Okunma Sayısı: 10016
CANLI YORUMLAR

BİR OCAKTAN FAZLASI

Rengârenk ve fonksiyonel

Küçük detaylarla taklit edilemez büyük farklar yaratan, renk, estetik ve teknoloji ilüzyonu mutfaklara taşınıyor.

İtalyan SMEG; dünyaca ünlü tasarımcı Marc Newson imzasıyla yine hayallerin sınırlarını zorluyor. Avustralya asıllı tasarım dahisi Marc Newson, SMEG için ankastre ve solo fırın, ankastre ocak, indüksiyon ocak ve davlumbazlardan oluşan özel bir seri hazırladı. Ankastre fırınları ve ocaklarında, sarı, mavi, yeşil gibi sıra dışı renk seçenekleri yer alan SMEG’in yeni Marc Newson serisi, Türkiye’de de satışa sunuldu.

SMEG Marc Newson serisinde, ankastre ocaklar ile fırınlar, özgün tasarımları ile etkileyici bir bütünlük sergiliyor. SMEG Marc Newson ankastre ocaklar, aynı serideki ankastre fırınların 6 farklı renk seçeneği ile birlikte, siyah ve beyaz renkler için cam yüzey alternatifi de sunuyor.

SMEG’in yeni serisinde, sarı, mavi ve yeşilin sıra dışı dikkat çekiciliği ile siyah ve beyazın modern ve asil görünümü, Marc Newson tasarımıyla, her mutfak için eşsiz bir ambiyans yaratıyor. 68 litrelik net hacim ve 500 derecede yoğun temizleme sağlayan pirolitik temizleme özelliğine sahip SMEG Marc Newson ankastre fırınlarda, piliç çevirme, 10 fonksiyon, dokunmatik kontrol paneli, çocuk kilidi, tamamen cam iç kapak, krom tepsi rayları ve teleskopik ray gibi işlevsel nitelikler yer alıyor. Ankastre fırınlar, A sınıfından yüzde 20 daha az tüketimleriyle, enerji tasarrufu özelliğini de barındırıyor.

Marc Newson serisi ocaklar da, yüzey rengi ile muhteşem uyum sağlayan özel tasarım pirinç ya da gümüş görünümlü krom düğme ve ocak başlıklarıyla göz alıyor. 5 gözlü gazlı, özel tasarım döküm ızgaralı, LPG uyumlu elektronik ateşleme ve gaz emniyet sistemine sahip Mark Newson imzalı ocaklar, tezgaha yakın metal ya da cam yüzeyleri ile kullanım rahatlığı da sağlıyorlar. Çelik, siyah ve beyaz renk alternatiflerine sahip SMEG Marc Newson solo fırınlarda ise, 610 ve 608 modeli olmak üzere iki farklı model seçeneği sunuluyor. A Enerji sınıfı olan 608 modelinde, 610’dan farklı olarak60 litrenet hacim, 6 fonksiyon ve manuel kontrol paneli yer alıyor.

Birçok ayrıcalığı bir arada sunuyor

Marc Newson imzalı SMEG’in yeni indüksiyonlu ocakları ise, renkli kumanda paneline sahip özel tasarlanmış seramik yüzeyi ile mutfaklarda modern ve estetik bir tarz yaratıyor. Isınma performansını artıran booster özelliği ile üstün bir pişirme sağlayan indüksiyonlu ocaklar, ılık tutma fonksiyonu, pişirme sonu sesli uyarı sistemi, 15 kademeli ısı ayarı ve çocuk emniyet kilidi ile yaşama değer katıyor. SMEG’in Marc Newson tasarımı yeni davlumbazları da, çelik, beyaz ve siyah cam seçenekleri ile 4 hızda yüksek performanslı motoru, led gösterge paneli, dokunmatik kontrol paneli, her hız için otomatik kapanma, filtre temizleme/değişim göstergesi, 380 W gücü ve 47 dB sessiz çalışma gibi ayrıcalıklar sunuyor.

SMEG Marc Newson serisinde, ankastre ocaklar 2 bin 430 liradan, indüksiyonlu ocaklar 1.640 liradan, davlumbazlar 4 bin 290 liradan başlayan KDV dahil fiyatlarla satışa sunuluyor. Ankastre  fırınların fiyatları 2 bin 330 lira ile 3 bin 420 lira arasında değişirken, ankastre fırınlar KDV dahil 3 bin 620 liralık etiket taşıyor. 

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
AYDA 1 KEZ KENDİNİ ŞIMART
NE İSTİYORSAN ONU YE!
FİRST LADY GÜL'ÜN TOPUKLARI
İNGİLİZ BASININDA
ŞAŞIRTAN MEYVE YASAĞI
MALUM SEBEPTEN DOLAYI!!!
HAMİLELİKTE 40. HAFTA
DOĞUMUN ELİ KULAĞINDA...
DEVLET ESKİLERİ TOPLUYOR
TV, BİLGİSAYAR NE VARSA...
ÇOCUĞUNUZUN HAYAL ODASI
GERÇEĞE NE KADAR YAKIN?
YENİ YILDA DENEYİN
KENDİNİZE ÇALIŞIN
RUTUBETSİZ BANYOLAR
HAYAL GÜCÜNÜZ ISLAK MEKÂNDA
2012'DE UNİSEX KOKUN
KADIN VE ERKEĞE TEK PARFÜM

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ZAYIFLAMA KÖPÜĞÜ VE SABUNU
HAAZ OBJELERİNDE İNDİRİM!
BEBEK AYAĞI GİBİ
SEDEFLERİN EN HASI
İLGİLİ VİDEOLAR
SAÇINIZ ÇEKİLİRSE
BİLEĞİNİZDEN TUTUP SÜRÜKLERLERSE
ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
ENSENİZDEN YERE YIKMAYA ÇALIŞIRLARSA
ÜNLÜLERİN KOMİK ANLARI
YAŞLANMAK GÜZELDİR
YETERİNCE ZENGİNSENİZ
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :