Okunma Sayısı: 10292
CANLI YORUMLAR

CİLTTE ÜST DÜZEY SONUÇ İÇİN

Allerjensiz ve doğal

Cilt bakımı konusunda uzman İsviçreli bilimadamlari tarafından yıllar süren çalışmaların sonucu ortaya çıkan “Artemis of Switzerland” cilt bakım ürünleri, en üst düzeyde sonuçlar elde etmesiyle dikkatleri cekiyor.

“Alpine Rose” gibi doğada nadir bulunan ve çok değerli olan bitkilerin kök hücreleriyle yaptıkları çalışmalarla yankı uyandıran markanın, en üst seviyede ve kaliteli ürünlere sahip olmalarının en büyük farkı, hiçbir ürününde paraben, paraffin yağları ve parfüm gibi allerjenlerin bulunmaması.

İleri ölçüde uzmanlaşmış üstün teknolojik çalışmaları ile doğal kaynakların birleşmesinden olusan ürünleriyle cildimizi tehdit eden bütün olumsuzluklar tarihe karışıyor.

Doğa avcılık ve ay tanrıçası olarak bilinen en büyük Yunan tanrıçalarından biri olan Artemis’ in doğaya olan aşkının ilham kaynağı olduğu “Artemis Switzerland”, içeriğinde hiç bir kimyasal madde içermeyen doğal kaynakların ve geleneksel bitki biliminin kullanıldığı her cilde uyumlu ürünleri ile en uygun etkiyi yaratacak şekilde tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Doğa ve bilimin muhteşem uyumunun en saf ve doğal hali olan “Artemis of Switzerland” cilt bakım ürünleri sadece Douglas Parfümerileri’ nde!

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
DOĞUM SONRASI CİLT BAKIMI
HANGİ TİP CİLDE NE ÖNERİLİR
ÖNCE ESTETİK SONRA NİKAH
DAHA GÜZEL GÖRÜNMEK İÇİN
SELÜLİTE MAYDANOZ ÇÖZÜMÜ
DOĞAL GÜZELLİĞİN SIRLARI
2012'DE TAKILAR RENGARENK
PIRIL PIRIL VE DE İDDİALI
KADINLAR NE İSTER?
NEYLE MUTLU OLUR
SAÇ VÜCUDUN BAROMETRESİ
SAÇ, SİNYAL VERİR
AKMAYAN BİR MAKYAJ MÜMKÜN
BASİT PÜF NOKTALARI
PRÜZSÜZ BİR CİLT İÇİN
AKNE, YARA, YANIK...
YILBAŞI
WATSON'S'TA ŞIK VE HESAPLI!
KORKULU RÜYA, SELÜLİT
KADINLARIN YÜZDE 85'İNDE

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
HAFTAYA KEYİFLE BAŞLAYALIM
SADE AMA DOLGUN DUDAK
SAÇ BOYAMANIN PÜF NOK...
GÜZELLİKTE ACİL DURUMLAR!
İLGİLİ VİDEOLAR
KOLTUK ALTI BOTOKSU
KİMYASAL PEELING
MEME BÜYÜTME (SİLİKON)
MAKYAJ YAPMANIN PÜF NOKTALARI
ROBOT SEVGİLİLER
HAMİLEYKEN SİZİ BEKLEYENLER
HAMİLELERİN YENİ MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :