Okunma Sayısı: 114740
CANLI YORUMLAR

SEKSİ KADIN NASIL OLUR?

Her kadın bilmek ister...

Her kadın bilmek ister öyle değil mi? Seksi kadın nedir? Erkekler bir kadında neyi seksi bulurlar? Merak etmeyi bırakabilirsiniz. Biz bu soruları erkeklere sorduk ve cevapları sizin için sıraladık.

Hoşlanalım ya da hoşlanmayalım erkeklerin kadınlarda ilk dikkat ettikleri vücutları. Göğüsler de ne yazık ki ilk sırada geliyor.

Kadınların sağlıklı görünmesi, kollarında hafif kaslar ve bronz ten hoşlarına gidiyor.

Parlak ve bakımlı dudaklar da erkeklere seksi gelen görüntülerin arasında.

Boya küpüne düşmüş gibi makyajdan değil “yokmuş” gibi yapılan makyajdan hoşlanıyorlar. Karşılarındaki güzelliğin “gerçek” olduğuna inanmak istiyorlar.

Genellikle orta uzunlukta veya uzun saç beğeniyorlar. Çoğu kısa saçı seksi bulmuyor.

Saçların yumuşak olması ve temiz kokmasını önemsiyorlar. Uzun saçlı kadınlarla ilgili en büyük şikayetleri toz kokan saçlar. Daha az fönlü görüntüye razılar ama saçları temiz istiyorlar.

Gülümseyen ve yemek yiyen kadınlardan hoşlanıyorlar. Suratsız ve sürekli diyet yapan kadınları özgüvensiz, sıkıcı ve itici buluyorlar.

Para kazanan, bağımsız, güçlü kadınları çekici buluyorlar.

Dırdır yapmayan, kendisiyle dalga geçebilen, anlayışlı, şakadan anlayan, alınganlık yapmayan, sürekli sorular sormayan, (bir de bize çok şey istiyorsunuz derler!) seksi iç çamaşırları giyen, yatak odasında çekimser olmayan kadınlardan etkileniyorlar.

İnanın veya inanmayın. Erkekler hâlâ kadınların iyi yemek pişirebilmesini önemsiyor. Güzel yemek yapan kadınlar hâlâ erkeğin kalbine giden yolu bulabiliyorlar.  

Siz yukarıdaki tüm bu maddeleri uygularsanız birlikte olduğunuz ya da olmak istediğiniz erkek için “seksi” olabileceksiniz. Ancak o saatten sonra siz onu beğenecek veya isteyecek misiniz?

İşte esas soru bu…

 

 

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
EV YAPIMI LOSYONLAR
LOHUSALIKTA PAMUKLU PED
DOĞUM SONRASI CİLT BAKIMI
CİLDİNİZ YAĞLIYSA
BAZILARI KASLI SEVER
ROBOT SEVGİLİLER
2013 KIŞ - ŞAPKA MODASI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :