir. Beklediğiniz haberler geç gelebilir. Çarşamba saat 16:00-20:00 arası bu sorunları yaşayabilirsiniz; fakat öncesinde ve sonrasında her şey iyi gelişiyor sizin için. Sadece iletişim araçlarına, iletişim kaynaklarına ve iletişim metnine dikkat edin.

Sevgili Balıklar,

Hafta başı Ay Oğlak burcundan geçecek ve size yenilikler ve değişiklikler getirecek. Sanatla ilgili işi olanlar çok daha yaratıcı olabilecekler. Hayal dünyaları gelişecek, yaratıcı güç ve sezgiler artıyor. Çarşamba günü lütfen hiçbir şeyi abartmayın; herkese bu kadar iyi ve verici olurken, kendinize zarar vermeyin. Her şey ölçülü ve kararlı olmak durumunda. Sevginizi paylaşırken bile ölçüyü yakalamak durumundasınız. Aksi takdirde, sevginin fazlası da karşınızdakini bıktırıp kaçırabilir. Bu noktada, hafta sonu dikkatli olmak durumundasınız çünkü Ay da Balık burcuna gelecek. Dolayısıyla çok şey istediğiniz, fakat çok zıt sonuçlar elde ettiğiniz bir hafta sonu geçirebilirsiniz. O nedenle, herkes verici olsun ama siz biraz da almayı ve istemeyi bilin. Biraz da kendinizi sevin ve herkesten çok kendinizi düşünün.


Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :