CANLI YORUMLAR
EMİLİ ANATA
EMİLİ ANATA
MODA

ALTIN IŞILTISI

Kışın eksiğini kapatacak
04.10.2012

Yaz ne kadar ışıl ışılsa, kış da o kadar kapalı geçtiğinden olsa gerek, kışın bu eksiğini kıyafetlerimize pırıltılar saçarak yok etmeye çalışıyoruz. Kış trendlerinde, bordo, şarap renkleri, barok deseni ve gold sanki bunların birer kanıtı.

 

Aslında bence, gold barokla beraber anılmalı, çünkü barok desenin ihtişamı da kullanılan gold detaylarda, ama barok sevmeyip de yine ışıltı saçmak isteyenler için birkaç önerim olacak.

 

Öncelikle goldun dozunu kaçırmayınız, yani kolunuzu boydan boya altın bileziklerle doldurmayınız. Kimse yeni gelin kezban görüntüsüyle dolaşmak istemez değil mi? Ha, ben isterim diyorsanız siz bilirsiniz. Ben tutmayayım.

Her yeriniz altın kaplanmış halde dolaşmayın diyorum ama illa ki altını böyle zarif, ufak takılar olarak kullanmanıza da gerek yok. Ayakkabılarınız ya da çantanız tamamen ışıl ışıl parlayabilir.

Altına en çok yakışan renkleri söylememe gerek var mı? Tabii ki siyah ve kahverengi, ama altın diğer renklerin de tamamlayıcısı rahatlıkla olabiliyor. Özel bir davet için pudra tonlarında bir elbise seçtiğinizde dahi onu altın ışıltılı çanta ve ayakkabınızla kombinleyebilirsiniz. Gözümün önünde -saksı çok sevmesem de - saksla kombinlenmiş ışıltılı bir görünüm geliyor, evet bu da aklınızda bulunsun. Saks da altına çok yakışır. Altın sarısı bir tuvalet tercih ettiyseniz eğer onu da siyah ayakkabı ve çantanızla kombinlerseniz, altın suyuna batırılmış deniz kızı gibi gözükmezsiniz. Yine de altın rengi bir tuvalet yerine, altın detaylarla ışıltı katılmış bir kombinasyon benim gözümde çok daha zarif, çok daha hoş.

 

Tabii altını kombinlerken dengeyi unutmuyoruz, ne çok sade olacak, ne de ben buradayım diye bas bas bağıracak. Bas bas bağırsın istiyorsanız da bunu tek parçayla yapın, rica ederim.

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :