Okunma Sayısı: 10066
CANLI YORUMLAR

DOĞUŞ ÇİÇEK AÇTI

Twitter'da günün konusuydu

Gün geçmiyor ki twitterde ünlü bir isim sansasyon yaratmasın.  Hilal Cebeci’nin erotik pozları, Erol Köse’nin ünlüleri hedef alan yorumlarından sonra şimdide ünlü şarkıcı Doğuş, neredeyse çırılçıplak soyundu.

Bir çiçek saksısı ile poz veren Doğuş, twitter kullanıcıları tarafından komik tweetlerle eleştrildi.

Elinde saksı ile neredeyse tamamen çıplak halde çekilmiş fotoğrafını twittera koyduktan sonra komik yorumlar alan Doğuş, olayın hemen ardından şu açıklamayı yaptı :  “Bir çiçeğin bu kadar tepki alacağını tahmin etmemiştim. Arkadaşlarla doğruluk mu, cesaret mi oynuyorduk. Ben cesareti seçtim."

Son zamanlarda twitter’da bu tür pozları ile hem takipçi sayısını arttıran hem de gündeme gelen ve Doğuş’un eski sevgilisi olarak bilinen Hilal Cebeci ise olaya hemen dahil oldu. Cebeci, fotoğrafların ardından şu yorumu yaptı: “Doğuş'a bu kadar tepkiyi anlamıyorum. Bu resimle yenisinin arasındaki tek fark biri evde biri denizde çekilmiş olması"

Twitter'da günün konusu olan Doğuş'la ilgili ilginç benzetmeler ve komik espiriler ardı arkasına yapılıyor. Bunlardan bazılarını sizin için seçtik...

ErkutAdakli La OLm Saksıyı Çalıştır Derken Bunu dememiştik :D 

KemaL_Oktem Doğuş ilişki durumunu saksı ile sarmaşık bir ilişkisi var olarak güncelledi. 

nymphiedmybrain #doguscicekacti kulaktan kulağa: *bi sürreel foto çektir. **biseksüel foto çektir. ***bi seksiyle foto çektir. ****bi saksıyla foto çektir.

melankolikkkss #doguscicekacti kamer genc dogus'un çiçeğini sulayacak mı?

xmetehan Yeşili koru demişlerdi Doğuş, sen yanlış anlamışsın gibi... #doguscicekacti

ozguraslan2 Doğuş'un tacizine uğrayan tomurcuk yaştaki çiçeğe YARGITAY'dan şok karar,İstese direnebilirdi,herşey farkındaydı.. #doguscicekacti

 

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
SOSYAL MEDYADA ANNELE...
ATATÜRK'E DİKTATÖR DEDİ
SOSYAL MEDYA UNUTMADI
ATATÜRK'ÜN ANISINA
ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ
YENİ SEZONDA TIRNAKLAR
SİZİ BEĞENDİĞİNİ GÖSTEREN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :