CANLI YORUMLAR
EMİLİ ANATA
EMİLİ ANATA
MODA

SEZON RENKLERİ: YEŞİL

Size göz kırpacak
29.11.2012

Sezonun atlanmaması gereken renklerinden biri de kesinlikle yeşil! İster militar trendler, ister yazın sezon rengi olan mintin koyulaşmasıyla karşımıza çıksın. Yeşil sık sık gözünüzün önünde olacak, size göz kırpacak, belki de al beni , bak çok asil duruyorum diyecek. Asil durduğu kesin!

 

 

Elbiseler, aksesuarlar, ayakkabılar kısaca giyime dair her şey nasibini aldı bu renkten. Aksesuarlardan söz etmeye gerek var mı, bilemiyorum! Yeşil zaten zümrütle beraber ya da şöyle söyleyelim Hürrem sultan takıları ile birlikte aksesuarlarda her zamankinden fazla karşımıza çıkmıştı. Özellikle çanta ve ayakkabılarda yeşil gerçekten çok hoş duruyor, ayrıca klasik renklerden sıkılmış kişiler için çok hoş bir seçenek olacağı kesin.

 

Ben her ne kadar çanta ve ayakkabılara çok yakıştırsam da, dolabıma katacak olsam mutlaka yeşil bir loaferle güze yeşil bir çanta katma planları yapsam da elbiseler  ve kabanlarda da çok hoş bir etki veriyor. Yeşil bir kabanla bence kışın siyahtan çok daha hoş bir etki bırakabilirsiniz. Beyazdan da çok daha dikkat çekeceği kesin.

 

Yeşilin her yerde kullanımına alışkınım deseniz dahi, ruj ve ojelerde de gördüğünüzde şaşıracağınıza eminim. Ruj olarak kullanılmasına tabii ki kesinlikle karşıyım ama diğer her yerde yeşilin doya doya kullanılması beni mutlu ediyor. Militar trendden farklı havası olan parçaları bulmak da size kalmış.

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :