CANLI YORUMLAR
CAN ÖZELGÜN
CAN ÖZELGÜN
Gazeteci

ÖZLEMEKTEN DAHA KÖTÜ

Kendime Bir Hatırlatma
03.10.2018

Özlemekten Daha Kötü Bir şey

 

Kendime Bir Hatırlatma

 

Daha düne kadar çok özlüyordum. Bursa'da otelde onu göreceğim anı zihnimde canlandırıyordum, çiçeği nasıl vereceğimi düşünüyordum. Ama özlemekten daha kötü bir şey oldu.

 

Özlemekten daha kötü bir duygu varsa pişmanlıktır derler. Bunu bugün bir kez daha anlıyorum. Ne yalan söyleyeyim, zor öğrendiğim ve canımı acıtan bir ders. Daha düne kadar Bursa'da otelde onu göreceğim anı zihnimde canlandırıyordum, çiçeği nasıl vereceğimi düşünüyordum. Fakat özlemekten daha kötü bir şey oldu. Daha düne kadar çok özlediğim bir insanı bencilliğimle kırdım. Pişmanım ve dolayısıyla bu amasız bir özür. 

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :