CANLI YORUMLAR
DENİZ PULAŞ AKKARTAL
DENİZ PULAŞ AKKARTAL

CUMARTESİ NE YAPSAK

Çocuklara aktivite bulmak
04.04.2013

Günler günleri haftalar,haftaları,aylar ayları kovalarken yine gelen bir yaz ayı ile karşı karşıyayız sevgili okuyanlar. 
Gerçi ben hala bu cumartesi için program yapamadım.
 
Bu haftasonu yine kızım ve bi iki dostu ile sinema programı yapıldı..Geçen cuma eve geldiğinde biz program yaptık arkadaşlarımızla birbirimizi görmek istiyoruz dedi neomuz.. Zaman kazanmak için aa hemen yarın olmaz haftaya cumartesi dedim....
Şimdi benim cumartesi günü için  biletleri almak gerek, sinemadan arta kalan vakit için de bişey bulmalı..Hava nasıl olacak acaba.. Sinema güzel ama sahiller ve parklar daha güzel..
Gerçi onun yaşındaki insanlar için çocuk parkları biraz büyük kaçıyor ama olsun..Temiz hava iyidir daima..
 
Gazetelerden ve internetten baktım..
Üstün Gökmen yorumu ile Alaaddinin Sihirli Lambası var güzel bir tiyatro oyunu....ancak saatler uymuyor 15:00 te neo baleye gidecek.
İstanbul akvaryum çok uzak..trafik bizi mahveder..
Piknik olmaz mı ..yapsam .,hazırlasam bi şeyler...
Kum kovası, kürek götürüp keşif ayağına..olur belki.....frizbi ve poilerimizi de götürürüz. Poi denen şey yeni jenerasyon bi oyuncak, parmaklarına geçirip kurdele çevirir gibi çevirip eğleniyorsun. Ustalar ateş dansı yapar aynı usül.
Ama daha farklı bişey yapmak istiyorum onlarla..2 kız 1 oğlan olacak..Herkesin bayılacağı bişey olsun.
Polonezköy de ata binme yerleri var oraya mı gitsek...Bu aktivite de galiba trafik yüzünden ertelenen aktiviteler arasına girecek olsa da daha uygun vakit de yapılmasına karar verdim... 

Geçen yazımda neo nun televizyon için yapılacak çekim için ne kadar istekli olduğundan bahsetmiştim, çekimimiz güzel geçmişti ya, Kanal D'den aradılar bu sefer de...Neo'ya söyledim yuppi dedi. Ben ise daha yeni görüntülediler araya zaman girsin diye hayır dedim onlara dedim. Üzüldü ,saçma buldu düşüncemi.

Çocuk yıldızlar..

Bi dizi ile dünyaları değiştikten sonra ortada kalan popstar gibi oluyolar bence.umarım bu öyle bir g.z.ki dizisindeki küçük osmanın başına gelmez. pek yetenekli ,bilmiş bilmiş konuşuyo şeker şey. hatırlar mısınız..uğur yücel, şebnem bozoklu ,ozan güven in bi dizisi vardı..koca yanak vardı hani canım ailem dizisinde..sonra sucuk reklamında filan oynadı..yaşı gereği herhalde okuluna ağırlık verdi..görmüyoruz artık onu.acaba sektörde kalacak mı... 17 yaşına gelince biri ona koca yanak dediğinde kafasını  mı kırıcak acaba o kişinin.
çocuklar duymasın' ın havuç'u Furkan, dizi tekrar başlayınca mutlu olmasın da ne olsun..başka dizide kimse oynatmadı ki garibimi.. rap kariyerini askıya almış olmalı..... defilede ki çocuklarah onların ne çektiğini en iyi ben bilirim...hiç biri orda olmak istemiyor ancak aile baskısından, tatlı ve şirin olmaları sebebiyle katılıyorlardı defilelere..bi çocuk bi gün yanıma geldi ..sanırım 6 yaşlarında filandı.. nasıl olmuşum , çok güzel olmuş muyum dedi..makyaj yapmışsın galiba..sen çocuk olduğun için sana hiç yakışmamış palyaço musun sen yoksa dedim. çocuk ağlayarak uzaklaştı yanımdan..annesi de homur homur bi bakış attı...annelerden bi kaçı mankenlerle çocuklarının fotograflarını çekmek isterdi..mankenler için sorun yoktu ancak çocuklar ağlıyordu yine...sözün kısası ben nehirin avukat ya da doktor olmasını istemem çok saçma olur..çocuklarımızı yetenekleri ve ilgileri doğrultusunda yönlendirmek gerekir.... haftasonu bi tiyatro izlemek ,bi filme gitmek ya da sahiller henüz çıldırmadıysa bi pikniğe ya da bi resim sergisine , İstanbul'da iseniz Miniatürk'e bi ziyaret olabilir...

Çocuğumuz zoolog da olabilir artist de. En iyisi biz büyümelerinin kefini çıkaralım. Tek bi sorun var: ben bu cumartesi günü için ne bulucaaaaaaammmmmmm.... 

Sizleri sevgiyle kucaklar mutlu günler dilerim

Piloş

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :