Okunma Sayısı: 11279
CANLI YORUMLAR

YIKANABİLİR BEBEK BEZLERİ

Bebeğinize yılbaşı hediyesi

Amerika’da 2010 yılında “Yılın En İyi Ürünü” ve “Yılın En Yenilikçi Firması” ödüllerini alan FuzziBunz yıkanabilir bebek bezi artık Türkiye’de. 30 farklı ülkede annelerin tercih ettiği FuzziBunz, Türkiye’de de yeni yıl konseptiyle bebekleri sevindiriyor.

Marka, ürünlerini, yüzde 100 anti-alerjik ve anti-bakteriyel microfiber kumaştan üretiyor. Bezlerin yıkanabilir olmasıyla, çeşitli ürün seçenekleriyle hem ebeveynlerin bütçesi hem de bebeklerin sağlığı düşünülüyor.

Özellikleri:

  • FuzziBunz yıkanabilir bebek bezi, hava geçiren ve sıvı tutucu özelliği ile bebeklerdeki pişik ve alerji oluşumunu engelliyor.
  • Yüzde 100 anti-alerjik ve anti-bakteriyel microfiber kumaştan üretilen yıkanabilir bebek bezi, hiçbir kanserojen madde içermiyor.
  • FuzziBunz’un özel modeli olan One Size Elite sadece bir defa alınıp, doğumdan itibaren bebekler bezden kurtuluncaya kadar kullanılabiliyor. 

 

 

  • Ann Boyutu
  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
BEBEKLERİN EN GÜZEL H...
BUGABOO VE MİSSONİ
AKILLI ALIŞVERİŞ YAPIN
BEBEĞİNİZİN ODASI
YETERİNCE ZENGİNSENİZ
YENİ YILDA DENEYİN
EN İYİ YAZ KOKULARI
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :