Okunma Sayısı: 9756
CANLI YORUMLAR

FUARIN EN İDDİALI KİTAPLARI

Yenilikçi anlayışla fuarda

Çok kısa bir süre sonra kapılarını ziyaretçilerine açacak olan “30. Uluslararası Kitap Fuarı”nda kitapseverler çok sayıda yayınevi ve yazarla buluşma şansı yakalayacak.

Fuara katılan ve hatırı sayılır kitaplara imza atan önemli bazı yayınevleri ile öne çıkan kitapları ile ziyaretçilere kitap dünyasının kapılarını aralayacak.

Fuara katılan bazı yayınevleri ise fuarda şu kitaplarını da sergileyecek.

Boyut Yayın Grubu, bu yıl fuar kapsamında yenilikçi bir anlayışla ortaya çıkan “Boyut Koleksiyon Kitapları” sayesinde okurları ile daha kapsamlı bir buluşma hedefliyor. Boyut Yayın Grubu tarafından üç yıl önce “Kitab-ı Cihannüma” ile başlayan koleksiyon kitapları dizisinde tam 11 yayın bulunuyor. Boyut, fuarda aynı zamanda Tarih Atlası, Sanat Atlası ve Bilim Atlası gibi yeni koleksiyon kitaplar çıkaracak. Okuyucular, Prof. Dr. Fuat Sezgin’in hazırladığı İslam Uygarlığında Geometri, Gökyüzü Atlası; üç kıtaya yayılan Osmanlı İmparatorluğu’nun günümüze uzanan kültürel izlerini bulabilecek. Bir Zamanlar Osmanlı-Üç Kıtada İmparatorluk İzleri, Deniz Alphan’dan Dina’nın Mutfağı, Enis Kayra’dan Masallar, Kadir Can’dan 12 Eylül 1980’in Ayak Sesleri kitapları meraklıları ile buluşacak diğer kitaplar arasında yer alacak.

Muzaffer İzgü’nün kaleme aldığı “Padişahım Çok Yaşa” kitabı da fuarda çocuk okuyucuları ile buluşacak. Ferhan Şensoy’dan Ferhantoloji, Eray Karınca’dan Kız Doğursun Analar, Prof. Dr. Gülçin Alpöge’den Değer Eğitimi, Yılmaz Gruda’nınhazırladığı Mansuz Bektaşı Fıkraları  ve Ayla Kutlu’nun yenileyerek yayına hazırladığı Hoşça Kal Umut adlı kitaplarda fuarda, kitapseverler ile buluşacak. Bilgi Yayınevi’nden çıkacak bu kitaplara ek olarak Mavisel Yener’in Çılgınlar Sınıfı dizisinin ilk iki cildi, Muzaffer İzgü’nün ilkokuma kitabı Kedicik Patileri Minicik, Hidayet Karakuş’un Sahibini Gezdiren Kedi ve Necla Ülkü Kuglin’in Batıkent Çocuk Şenliği kitapları da fuarda okurlar ile ilk kez buluşacak. 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
GÖZLER KALBİN AYNASI
BİR MİLYAR AYAKLANIYOR
ÇOCUĞUNUZU CESARETLENDİRİN
BUGÜN DÜNYA GIDA GÜNÜ
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
AKNELERDEN KURTULMAK İÇİN
EN İYİ YAZ KOKULARI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :