Okunma Sayısı: 11909
CANLI YORUMLAR

TUVALET ALIŞTIRMA KÜLOTLARI

İşinizi kolaylaştıracak

Bebeğinize tuvalet eğitimi vermek başlı başına zor bir olay. Geçiş sürecinde anneleri en çok rahatlatan ürünlerden biri de alıştırma külodu.

Bu külotlarla minik canavarınız tuvaletini tutamadığı zaman dahi her yer kirlenmiyor. Çünkü külodun iç tarafı pamuklu ama dışı pvc'den yapılma. Bebeğiniz pamuklu kısımdan dolayı rahatsız olmuyor, pvc de tuvaletin dışarı çıkmasını engelliyor.

Sizin için rengarenk, çeşit çeşit alıştırma külotları bulduk. Hepsi birbirinden sevimli. Mutlaka bebeğinize göre bir tane beğeneceksiniz.

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BEBEĞİNİZE PARK YATAK
BEBEKLERİN EN GÜZEL H...
YENİDOĞAN KOLEKSİYONU
ÖNCELİKLERİNİZİ BELİRLEYİN
2013 KIŞ - ŞAPKA MODASI
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
GERÇEK Mİ OYUNCAK MI?
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :