Okunma Sayısı: 9818
CANLI YORUMLAR

BULAŞIKLARI HALA ELDE Mİ

Yıkıyorsunuz

Teknolojik gelişmelerle birlikte bulaşık yıkamak da artık daha rahat ve elde yıkamaya göre çok daha hesaplı… Yapılan araştırmalar suyun en çok bulaşıkların elde yıkanması sırasında boşa harcandığını ortaya koyuyor.

Sonuçlar gösteriyor ki; İstanbul’daki tüm evlerde, bulaşık makinesi kullanılmasıyla, 1 yılda yaklaşık 21 milyar litre temiz su tasarruf edilebilir.

İstanbul’un bu şekilde sağlayacağı 11 günlük su tasarrufuyla, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan Tuz Gölü’nün 1 yıllık su ihtiyacı karşılanabiliyor. Az bulaşık çıkması nedeniyle makine kullanmayı tercih etmeyenlere ise yeni kompakt bulaşık makineleri yetişiyor.

En son bulaşık makinesi modellerinden sizin için derlediklerimizi uzmanlar11ın görüşleriyle birlikte sunuyoruz…

Yazı Etiketleri

  • Ann Boyutu
    
İLGİLİ HABERLER

Yorum Yaz

Yasal Uyarı:Bu iletişim platformunda yorum yazanların, bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir. Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.
 

KATEGORİNİN HABERLERİ
ŞIK VE SANATSAL BANYOLAR
BANYODA YENİ TREND
SESSİZ VE KOKUSUZ MUT...
KALE'DEN MODERN ÇİZGİLER
PHOTOSHOP OLMADAN NASILLAR?
YENİ YILDA DENEYİN
HAMİLEYKEN SİZİ BEKLEYENLER
Adınız:
 
Soyadınız:
 
Email:
   
Sikayet & Öneri:
 
Talebinizi Seçiniz :