Okunma Sayısı: 11997
CANLI YORUMLAR

MODADA 15.-16. YÜZYIL

Brandroom'da sanat etkileri

Brandroom’un 2012 İlkbahar /Yaz Kampanyası, 15-16. yy’ın büyük ustaları Michelangelo, Da Vinci ve Remrandt gibi değerli sanatçıların tüm zamanlara damga vuran etkileyici eserleri ve bıraktıkları derin izler üzerine hazırlanmış bir çalışma oldu. Bu yıl tüm dünyanın da gündeminde olan Da Vinci sanat yılı kutlamaları, yüzyılın en büyük Da Vinci sergisi ve Remrandt - çağdaşları sergileriyle gerçekleştiriliyor.

Brandroom, moda severlere sunduğu çeşit zenginliği ve birbirinden güzel renk alternatifleri ile bu tablolardaki eşsiz güzelliği aratmayacak şekilde bir sezon açılışı yaptı.  Brandroom kadını bu yıl, Michelangelo’daki meleksi, Da Vinci’deki güçlü, Remrandt’taki dramatik kadın olabilecek. Erkeklerde ise güçlü ve maskülen bir stil bulabilecekler.

Demsa Lüks Markaları Kreatif Direktörü Ceyda Balaban’ın hazırladığı bu etkileyici hikayeyi moda severler üzerlerine giymek için sıraya girdiler bile... Kampanya çekimleri bir hafta boyunca Londra’da gerçekleşti. 35 kişilik bir ekip ile Sun Studios’ta fotoğrafçı Tim Bretday tarafından karelendi. Styling yine Demsa Lüks Markaları Kreatif Direktörü Ceyda Balaban tarafından gerçekleşti. 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER
KALE İLE ŞIK BANYOLAR
İNCELİKLİ BOND KOLEKSİYONU
ALTIN IŞILTISI
BU KIŞA DAMGASINI VURUYOR
PRÜZSÜZ BİR CİLT İÇİN
AKNE, YARA, YANIK...
BEBEĞİNİZİN İLK HEDİYESİ
İLK İHTİYAÇLAR BİR ARADA!
BANA NASIL YÜRÜDÜĞÜNÜ SÖYLE
CİNSEL HAYATINI ANLATAYIM!
NGSTYLE, MASUM VE ÇEKİCİ
KOLEKSİYON: FRANCOİSE HARDY
BEBEK ARABASININ EN BEBEĞİ
TÜM GÖZLER "BAMBİNO"DA
BAKIMINIZI İHMAL ETMEYİN
NELER YAPABİLİRSİNİZ?
YILBAŞI GÜZELLİĞİ
KENDİNİZE VE SEVDİKLERİNİZE

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BACAĞINIZI SARSIN
BU YAZ ZEKİ TRİKO'DA
BİKİNİ TÜYOLARI
VAKKO'NUN DİŞİ SONBAHARI
İLGİLİ VİDEOLAR
KOLTUK ALTI BOTOKSU
ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
KİMYASAL PEELING
İSTANBUL'DA RAMAZAN HAREKETLİLİĞİ
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
ÜNLÜLER VE KÖPEKLERİ
23 NİSAN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :