CANLI YORUMLAR
EMİLİ ANATA
EMİLİ ANATA
MODA

MASKÜLEN ŞIKLIK

Boyfriend modası
27.09.2012

Bir süredir devam boyfriend modası devam ediyor açıkçası bu halden oldukça memnunum. Arada bir erkek reyonlarını dolaşmak, onların kıyafetlerini kendimize uyarlamak hoş oluyor, yeni keşfedilmiş bir dünya gibi geliyor bazen. Genelde erkek moda dünyası kadınlarınki kadar geniş bir alana yayılamıyor deseler de, onların spor gömleklerini ya da blazerlarını kendim için kullanmak keyif veriyor. Üstüme giyecek uzun bir şeyler aradığımda, zaman zaman erkek reyonlarından bulmak dolapta farklılık da oluşturuyor. Bunu pantolonlar için uygulayıp çok başarılı olanlar da var, ancak ben bunu en çok üstlerde uygulamayı seviyorum.

Çok sevildiği belli olan bu akım takım elbiselere de el attı ve ortaya maskülen bir şıklık ortaya çıktı. Bir dönem takım elbise denilince kadınlar için etek ceket akla gelirdi, belki de döpiyes sadece. Artık çeşitler çoğaldı. Ceketlerin boyu uzadı, tomboy görünümler arttı ve tabii ki pantolonlara yönelme oldu. Ne kadar maskülen bir görüntü desek de yine kendimizden dokunuşlar katarak kadınsılaştırmayı başardık. Topuklu ayakkabılar, seksi kıyafetler olmadan da hem şık hem de kadınsı olunabileceğini gösterdik.

  

 

 

Bu trendi siz de uygulamak isterseniz, bol paça pantolonlar, farklı renk ceketlerle ya da yakalarında kravatı andıran detaylar bulunan bluzlarla kombinlemenizi öneririm. Oxford tipi ayakkabılar ve el çantanızı da unutmayın lütfen. Saçlarda da doğallıktan uzaklaşmamak da doğru bir tercih olacaktır.

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :