Okunma Sayısı: 25305
CANLI YORUMLAR

13 ŞEHİT ANNESİ

Kim daha üzgün olabilir?

Diyarbakır'da PKK'lı terörüstlerin kurduğu pusuda 13 asker şehirt oldu, 7 asker yaralandı. PKK’lı teröristler saldırının ardından ormanlık alanda kaçıp izlerini kaybettirmeye çalışırken, Diyarbakır 7’inci Kolordu Komutanlığı tarafından teröristlerin yakalanması için operasyon başlatıldı. Olayların ardından hem TBMM başkanı cemil Çiçek hem de BDP Grup başkan vekili Selahattin Demirtaş çok üzgün olduklarına dair mesajlarını verdiler. Tüm yetkililer şehit ailelerine rahmet diledi ve olayların bu şekilde gelişmesinden duydukları üzüntüyü samimiyetle dile getirdi. 

Oğullarını gömen 13 şehidimizin anneleri kadar üzgün olan var mıdır? 

Anne Boyutu olarak, yaralı evlatlarımıza acil şifalar, vatani görevini yaparken şehit olan evlatlarımıza rahmet, acılı ailelerine ama en çok da annelerine sabırlar diliyoruz. 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 
1
biyanka
Cevapla biyanka
15.07.2011 09:02:24
Ateş düştüğü yeri yakar,gerçekten çok acı.....Nur içinde yatsınlar;yaralılara da acil şifalar..
Cevap Yaz
tatlıcadı
Cevapla tatlıcadı
15.07.2011 08:58:38
Evet bir anne den başka kim daha çok üzgün olabilir 13 genç fidan toprağa düşmüş yetkililer çözüm yerine üzgün olduklarını söylüyorlar soruyorum size nereye kadar daha kaç şehit vereceğiz hain saldırılarda ve lütfen kameralar karşısına geçipte üzgün olduklarını dile getirmesinler.Hiç samimi bulmuyorum kendilerini .Ve nefes nefes film mi izleyen var mı aranızda bilmiyorum ama Komutan askerlere şehir düşseniz 45 sn haberlerde yer alırsınız.Sonrası yok diyordu ne kadar doğru hala kavga peşindeler yok bilmem neyi iptal etmişler yok bilmem ne yapmışlar iyi yapmışsınız da eeee şehit olan o genç çocuklar geri geldi mi hayır.Ateş düştüğü yeri yakar.Ve artık vatan sağolsun denmesin yeter artık .
Cevap Yaz
ben sema
Cevapla ben sema
15.07.2011 08:26:16
rahmet dilemekle olmuyor SELAHATTİN DEMİRTAŞ.o kurşunlar birde size denk gelsin de bizde sizin ailenize rahmette bulunsak..
Cevap Yaz

Cevaplar

ŞAM ŞEYTANI :) 19.07.2011 08:38:17

sen anlından öpülecek kadınsın
1

KATEGORİNİN HABERLERİ
AKBANK CAZ GÜNLERİ BAŞLADI
35 İLDE YIKIMLAR BAŞLIYOR
F KLAVYEYE GEÇİYORUZ
GEBELERE MAHREMİYET BUTONU
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
DOĞRU SAÇ DOĞRU MAKYAJLA
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :