CANLI YORUMLAR
EMİLİ ANATA
EMİLİ ANATA
MODA

60'LARDAN GELEN ESİNTİ

Kaz ayağı
22.11.2012

Bu aralar dikkat ettiyseniz kaz ayağı yeniden ortaya çıktı. Aslında siz ben trendleri takip etmem onlar beni takip eder diyenlerdenseniz bu trendin ortaya çıkmasına gerek kalmamıştır, etrafta görmek için. Belki de benim yaptığım gibi vintage bir parçayı dolabınıza kattığınızdan hafiften gülümsüyorsunuzdur.

 

Taa 60’lardan günümüze gelen bu deseni şu aralar Lady Gaga’nın üstünde şu şekilde görsek de , biz gündelik hayatımızda bu şekilde kesinlikle kombinlemiyoruz, değil mi? :) O Lady Gaga, o ne yapsa yakışır.

 

 

 

Zamanında çok popüler olan bu desenin geri dönüşü oldukça güzel oldu. Bir yandan nostaljik havası var, bir yandan monokrom kombinleri farklılaştırmak için baş tacı edilebilir olmasıyla, dolaplarınızda oldukça severek uygulayabileceğinizi düşünüyorum.

 

Ancak büyük kaz ayağı modellerini beğenmeyelerdenim, ufak desenliler kesinlikle daha zarif duruyor.

 

 

 

 

 

Ben bu rengi monokrom kombinlemem,kombinleyemem diyorsanız kırmızı ve bordoyla kombinlemenizi şiddetle öneriyorum. Bu deseni rugan bordo zarif bir kemerle ya da kırmızı bir şalla hayal ettikçe işte bu diyorum. Siz ne dersiniz?

 

 

 

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :