Okunma Sayısı: 10606
CANLI YORUMLAR

İktidarsızlık !

Ülkemizde sıkça rastlanan sertleşme sorunun birçok sebebi ve çözüm yolları vardır.

 

Sertleşme sorunu erkeklerde sık rastlanan bir sorundur. Özellikle 40 yaş üzeri erkeklerde görülür. Ülkemizde sıkça rastlanan sertleşme sorunun birçok sebebi ve çözüm yolları vardır.

Psikolojik ve fiziksel sorunlar için farklı tedaviler uygulanır. Psikolojik bir durumda, seks terapisi konusunda uzmanlaşmış psikologların yardımı alınmalıdır. Psikolojik tedavilerin yanında eğer sorunun nedeni fiziksel sorunlar ise, sorunlara yönelik tedaviler uygulanır. Tıbbî müdahalelerden önce doğal yollarla setleşme sorununun önüne geçmek veya etkiyi azaltmak mümkündür.

  • Sigara,alkol gibi uyuşturucu madde kullanılmaması,
  • Stresten uzuk kalınıp dinlenmeye zaman ayrılması,
  • Hafif egzersizler ile kan dolaşımının düzenlenmesi,
  • Fazla yağlı ve ağır yiyeceklerin tüketilmesinden kaçınılması…

Gibi genel tedbirler bizlere yardımcı olacaktır. Bunun dışında tıbbî tedaviler de vardır. Genel olarak sertleşme sorunu tedavisinde kullanılan 4 ana tedavi yöntemi vardır:

1. Ağız yoluyla kullanılan ilaçlar
2. Vakum cihazı
3. Penis içine enjeksiyon
4. Penis protezi

1.  Ağız yoluyla kullanılan ilaçlar
Sildenafil (Viagra, Vigrande, Sildegra)
Vardenafil (Levitra)
Tadalafil (Cialis)

2. Vakum cihazı
Vakum cihazları plastik bir silindir, vakum pompası ve elastik sıkıştırma bandından oluşur.

3. Penis içine enjeksiyon
Korpora kavernozaya ince bir iğneyle damar genişletici ilaçlar enjekte edilir. Bu ilaçlar penis dokusunu gevşetir ve damarları genişletir. Böylelikle ereksiyon halkalarına gelen kan miktarı artar ve sertleşme gerçekleşir.

4. Penis protezi
Penis protezi cerrahi müdahale ile penis içine yerleştirilen iki adet sentetik silindirden oluşur. Bu grup hastada mutluluk balonu yerleştirilmesi %90'a varan hasta memnuniyeti oranlarıyla sonuçlanmıştır.

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
EV ERGONOMİSİ VE CİNSELLİK
FANTEZİLER DEŞİFRE OLDU
HASTALIK AJANI
GECİKTİREBİLİRSİNİZ!
2012 YILINA DAMGA VURAN
SİZİ BEĞENDİĞİNİ GÖSTEREN
O KADAR DA SEKSİ DEĞİLLER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :