CANLI YORUMLAR
EMİLİ ANATA
EMİLİ ANATA
MODA

SEZON TRENDLERİ: LOAFER

Babetlerden sıkıldıysanız..
13.09.2012

Havalar hafiften serinlemeye başlıyor, o çok sıcak diye yakındığımız günler geride kaldı. Bu arada sandaletler çıktı ve babetlere daha çok dönüş yapmaya başladık. Siz de babetlerden sıkıldıysanız, bu sezon etrafımızda bolca olan loaferlere yönelebilirsiniz.

 

Loafer, aslında çok yeni bir trend değil ama bence en çok bu mevsime yakışıyor, hani o geçiş dönemlerinde ne giyeceğimizi bulamayız ya işte, tam bu dönemin ayakkabısı loafer. Ayaklar ne üşür, ne terler, giymeye doyulmaz, adamı pişman etmez. Hani yanmaz kokmaz derler ya, işte o cinsten. Üstelik çeşitleriyle çok ama çok eğlenceli, leopardan vazgeçemeyenlere, zımbalılarla farklı görünmek isteyenlere, hanım hanımcıklara herkese uygun bir şeyler var. Gönül ister ki hepsi dolapta olsun, ruh halimize göre seçelim bir tanesini. Leoparı ben sevmem diyenlerin bile loaferde leopar desenine bayılacağını düşünüyorum. Kendimden biliyorum.

 

Babet gibi sıradan değil, topuk boyunda seçenekler çok, püsküllüsüde var, okul yıllarımızı hatırlatan da, rugan da, baştan aşağı zımba kaplı olan da hatta ve hatta tap toe modelleri de… Her zevke uygun bir loafer bulmak mümkün.

 

Eğer trendy görünmek gibi bir çabanız varsa, tavsiyem leopar ve zımbalılardan olacak. Çünkü bu sezon en çok onlar görülecek, onlar konuşulacak. Bordonun ne kadar gözde bir renk olduğundan bahsetmiştim, hani bordosundan edinmek de akıllıca bir karar olabilir.

 

YAZARLAR
OBEZİTENİN ÖNLENMESİ İÇİN
ANA RAHMİNE HASRET
BOŞANMA SÜRECİNİN ARDINDAN
GEBELİK ŞEKERİ
BOŞANMA SEBEPLERİ II
12 KASIM HAFTASI
İYİ OLMAYAN YABANCILAR VAR
SEVGİ,FEDAKÂRLIK,BAĞIMLILIK
DETOKS SEBZE VE MEYVELERİ
MİNİK DOSTUNUZLA TATİLDE
BEBEKLER İÇİN YEMEKLER
NEFES ALMA PROBLEMLERİ
KOL ESTETİĞİ
SORULARINIZ VE YANITLARI 22

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :