CANLI YORUMLAR
EMİLİ ANATA
EMİLİ ANATA
MODA

BAYRAMDA ÇOK ŞIK OLMALIYIM

Diyorsanız...
25.10.2012

Kurban bayramı geldi çattı, hala alışveriş yapma telaşında, ne giysem acaba diyenler için kombin önerileri ise burada. Her ne kadar bayram diye en şık kıyafetlerimizi giymek istesek de fonksiyonel olması da o kadar önemli.

Siz de, benim gibi kurbanın ilk günü için çok şık giyinmememeliyim, ne olur ne olmaz diyenlerdenseniz ama yine de şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız, böyle bir kombin tam size göre. Boyfriend pantolonla, şarap rengi pantolonla, topuklu olmasına rağmen oldukça rahat bir botla hem bir anda soğuyan havalardan da korunmuş olursunuz.

İkinci gün akraba ziyaretleri olacak. Bu yüzden hem ağır bulduğum hem de birbirine çok yakıştırdığım iki rengi kullandım. Hardal ve siyah…

Üçüncü gün ise biraz kendi kombinimden esinlendim, bir yandan akraba ziyaretleri devam edecek bir yandan da arkadaşlarla program yapılacak yani çok çok rahat olmam gerekiyor. Bu aralar bebe yakaları her zamankinden fazla seviyorum. Tercihim de bu yönde oldu. İlla ki yaka akesuarı takmak istiyorsanız iki yakayı ufak bir zincirle birleştiren kuş ya da yapraklar oldukça şirin duracaktır.

Son günü kendime ayırma planlarım var, rahat rahat takılmak biraz gri biraz turkuazlarda gezinmek istiyorum. Bu ara elbise ve pantolon kombinleri favorim oldu, hem çok kullanışlı hem çok rahat. Griye bir anda oluşan hayranlığım ise ilginç.

Bu kombinlerin hepsi ilham amaçlı, aslında ne giyindiğiniz hiç önemli değil, önemli olan bayramı bayram gibi geçirebilmek. Bayramınızın ağız tadıyla geçmesini diliyorum, kurban bayramınız mübarek olsun.

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :