Okunma Sayısı: 12190
CANLI YORUMLAR

TUVALET ALIŞTIRMA KÜLOTLARI

İşinizi kolaylaştıracak

Bebeğinize tuvalet eğitimi vermek başlı başına zor bir olay. Geçiş sürecinde anneleri en çok rahatlatan ürünlerden biri de alıştırma külodu.

Bu külotlarla minik canavarınız tuvaletini tutamadığı zaman dahi her yer kirlenmiyor. Çünkü külodun iç tarafı pamuklu ama dışı pvc'den yapılma. Bebeğiniz pamuklu kısımdan dolayı rahatsız olmuyor, pvc de tuvaletin dışarı çıkmasını engelliyor.

Sizin için rengarenk, çeşit çeşit alıştırma külotları bulduk. Hepsi birbirinden sevimli. Mutlaka bebeğinize göre bir tane beğeneceksiniz.

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
GÖZ YAKMAYAN ŞAMPUAN
BEBEĞİNİZ HİÇ BÜYÜMEYECEK
BEBEK DOĞMADAN ÖNCE H...
BEBEĞİ DIŞARI ÇIKARIRKEN
MİNİKLERİN BOYUT ZİYARETİ
O KADAR DA SÜPER DEĞİLLER
OJENİZ NE RENK OLSUN
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :